Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Телець


Ваш маленький Телець пишно розцвітає в комфортних умовах. Для нього не може бути занадто багато ласки. Він любить відчувати вашу шкіру, аромат ваших духів, ніжність вашого голосу. З раннього дитинства оточіть дитину заспокійливими звуками, красивими квітами, м’якими, приємними на дотик іграшками, прийміть спокій як стиль, і ваш малюк буде «легкою» дитиною.

Може виникнути тенденція до переїдання. Не починайте рано давати йому солодощі, краще навчіть цінувати натуральні фрукти. Смак солодких і жирних делікатесів буде виявлений без вашої допомоги.

Не намагайтеся квапити його, якщо ви це зробите, то виявите, що ваш маленький бичок схожий на дуже вперту машину з незмінно включеним гальмом. «Ні» – ймовірно, одне з перших і улюблених слів. Якщо вам потрібно кудись швидко йти, то для ваших же нервів буде простіше взяти дитину за руку або навіть на руки.

Телець буде «сяяти» терпінням і завзятістю і знайде своє достоїнство в тому, що навчиться закінчувати роботу і робити це добре. Велике задоволення він отримує від акуратності і надійності. Якщо він любить якусь справу, то він смакує кожен момент і прагне розтягнути його подовше.

Ваша дитина буде отримувати задоволення від колекціонування, може навчитися зберігати частину кишенькових грошей, пишаючись тим, що заощадження зростають. Він буде процвітати в таких мистецтвах, як ліпка з глини або інших ручних ремеслах. Може проявити завзятість і інтерес до оволодіння грою на піаніно. Ви можете виявити, що йому доставляє насолоду співати і що у нього хороший співочий голос. Швидкий змагальний спорт не в його стилі, краще – вид спорту, що вимагає витривалості.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,427