Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Терези


Ваша дитина ненавидить розлади і суперечки будь-якого роду і піде на все, щоб уникнути їх. Найважливіше для нього – це мир і порядок. Він навряд чи буде відкрито сперечатися з вами з яких-небудь питань, важливих для нього. Ця дитина буде ввічливо слухати і може навіть зробити те, що ви хотіли, якщо це серйозно не порушує його особисті переваги. Але він має власні індивідуальні думки та розуміння, так що не дивуйтеся, якщо ця мила дитина, яку ви вважали згодну з вами, в кінцевому підсумку вибере інший шлях думок і дій.

Ваша дитина вірить у рівність і справедливість. Але пошук рівноваги може проявитися у вигляді нерішучості, коли необхідно вибирати з двох можливостей, кожна з яких має гідності. Він хоче «і з’їсти кекс, і зберегти його» і може коливатися між двома рішеннями, поки не вичерпається ваше терпіння. Якщо він запитає вашу думка, вибираючи між двома можливостями, виберіть одну з них. (Він може потім вибрати іншу, але це нормально. Ви принаймні скоротили час болісних коливань перед вибором.)

Зовнішній вигляд має велике значення для вашої дитини. Йому буде подобатися добре виглядати і бути оточеним прекрасними речами. Тому йому нелегко буде зберігати кишенькові гроші, якщо він нагледів якусь гарненьку дрібничку.

Друзі завжди важливі для Терезів. У нього значно вище середньої потреба бути з іншими людьми, але він буде мати одного чи двох особливих друзів, з якими зможе ділитися практично всім.

Ви повинні заохочувати вашу дитину в заняттях яким-небудь видом мистецтва або музикою, так як Терези отримують задоволення від художніх занять, і він, можливо, в майбутньому досягне помітної майстерності в обраному виді мистецтва.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,173