Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Рак


Ваш маленький Рак – дуже чутлива дитина, яка може іноді ховатися під тим, що представляється твердим панциром, щоб приховати свої образи чи невпевненість. Не сумнівайтеся, в глибині душі цієї дитини живуть сильні емоції.

Йому потрібно багато ніжних обіймів і «приватний» час для спілкування з піклуючимися про нього батьками (особливо з матір’ю). Надійність дуже важлива для нього – надійність в тому, що про нього подбають і нагодують, коли він голодний.

Однак і ваш маленький Рак піклується про вас! Він інтуїтивно ловить ваші почуття, а також почуття інших людей у ​​своєму оточенні. Якщо ви роздратовані, наприклад, хоча явно і не показуєте цього, ваша дитина відчує це і може подумати, що ви гнівайтесь на нього. Переконайте його в тому, що у вас є свої переживання, які можуть бути ніяк не пов’язані з ним. Йому потрібна впевненість, знання того, що відбувається. Похмурість, дратівливість, відхід у себе або погане поводження найчастіше є знаками невпевненості і / або неправильної інтерпретації почуттів, які він вловив у інших.

Дім, сім’я та традиції дуже важливі для Рака, він буде любити все сімейні торжества, зустрічі родичів, прийоми гостей і буде назавжди запам’ятати їх.

Вашому маленькому Раку необхідно надійне особисте місце в будинку, яке належить тільки йому. Там він, ймовірно, буде збирати і зберігати більше речей, ніж вам це може сподобатися, але збереження речей – це частина прагнення Рака до надійності. Він також буде дуже економно ставитися до грошей – це найбільш ощадливий з усіх знаків Зодіаку.

Цій дитині необхідні в достатку схвалення, впевненість і спокійна надійність його оточення, а нагородою вам буде дуже люблячий, ніжна, неегоістічна дитина, яка збереже тісний зв’язок з вами протягом всього вашого життя.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,170