Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Діва


Організованість і акуратність приходять до маленької Діви рано і без особливих зусиль з вашого боку. Діві подобається розкладати свої різноманітні колекції пр старим взуттєвим коробкам або пластиковим коробочкам з маленькими відділеннями, які ви запропонуєте малюкові. Можливо, однак, що допитлива і цікава дитина накопичить більше майна, ніж можна розкласти по поличках, і тоді виникне поверхнева видимість безладу. Але маленька Діва знає точно, що і де знаходиться, і може засмутитися, якщо ви порушите її «організацію».

Цій дитині властиве прагнення до досконалості, до поставленої мети, яка повинна мати практичне, корисне значення. Вона буде напружено і терпляче працювати, щоб досягти її, приділяючи увагу всім деталям. Якщо ваша дитина вважає, що не в силах зробити щось добре, вона буде відмовлятися робити це взагалі. Для підтримки впевненості її у своїх силах потрібно ваше підбадьорення.

Маленька Діва може бути маленьким мучителем, так як виявляє дуже певні переваги в їжі: наприклад, вона може вважати, що їжа не повинна змішуватися, буде з великим небажанням пробувати нову їжу.

Ви, ймовірно, виявите, що ваша дитина консервативна і ощадлива у поводженні з грошима.

Ваша дитина буде отримувати велике задоволення від читання, так що читайте їй почастіше, поки вона не навчиться сам. Також із задоволенням вона буде займатися неспішної роботою руками – створенням моделей, різними ремеслами і т.д.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,226