Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць насичений, в березні буде два конфліктних періоди, в кінці місяця, але на Дів вони можуть і не вплинути. Хоча, все одно, всі важливі і ризиковані переговори, виплати, творчі проекти краще постаратися зробити в перших дві декади місяця. В кінці місяця буде період переоцінки себе і повернення до старого, так що все нове намагайтеся почати до 23 березня. Березень принесе більше енергії Дівам і бажань, можливостей змінити своє життя. Розпочнеться пара довгих періодів для любові, творчості, захоплень, один з них додасть Вам сил.

У лютому у Вас почалося багато трендів які акцентують відносини, ділові та близькі. З 11 лютого по 7 березня сприятливий період для відносин, поновлення або позбавлення від існуючих, набуття нових, забування старих. З 18 лютого по 6 березня більше спілкування. З 27 січня по 18 березня активний період в сімейній сфері, а самі Діви могли стати більш заводними і конфліктними.

Вдалі періоди для відносин, ділових і близьких, укладення угод, а також хороші періоди для здійснення покупок з 2 по 9 березня. Буде багато мрій і романтики, хороші дні для творчості і відпочинку. У бізнесі, хоч періоди і сприятливі, все ж треба бути обережніше.

Місяць почнеться з важливого піку. Один з найбільш важливих в 2018 році для тих, хто народився «навпаки» (в кінці серпня і початку вересня), пік 2 березня плюс-мінус 5 днів. Пік принесе з собою багато інформації, завершень та кульмінацій, посилить всі тренди в гороскопі, дуже емоційні дні. Чекайте завершень або стимулюйте завершення. Розберіться з собою і своїм життям, підведіть підсумки. Найбільший акцент буде на Вашому житті (Вас особисто), відносинах і сім’ї, варто приймати рішення і завершувати.

Більше фінансових питань, переговорів про кредити, виплати, спадщині, пошуків інвесторів і подібного з 6 березня по 13 травня, новин про все це. Все нове постарайтеся зробити до 23 березня, з 23 березня по 15 квітня нові переговори або укладання угод не дадуть результатів, але можна відродити старе.

Період для вирішення фінансових питань, пов’язаних з боргами, спадщиною, кредитами, підтримкою від інших, використанням чужих ресурсів з 7 по 31 березня. На жаль, буде багато несприятливих періодів, з 12 по 15 (намагайтеся не розчаровуватися і бути стриманіше), з 22 по 26 (намагайтеся не втратити) і з 27 по 31 (несподівані результати). В цей час зросте Ваше сексуальність.

Для швидкого вирішення фінансових та сімейних питань підходить період з 8 по 15 березня.

Повернення старих знайомих, може бути сімейних питань і відносин з 9 березня по 10 липня. Гарний час для перенавчання.

Великий приплив духовних сил для всього Зодіаку з 12 по 16 березня. Вам він підходить щоб показати себе у відносинах, свою прихильність і схильність допомагати іншим, час бути на публіці.

17 березня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Пік посилить тренди, нові старти. Для Дів це можливість почати нові стосунки, любовні або ділові. Вдалий час для початку нових довгострокових ділових відносин, укладення договорів. Акцент на стосунки.

З 18 березня по 16 травня у Вас буде більше фізичних сил, азартність, схильності до розваг, творчої активності, бажання виховувати дітей. У березні буде пару негативних періодів.

Перший негативний період з 21 березня по 1 квітня. Намагайтеся менше скандалити, особливо з коханими і дітьми, є ймовірність втратити їх. Період загрожує травмами. Конфліктність у всього Зодіаку.

З 31 грудня по 10 лютого у Вас була можливість змінити свої знання і творчість, питання дітей і захоплень. Період повториться з 21 березня по 2 травня, міняйте, відновлюйте, відновлюйте і розвивайте. Детально в гороскопі на грудень 2017 роки для Дів.

Ще один напружений період для фінансів і відносин з 22 по 26 березня, бережіть гроші і улюблених.

Переоцінити себе і повернутися до старого з 23 березня по 15 квітня, а рух до нового сповільнитися. Може минуле саме нагадає про себе, Ви станете інтровертом більше звичайного. Невдалий періоди для дорогих покупок, поїздок, питань боргів та виплат, оформлення документів, треба бути уважніше.

З 30 березня по 7 квітня, може бути занепад сил, особливо творчих і фізичних (не духовних). У світі в цей час буде конфліктний період, але для Дів він значення не має, хіба як зовнішній вплив на Вас.

31 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації і інформація. Вам варто приділити увагу своїм накопиченням, витратам, заробіткам. Розібратися з цим і вирішити проблеми, можливо щось завершити назавжди. Купити щось важливе і потрібне.

Більше харизми для Вас і публічності з 31 березня по 24 квітня. Хороші дні для вирішення судових питань та проблем з навчанням, вчителями.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Діви

2 березня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – завершити і розібратися.

З 6 березня по 13 травня – багато новин і переговорів про гроші.

17 березня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – нове, ймовірно в стосунках. Акцент на стосунки.

З 18 березня по 16 травня – більше енергії.

З 21 березня по 7 квітня – конфліктні періоди в суспільстві, небезпека травм.

31 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення, гроші. Акцент на збагачення і матеріальне.

З 31 березня по 24 квітня – більше публічності.

Гороскоп опублікований 02.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,162