Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп дитячий – Близнюки


З вашою маленькою дитиною-близнюком ви іноді будете відчувати, що у вас принаймні двоє дітей в одному, і обидва подібні маленьким пташкам, які літають по повітрю дуже швидко, щоб їх можна було схопити і утримати.

Життя з Близнюками ніяк не можна назвати нудним! Цей малюк завжди буде зайнятий, практично ніколи не буде нерухомий, і у нього завжди знайдеться що розповісти вам – часом набагато більше, ніж ви хочете почути.

Близнюки – жива, галаслива, дотепна і яскрава дитина. Забезпечте йому великий простір для переміщення і безліч всього, щоб його зайняти. Однак не чекайте, що він буде надовго прив’язаний до однієї справи.

Терпіння не є сильною рисою Близнюків, легко може наступати нудьга. Не дивуйтеся, якщо ваша дитина проявить здатність робити відразу кілька справ. Терпіння має стати ВАШОЮ сильною рисою. Ваше завдання навчитися підтримувати інтерес дитини до роботи протягом достатнього часу, щоб були видні результати.

Інакше він може стати людиною, яка за все береться, але нічого не вміє.

Не розраховуйте, що ця дитина буде пам’ятати свою обіцянку щось зробити або вчасно прийти. Ви можете спробувати залишати йому записки-нагадування, коли він навчиться читати (що, ймовірно, відбудеться дуже рано).

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,563