Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діви на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар


Для Дів наступає досить складний місяць, про початок проблем Ви зрозумієте 5го жовтня. Саме в цей день (плюс мінус пару днів) відбудеться подія у сфері Вашого життя, яка задасть тенденцію на весь місяць. Вашою головною проблемою в цьому місяці будуть гроші і способи їх заробітку (не запозичення). Події можуть бути непередбачуваними і несподіваними.

Вам доведеться знайти нові способи заробітку, щоб покрити несподівані фінансові витрати. Це може бути пов’язано з незрозумілими, невидимими, для Вас змінами на роботі. Ймовірно Вам доведеться поставити на гальмо деякі дорогі плани та соціальні події – гулянки, п’янки та подарунки, хоча б на час до 12 листопада.

Після 19 жовтня, туман приховуючий від Вас фінансові таємниці осяде, Ви дізнаєтеся щось нове, про що навіть і не думали, щоб включити їх у свої плани, або хтось приховував від Вас навмисно важливу фінансову інформацію. Будьте обережні щодо грошей, які будете брати в банку або іншому джерелі, особливо якщо не розбираєтеся в термінології. Не давайте в борг нікому грошей, якщо тільки ця людина не член Вашої родини, якому Ви довіряєте або зможете простити не повернення боргу. Альтернативою у фінансових проблемах, може бути питання оподаткування, кредиту, іпотеки і тому подібного, але навіть у цьому випадку, ситуації з грошима принесуть більше питань, ніж відповідей. Якщо Ви працюєте за рахунок бонусів, керівництво може змінити комісійну ставку. Можуть виникнути проблеми зі страховими виплатами.

У жовтні Дівам потрібно перевіряти всі фінансові звіти, по картках, договорах, депозитах. Спробуйте скоротити свої витрати, або змінити їх.

Після 22 жовтня і до 11 листопада Діви почнуть відчувати занепад сил, втому і небажання йти далі і показувати себе іншим. Намагайтеся в цей час не підписувати нові договори і не купувати нічого дорогого. Цей період хороший для осмислення отриманого досвіду. Розслабтеся і відпочивайте. Важливі переговори краще перенести на дати після 12 листопада.

З 16 жовтня до 8 грудня Діви стануть більш напористими, більш сексуально активними, і в деякій мірі агресивними. Ви будете бажати починати нові проекти, бажати більшого. Але не варто забувати, що період з 22 жовтня до 11 листопада не найкращий для цього.

Найважливіші дату для Діви в жовтні 2013

Самі гарні дні: 7-8, 15-16, 20-21, 24, 26

5го жовтня принесе Вам зміни й нові фінансові тренди, намагайтеся більше накопичувати і трохи менше витрачати.

З 15 жовтня до 8 листопада Діви стануть більш активні, сексуально залежні, і бажаючі отримати побільше і пошвидше бажане.

19 жовтня принесе з собою рішення фінансової проблеми.

20 жовтня можливий конфуз між Вами і партнером. Самообман або обман.

З 22 жовтня до 11 листопада – не укладайте нові угоди, відкладіть на середину листопада всі важливі переговори.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.10.13

  1. Один комментар до “Гороскоп Діви на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар”

  2. erty в 07.11.2013 | Відповісти

    Де гороскоп для діви на листопад?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,174