Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


У березні у Дів все ще буде багато енергії і активності. У першій декаді активного повернення старого, переоцінки життя, а після розвитку. У цьому місяці Ви можете розібратися в собі і важливих відносинах. Буде період харизми, більше публічності та спілкування. В кінці місяця остерігайтеся травм. Багато уваги і подій в любові, творчості, відносин з дітьми.

З 16 лютого зміна і розвиток, активність, зміни і багато сили волі в житті, особливо в любові, творчості, розвагах по 30 березня. З 17 лютого переоцінка себе, повернення старого по 10 березня і не починайте нові проекти.

З 1 по 5 березня обережніше з витратами на розваги і любов, можуть бути розчарування в особистих і ділових відносинах.

З 4 по 16 березня багато роботи, інформації та знань про роботу. І в роботі у Вас зросте ефективність, можете вчитися новому, відправлятися у відрядження, дізнатися більше про співробітників і клієнтів, розвивати і оновлювати проекти.

З 5 березня по 3 квітня сприятливий період для подорожей, судів, ораторства, навчання. Цей же період дасть Дівам більше харизми і публічності, бути в центрі уваги Вам буде приємніше. Він сприятливий для важливих переговорів і угод, торгівлі.

З 7 по 10 березня вдалими будуть несподівані угоди, поїздки, переговори.

Пік 9 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – цей пік дасть багато емоцій і бажань, дуже важливих новин, результатів, розглядів. Але варто все перевіряти, є ймовірність обману. Акцент піку на Вас і Вашому житті, на важливих ділових і особистих стосунках, конфлікти. У меншій мірі він буде впливати на любов, дітей, творчість. За допомогою аналізу і тверезих думок можете завершити вдало розпочате або прийняти рішення про продовження.

З 16 березня по 11 квітня можете дізнатися багато про відносини, старих відносинах і нових. Корисна інформація і важлива про партнерів, ворогів, коханих, про всих важливих для Вас відносинах. Багато переговорів і спілкування.

З 16 по 24 березня величезний прилив енергії, беріться за завдання будь-якої складності. Великий приплив творчих сил, а може бути бажання любові і розваг. Активний розвиток любові і творчості.

З 19 березня по 7 травня нейтральний тренд, але для Дів все ж скоріш за він буде сприятливим, в усякому разі, проблеми не будуть надто негативні. Тренд змінює Вашу любов, любовні романи, розваги, хобі, творчість, відносини з дітьми та ставлення до дітей. Тренд цей дозволяє вдало припинити, розвинути і змінити ці питання, але події і самі можуть так розвиватися. Як мінімум він змінить Ваше ставлення, ідеали і бажання, в цих питаннях.

З 20 по 25 березня сила волі, впертість, сприятливі дні для таємних дій. Вагітним варто бути обережніше.

З 22 березня по 2 червня, а після з грудня по 2023 року важливий період, який буде впливати на Вашу роботу, здоров’я, обов’язки, звички. Вам потрібно буде серйозніше ставитися до них, намагатися зміцнити слабке, щоб воно не було зруйновано. Зможете побудувати щось серйозне, якщо будете ретельно працювати. Для багатьох знаків Зодіаку цей період буде несприятливим в 2020 році і 2021, але для Дів не настільки. Але все ж, якщо на роботі або зі здоров’ям є проблеми, намагайтеся з ними боротися, зміцнювати ці сфери, щоб вони не руйнувалися. Ви зможете виробити корисні звички або позбутися від негативних в ці роки. На Ваші плечі ляжуть нові обов’язки і вимоги в житті і роботі, зі здоров’ям. Хоч для Дів період непоганий, але намагайтеся не втратити роботу і здоров’я, по дурості або необдуманість, інакше складніше буде нове знайти в наступні роки.

Пік 24 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – під час піку намагайтеся не конфліктувати, пік емоційний і кардинальний, але не поганий. Пік дасть нове. Акцент на сексуальність, психологію, підтримку, витрати, чужі гроші, спадок, борги, боржників і кредиторів. Можна починати щось фінансове в ці дні, навіть буде сприятливо – кредити, борги, вимоги і прохання до інших.

З 25 по 30 березня харизма, успішність, успішність для Дів. Дуже сприятливі дні для масштабних покупок, любовних романів, ділових угод, судів, поїздок за кордон або інших іноземних питань.

З 27 по 31 березня вдалі дні для позбавлення і зміни ділових і особистих відносин, любовних романів, судових питань.

З 28 березня по 3 квітня час для серйозних дій в любові, творчості, відносин з дітьми.

З 30 березня по 13 травня у Вас буде більше енергії для роботи і здоров’я. На початку квітня вірогідні конфлікти і варто бути обережніше, є шанси травм. Під час цього періоду беріться за складні завдання на роботі, відстоюйте свої права, розвивайте проекти. Але остерігайтеся занадто великих конфліктів, їх ймовірність зросте. Займіться спортом або іншим корисним для здоров’я, зміцнюйте і розвивайте своє здоров’я.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на березень

З 4 по 16 березня – інформацій про роботу і здоров’я.

З 5 березня по 3 квітня – харизма.

Пік 9 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення, результати, Ви і відносини.

З 16 березня по 11 квітня – інформація про відносини.

З 19 березня по 7 травня – зміни в любові, творчості, дітей.

З 22 березня по 2 липня – важливий період для роботи і здоров’я.

Пік 24 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на психологію і фінанси.

З 30 березня по 13 травня – енергія для здоров’я і роботи.

Гороскоп опублікований 3 березня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,165