Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Риби


У вашої дитини дуже чутлива і емоційна душа, яка часто буває в повній непевності: в якому напрямку їй «плисти». Однією з причин цього є її внутрішня здатність вбирати сигнали – настрої, емоції – від всіх навколо, як ніби вона маленька морська губка. Якщо інші люди сумні, сердиті або нещасні, то вашій дитині буде важко не розділяти ці почуття. ЇЇ власні почуття також легко задінуться, а якщо це відбувається, то з легкістю навертаються сльози, як би вона не намагалася їх стримати. Вам варто поступово навчити її деяким прийомам відокремлення – як відокремити свої почуття від почуттів інших і розуміти, що вона не відповідальна за них.

«Ага, мамин помічник!» – Можете подумати ви, і небезпідставно. Вона допоможе вам, якщо відчує, що вам це дійсно потрібно. Але, швидше, вона попросить вашого сприяння у допомозі пораненим тваринкам, випавшим з гнізда пташенятам або неудачливому однокласнику.

Можливою зворотною стороною цієї емпатії є те, що Риби у своєму прагненні до самопожертви можуть часом відчувати себе мучеником, як би несучим несправедливий тягар, чого не розуміють інші. Або, якщо вона схильна до негативності, в ній можуть розвиватися почуття, спотворюючі її індивідуальність в бік песимізму і негативних емоцій. Вашій дитині необхідно навчитися уникати неприємних ситуацій і знаходити конструктивні методи відходу від них. Слід направити її, наприклад, в мистецтво або музику. Нехай вона відвідує уроки живопису, танців, музики, заохочуйте театралізовані ігри, знайдіть для неї чудово ілюстровані книжки казок і фантазій. Будьте чуйними до цієї дитини і знаходите час показувати їй чудеса і красу світу.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,165