Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Скорпіон


«Я сам!» – Це може бути однією з перших фраз, які ви почуєте, коли дитина почне говорити. Не сперечайтеся і, при можливості, не заважайте йому – якщо, звичайно, він не намагається зробити щось реально небезпечне. Обдерті коліна не смертельні, а маленька програна битва навіть корисна для його душі. Скорпіон здатний досліджувати, відкопувати, упиратися і намагатися, поки те, чого він хоче, не буде досягнуто, з інтенсивністю, властивою тільки йому. Він – природний скептик, який ніколи не прийме на віру ваші слова або чиїсь ще.

Ваш маленький Скорпіон, ймовірно, буде дитиною «тихого типу» або «одинаком», який не дозволить вам знати все, про що він думає. Секретність і усамітнення дуже важливі для нього, і ви повинні це особливо поважати. Але не думайте, що зможете зберегти багато своїх секретів від нього. У нього є легендарне «шосте відчуття» – здатність вловлювати «щось» за межами звичайного. Він не заспокоїться, поки це «щось» незвичайне або приховане не буде розгадано.

У своїх симпатіях і антипатіях ваша дитина – це людина крайнощів: або любить, або не любить когось або щось, – він не визнає напівзаходів. Хоча ваша дитина може глибоко любити і бути вкрай відданим, кожен, хто підбив його, ніколи знову не знайде його довіри. В залежності від вашого рівня згоди, сильна воля цієї дитини може принести вам радість або розлад. Вам необхідно навчитися поважати рішення і глибокі почуття вашої дитини.

Вашу дитини може цікавити виклик, ризик або діяльність, яка віщує пригоди. Він буде дуже незалежним, і страх перед чимось рідко зможе стримати його.

Цей маленький детектив, скептичний і проникливий, буде розкопувати і досліджувати, поки те, що приховано, не буде виявлено, а таємниця не буде розкрита. Він, ймовірно, буде любити читати, особливо про все таємниче. Ці якості означають, що вашу дитину, ймовірно, чекає успіх у заняттях, а пізніше – в тих сферах, які пов’язані з дослідженням.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 0,448