Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць переоцінки себе і можливості повернутися до старого. Багато емоцій протягом місяця і бажань, особливо пов’язаних з відносинами і можливість нового старту у відносинах. Буде і сприятливий період для відносин, але почнеться в кінці місяця. Більшість нових періодів гороскопу будуть в кінці березня. Місяць досить сприятливий, хоча емоційний і регресний, але багато енергії і навчання, можливості аналізувати життя і переоцінювати.

З 10 лютого по 17 квітня багато спілкування, новин, інформації, особливо це буде пов’язано з партнерами, ворогами, улюбленими, намагайтеся в березні переоцінити все. З 14 лютого по 31 березня більше фізичної енергії і вітальності, прагнень до бажань і більшого, займайтеся навчанням і боротьбою за ідеали.

З 1 по 26 березня займайтеся робочими відносинами, налагоджувати контакти з підлеглими, колегами та клієнтами. Дуже гарний час повернутися до старих контактів і знаходити нові. Проводьте співбесіди, обговорюйте договори (але поки не укладайте), шукайте компроміси. Займіться своєю зовнішністю, красою, час для дієт і косметичних процедур.

Переоцінюйте себе, своє життя, цілі, відносини (дружні, любовні, ворожі, ділові), кар’єру, досягнення, репутацію з 5 по 28 березня, можете повернутися до старого. Діви люблять аналізувати, але під час періоду ці якості будуть посилені. Можуть повернутися можливості для старої кар’єри, старих відносин, старих звичок (і всього пов’язаного з Вашим життям і особистістю), при бажанні можете повертатися до старого. Це хороші дні завершити старе або відродити. А нове краще не починайте, поки не час для нового, особливо в навчанні, відносинах, цілях і кар’єрі. Варто приділити увагу своїй репутації та іміджу.

Ледачі і оманливі дні з 5 по 8 березня, багато духовного, багато фантазій. Гарні для творчості і відпочинку, але для серйозного і проблемного вони не підходять.

Пік 6 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це нове і можливо старе, багато емоцій, бажань, посилення всіх трендів. Варто побоюватися своєї брехні, занадто великих фантазій, небезпека бути обдуреними ворогами або в стосунках, а може і самообман. Пік дасть можливість для нових відносин, нового етапу в існуючих відносинах. Зверніть увагу на улюблених, ділових партнерів, ворогів, почніть щось нове з цими людьми.

Приплив енергії, духовної і фізичної, впевненості, сили волі та наполегливості з 11 по 17 березня. Можете це направити на любов і творчість, свої ідеали і прагнення, світогляд, зміцнити і відстояти, розвинути. Хороший тренд для складних завдань, що вимагають концентрацію.

Намагайтеся бути стриманіше у сімейних питаннях (відносини з рідними, нерухомість, щодо будинку) і відносинах (ворожнеча, любовні і близькі, ділові) з 12 по 16 березня. Схильність до великої метушні, частих змін бажань, перебільшень і обманів. Це перший негативний тренд в гороскопі.

Ще один енергійний тренд з 17 по 23 березня, прилив енергії і вітальності, сили волі, готовності до трансформацій і змін. Знову, займайтеся складними проектами, особливо тими в яких потрібні зміни або позбавлення, відродження. Хороші дні змінити свої погляди і ідеали, світогляд, творчість, любов. Невелика можливість для зачаття.

З 17 по 24 березня другий негативний тренд в гороскопі для Дів на березень, скандали, можливі витрати, конфліктність. Це напружені дні для всього Зодіаку. Обережніше з робочими відносинами, викладачами, поганий час для судів і закордонних справ.

Пік 21 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, посилить тренди і дасть результати, пік буде завершальним і час приймати рішення. Акцент на заробітки, роботу, джерела доходів, борги, боржників і спонсорів, спадок і різні виплати. Розберіться з цим всім, приймайте рішення, отримуйте результати. Гарний час скоротити свої витрати, приділити увагу для джерел доходів. Можете спробувати змінити роботу, отримати результати або новини про співбесіди, депозитах, боргах.

Нейтральний тренд з 21 березня по 6 квітня. Стосуватиметься інформації, особливо про важливі відносини, варто бути обережніше. Період може принести великі фантазії і лінь, обмани, неуважність. Але може бути і творчим, зросте схильність до благодійності і допомоги іншим, сильніше буде інтуїція.

Оновлюйте важливі відносини, приділяйте уваги відносинам, знаходьте нові відносини з 26 березня по 20 квітня, по більшій частині період сприятливий, але буде і пару проблемних днів. Займіться близькими стосунками, можливість набути нові, забути старі, знайти компроміси, більше уваги до інших. Гарні дні для примирення з ворогами. Варто приділити увагу діловим відносинам, договорами, переговорам.

З 31 березня по 16 травня більше активності в питаннях професії, кар’єри, репутації і цілей. Більше енергії щоб зробити собі ім’я, для складних завдань професійних, досягати бажані цілі, займіться своїми досягненнями! Відстоюйте свою репутацію, працюйте над своєю репутацією. Оновіть свою професію і прагнення. Час для кар’єри і положення в суспільстві. Під час періоду буде досить багато негативних трендів, буде більше роздратування і конфліктів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на березень 2019

З 1 по 26 березня – приділіть увагу робочим відносинам, зовнішності.

З 5 по 28 березня – регрес і переоцінка багато в чому.

Пік 6 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

Пік 21 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, акцент на фінанси.

З 26 березня по 20 квітня – приділіть увагу важливим відносинам.

З 31 березня по 16 травня – працюйте на своє ім’я і кар’єру.

Гороскоп опублікований 03.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,162