Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Водолій


Не дивуйтеся, якщо ваш маленький «зоряний малюк» здасться вам з самого початку дещо не таким, як всі інші. Може бути, трохи таємничим. Або більш інтелектуальним. Або ексцентричним. Якщо у вас є хоч крапелька вільного духу, ви прекрасно поладите з цією дитиною. Якщо ж ви схильні до консерватизму і традицій, будьте готові до деяких розбіжностей. Ця дитина – ОСОБИСТІСТЬ, і вона буде прагнути все робити по-своєму, навіть якщо це означає виклик вашим думкам щодо правильності її дій.

«Чому?» Це питання вам доведеться чути часто, і краще бути готовим привести більш вагому аргументацію, ніж: «тому що я так сказала». Ваша дитина буде більш готова до співпраці, якщо зрозуміє логічно, чому-небудь повинно бути так, а не інакше. ЇЇ можна навчити поважати думки та ідеї інших людей, навіть якщо вона не погоджується з ними. Але тільки до тих пір, поки вони не будуть вторгатися в її індивідуальність. Вам слід добре обміркувати, які сфери поведінки більш важливі для вас і чому. Ви зможете добитися кращої згоди з більш важливих питань, якщо дозволите їй вільне вираження думки в менш значущих ситуаціях. Наприклад, дивна зачіска може бути вигідним обміном на гарні оцінки в школі, які принесуть вашому маленькому реформатору надійну освіту для втілення його ідей про соціальних змінах в реальність. Зрозуміли ідею? Водолії завжди мислять вперед.

Ваша дитина може дружньо і ніжно вітати вас, але не очікуйте надмірних сентиментів і переживань в особистих відносинах. Він буде дружньо налаштований та відкритий з кожним, але рідко дозволить підійти кому-небудь занадто близько. Малоймовірно, що ця дитина буде чіплятися за матір або виражати масу емоцій в сім’ї, але надасть безкорисливу допомогу іншим, якщо побачить потребу. Ця дитина може не чути ваших міркувань про необхідність прибрати в кімнаті, але може ходити по двору або по парку, збираючи сміття.

Вашій дитині буде подобатися все нове і незвичайне – в ідеях, в моді, в техніці. Якщо є можливість, придбайте їй комп’ютер або заохочуйте її в цьому напрямку в школі. Дайте їй спробувати себе у вільних художніх формах, сучасних танцях. І, можливо, в астрології!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,190