Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Стрілець


Маленький Стрілець – романтик по своїй суті, ідеалістичний і нерозважливо сміливий, з вірою в те, що його «неможливі мрії» можуть стати дійсністю. Ця дитина не буде чіплятися за фартух матері. Дайте йому можливість злетіти, і він відірветься від землі, не кинувши навіть прощального погляду. Але це не повинно розбивати ваше серце: він любить вас, і ви, ймовірно, є одним з його ідеалів.

Стрілець, ймовірно, буде дуже щирим і відкритим. Він може випалити всю правду, навіть якщо вона ранить. Такт не є його сильною рисою. Ви повинні спробувати навчити його думати перед тим, як говорити, але не розраховуйте, що це буде легко. Його будуть турбувати глобальні проблеми і ідеали, він навіть у ранньому віці зможе виражати чітко сформульовану думку про світові проблеми або філософські питання. Однак, може бути вельми недбалий там, де справа стосується деталей, і перестрибувати до висновків до того, як відомі всі факти. При цьому висловлювати ці висновки він буде дуже авторитетним тоном.

Деталі також можуть вислизати від вашої дитини при розгляді відмінностей між вашою версією і його щодо того, чи можна вважати закінченою домашню роботу або прибраності його кімнати. Будьте терплячі!

У вашої дитини захоплений, експансивний, оптимістичний інтерес до життя, його ваблять далекі краї і незвичайні пригоди. Підтримайте уяву вашого Стрільця, діставши старий химерний одяг для перевдягань та ігор. Дайте йому книги про таємничі і чарівні пригоди. Йому необхідна велика фізична активність, нехай спробує себе в різних видах спорту.

Оскільки маленький Стрілець завжди поспішає потрапити кудись, він буде часто спотикатися об власні ноги в поспіху або через те, що буде витати в хмарах, а не дивитися, куди йде.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,481