Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


Трохи обережності треба проявляти з розвагами і суспільством, слабкі вказівки на скандали з друзями та коханими, проблеми з любовними романами. Більше уваги присвячуйте сім’ї, дуже хороший період для відносин з родиною. До кінця місяця багато роботи, після 14 листопада буде уповільнення в розвитку проектів. У жовтні треба бути обережніше і берегти здоров’я, багато вказівок на травми, погані операції, погіршення психологічного стану. З боргами і допомогою від інших теж треба бути обережніше.

З 27 червня по 7 січня розвиває і активний період для громадської активності, дружби, планів, в жовтні багато поганих вказівок, на скандали і руйнування, ризик, але, можливо, Близнюкам вони будуть слабкіше. З 10 вересня до 14 листопада повернення старої активності в дружбі і суспільстві, уповільнення розвитку своїх бажань в цих сферах. З 16 вересня до 3 листопада розвиток ідей в темах кар’єри, боргів, спадщини, отримання підтримки від інших, цілей і проектів. З 27 вересня до 28 жовтня багато інформації про роботу і здоров’я, багато несподіваного.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – сприятливий пік для нового, тільки не для скандалів. Результати, рішення, важливі новини під час піку. Близнюкам акцент на дружбу, любов, суспільство, спільні плани, особисті плани на майбутнє, творчість, дітей та відносини з ними.

З 3 до 27 жовтня хороший період для сімейної сфери і відносин з рідними. Розвивайте відносини з сім’єю, миріться, займіться спільними проектами, дозвіллям. Займіться договорами за темами сім’ї та нерухомості. Прикрашайте свій будинок, займіться дизайном і декором будинку, робіть покупки для дому та членів сім’ї. З 17 – 26 жовтень період буде найкраще.

З 3 – 24 жовтня можуть бути скандали з друзями, дітьми, коханими, публічні скандали і руйнування. Для Близнюків це слабка вказівка, може і не бути. Краще бути обережніше, особливо в середині жовтня.

З 5 – 12 жовтня і 16 – 22 жовтень ексцентрична і мінлива поведінка. Бережіть секрети, менше брешуть, не беріться за тривалі завдання.

З 9 – 20 жовтня погані вказівки для витрат, боргів, використання чужих коштів, підтримки від інших, спадщини. Ще проблеми можуть бути з творчістю, дітьми, любовними романами, розвагами.

З 14 жовтня до 3 листопада багато різних вповільнень і повернень в житті, переоцінка себе. До 27 жовтня більше приділяйте уваги роботі і здоров’ю, завершуйте старі проекти. Після 27 жовтня до 3 листопада приділіть увагу творчості, дітям, любові і розвагам. Період має і загальний вплив, проблеми з технікою, інформацією, бюрократією, документами, угодами, переговорами, поїздками і навчанням. Деталі про загальний вплив в загальному гороскопі на жовтень.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, посилення трендів, додасться сил і активності. Може виникнути бажання розірвати любовні стосунки, ризику в любові. Конфлікти з дітьми і втрати їх. Треба бути обережніше. Спробуйте почати щось нове в творчості, хобі. Якщо самотні починайте любовний роман.

З 17 – 26 жовтня хороші дні для вирішення питань з боргами, спадщиною, допомоги від рідних. Можете допомагати родині.

З 27 жовтня до 21 листопада хороший період для Близнюків, до 8 листопада особливо. Період розвитку любовних відносин, а якщо Ви самотні – постарайтеся почати любовний роман. Період харизми і привабливості. У ці дні у Вас зросте творча енергія. Зросте бажання розваг. Якщо у Вас є діти – хороший час розвинути з ними відносини. Після 8 листопада будьте обережніше з романами, розвагами, дітьми, творчістю.

З 28 жовтня до 10 листопада треба серйозніше ставитися до інформації про дітей, любові, творчості. Період посилить інтелект.

З 29 жовтня до 3 грудня масштабні зміни в психології, психологічному стані, можливі масштабні кризи. Багато що залежить від особистих гороскопів, сприятливо або негативно впливатиме цей тренд. Він так само торкнеться Ваші борги, підтримку від інших людей, виплати, спадок, відносини з боржниками і спонсорами. Бійтеся травм, аварій – це буде дуже великим, небезпека незапланованих операцій, але можна робити планові. Ця вказівка перший раз була в березні-травні.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, кульмінації. Події будуть несподіваними, зміни з таємницями, самотою, духовним, здоров’ям, роботою. Треба бути обережніше, події будуть неконтрольовані і руйнівні, дуже швидко настануть і завершать.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на друзів і суспільство, дітей, любов, творчість.

З 3 до 27 жовтня – сімейні відносини, прикраса будинку.

З 14 жовтня до 3 листопада – переоцінка знань про роботу і здоров’я, творчості, любові, дітей, уповільнення життя і переоцінка себе, повернення старого.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на дітей, любов, творчість.

З 27 жовтня до 21 листопада – любов і розваги.

З 28 жовтня до 10 листопада – будьте серйозніше.

З 29 жовтня до 3 грудня – зміни в психології, фінансах, остерігайтеся травм.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, акцент на самоту, таємниці, роботу, здоров’я.

Гороскоп опублікований 17 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,178