Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


З гороскопу на жовтень для Близнюків приріст енергії, якої буде багато до середини листопада, але з енергією прийде і бажання ризикувати, конфліктувати через свої бажання і нервувати. У жовтні варто зайнятися роботою і своїм здоров’ям, дві хороших вказівки для цих сфер. Місяць буде дуже активним і публічним, але в кінці жовтня буде різкий розворот, станете більш інтровертні і переоцінювати себе і своє життя. Багато акценту на друзях і розвагах, любові, роботі, здоров’я, звички і патернах. Готуйтеся зміцнювати і розвивати свою репутацію і психологію.

З 18 серпня триває активний період для професії і репутації, могли бути скандали, по 4 жовтня. З 14 вересня романтичні і творчі дні, бажання розваг по 8 жовтня. З 14 вересня ще один творчий період і інтелектуальний по 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня у Вас буде багато роботи, інформації про роботу, навчання для роботи і можливості використовувати свої знання в роботі. Займіться навчанням корисного, пройдіть курси підвищення кваліфікації, самонавчання. Багато угод, поїздок, переговорів. Хороший період для тих, хто зайнятий у торгівлі та фінансах, логістикою, психологією і соціальними науками. В цей же період більше інформації про Ваше здоров’я, вивчайте нові способи лікування, дієти і подібне. Але не починайте нічого нового з 31 жовтня по 20 листопада, в цей проміжок часу повернеться старе.

З 4 жовтня по 19 листопада буде приріст енергії, більше вітальності, активності, та й зростання схильність ризикувати і азартність. Зачепить Ваші розваги, любовні романи, творчість, стосунки з коханими і дітьми. Він оновить ці питання, дасть нові бажання, стимули до дій і активні дії. Це хороший період, просто у нього буде багато негативних трендів, коли можуть бути скандали або дурні вчинки, конфлікти, сварки з дітьми та коханими, через ризик і азарт. Розвивайте свої хобі та захоплення, любовні зв’язки. Період краще для одиноких Близнюків.

З 5 по 10 жовтня обережніше з боргами і розвагами, можуть бути в цьому розчарування або засмучення, бережіть дітей, любовні романи і інтриги, свої боргові зобов’язання.

З 8 жовтня по 1 листопада дуже сприятливий період, всього 1 негативний тренд, щоб зайнятися своїм здоров’ям і відносинами на роботі. Час для дієт, косметичних процедур, лікування свого тіла, поліпшення зовнішності, краси. На роботі можете оновити відносини, знайти нові, поліпшити існуючі з колегами, клієнтами, керівництвом. Робота і робочі відносини будуть приносити більше задоволення і доходів, не лінуйтеся у праці. Можуть бути романи на роботі. Можете вдало влаштуватися на нову роботу в кінці жовтня, переукласти або укласти новий важливий договір.

З 11 по 14 жовтня обережніше з романами на роботі, таємними романами, всілякими витратами і покупками, будьте стриманішими.

З 12 по 16 жовтня бережіть свою вагітність і психологічний стан, дні фрустрацій і агресивності, можуть бути матеріальні втрати і травми.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – багато енергії під час піку, бажань, пік буде грубим і в якійсь мірі негативним, результати і кульмінації, рішення і вирішення, новини можуть підштовхнути до завершення або незадоволення. Акцент на друзів, колективи, громадську позицію та активність, любов, любовні романи, дітей, творчість і хобі. Можете зважитися на кардинальні дії в цих сферах, позбавлення та усунення. Для Близнюків пік не настільки поганий як для інших знаків Зодіаку, але все ж варто бути обережніше адже втрати можуть бути болючими. Обережніше з любовними романами, поведінкою на публіці, творчістю та розвагами, бережіть дітей.

З 14 жовтня по 30 листопада, можливо 12 грудня, повторення сприятливого тренда. Останній раз він був з 15 травня по 19 (30) липня і з 8 січня по 4 березня. Сприятливий тренд, що сильно впливає на кар’єру, досягнення, шану, нагороди і статус, а так само впливає на фінанси (боргові питання, витрати, запозичення і виплати) буде з 8 січня по 4 березня, але може бути і до серпня місяця. Цей тренд буде сприятливим, але необхідно працювати (діяти), не лінуватися і брати в свої руки перераховані питання. Використовуйте свою інтуїцію і творчість для кар’єри і статусу, навчитеся відчувати бажання керівництва, використовуйте осяяння для проектів і досягнень, плануйте все і не пускайте на самоплив, будьте серйозніше до професії і статусу. У фінансах, теж використовуйте інтуїцію і планування, час скоротити витрати, зміцнити боргові питання. Можете зайнятися своєю психікою протягом усього періоду, сексологією, езотерикою, вивчати психологію.

З 14 по 17 жовтня використовуйте інтуїцію і творчість в роботі і кар’єрі. Хороші дні для лікування своєї нервової системи. Можна відпочивати і творити.

З 20 по 23 жовтня ще одні хороші дні для відпочинку і творчості, але так само хороші для важливих переговорів і угод на роботі, публічних виступів. Допомагайте іншим – це добре вплине на Вашу репутацію.

З 24 по 30 жовтня конфліктні дні, через любов і любовні романи, розваги, витрати, борги, конфлікти з дітьми та коханими, кредиторами і боржниками. Є великий ризик матеріальних втрат. Можуть бути конфлікти з керівництвом.

З 26 по 30 жовтня бережіть свої таємниці і здоров’я, обережніше з клієнтами на роботі і співробітниками, серйозніше ставтеся до завдань на роботі. Може бути бажання все кинути і від усього позбутися. До того ж пік це посилить.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік несподіваних змін, нових подій і починань, важливих новин, нових бажань. Найбільший акцент на сферу роботи і здоров’я. В роботі – це можливість знайти нову роботу або проект, але можете і зважитися позбутися того що є, зміни з клієнтами. У здоров’ї – почати займатися своїм здоровим або закинути, варто берегти своє здоров’я в ці дні. У меншій мірі акцент на Ваші таємниці і секрети, то що Ви приховуєте від інших або інші приховують від Вас – своє варто берегти, а про чуже можете дізнатися важливе або почати нову таємницю.

З 31 жовтня по 20 листопада переоцінка себе і свого життя, більше інтровертності і самокопання, бажання повернутися до старого важливого в Вашому житті. Найсильніше, в гороскопі для Близнюків в листопаді, період буде впливати на Вас, сім’ю, Вашу роботу і здоров’я. Повернення хронічних захворювань ймовірно. На роботі не починайте нові проекти, договори, відкладіть будь-яку бюрократію, відрядження, навчання, угоди. Обережніше з технікою і документами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – багато роботи і питань здоров’я.

З 4 жовтня по 19 листопада – енергія, розваги, ризик, любовні романи.

З 8 жовтня по 1 листопада – покращуйте зовнішність і сферу роботи.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і завершення, акцент на дружбу і любов, творчість, дітей.

З 14 жовтня по 30 листопада – розвивайте кар’єру і фінанси.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я.

З 31 жовтня по 20 листопада – переоцінка, регрес, обережніше з технікою і документами.

Гороскоп опублікований 01.10.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,392