Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Важливий і сприятливий місяць для Близнюків. Найбільші проблеми можуть бути у фінансах, витратах, можуть бути травми. Але в багатьох інших сферах життя будуть сприятливі вказівки, не всі погані тренди будуть для Близнюків настільки поганими. Важливі події в кар’єрі та сім’ї. Багато спілкування, поїздок, угод, роботи, творчої енергії, новин.

З 27 червня по 7 січня розвиваючий і активний період для громадської активності, дружби, планів, з кінця липня по жовтень чреда негативних трендів.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, результати, кульмінації. Акцент на сферу кар’єри і пошани, сферу сімейну. У цих сферах сприятливі будуть рішення, швидкий розвиток подій, важливі новини. Пік посилить паралельні тренди, намагайтеся не конфліктувати і багато не витрачати.

З 5 по 27 вересня творча енергія для спілкування, ораторства, письменства, якщо у Вас є інтелектуальні хобі та розваги, то зараз час їх розвинути і оновити. Зросте Ваша товариськість. Більше будете цікавитися творчістю, хобі. Будете цікавитися питаннями любові, коханими людьми і спілкуватися з ними, дізнавайтеся про них. Дізнавайтеся про сферу дітей, налагоджуйте спілкування з дітьми.

З 6 вересня по 2 жовтня сприятливий період для угод, торгівлі, переговорів, відряджень. Масштабні і важливі договору краще не укладати, але дрібні угоди і переговори дадуть хороші результати. Налагоджуйте і оновлюйте відносини з братами і сестрами, сусідами, знайомими. Багато приємного спілкування в ці дні.

З 7 по 11 вересня сприятливий тренд для розвитку в сімейній сфері і фінансової. Розвивайте відносини з рідними, покращуйте свій будинок, плануйте щось масштабне для сімейної сфери. З фінансами теж плануйте масштабне, вдалими будуть боргові питання, отримання коштів від інших людей.

З 10 по 13 вересня обережніше з обманами, лінню, відносинами з керівництвом.

З 10 вересня по 14 листопада Ваша громадська активність попрямує всередину Вас, багато бажань і суєти, але мало реальних вчинків. Період не дуже важливий для Близнюків. В цей час краще не починати складні громадські та спільні проекти, довгострокові плани. А ось що важливо, так це те, що в цей час не починайте нові конфлікти, особливо з друзями і суспільством, період небезпечний для конфліктів. І остерігайтеся повторення старих конфліктів.

З 12 по 16 вересня сприятливий тренд для змін на роботі, зі здоров’ям, в сімейній сфері. Позбавлятися, відроджувати, змінювати.

З 13 по 17 вересня небезпека дурних витрат і таємних романів.

З 15 по 19 вересня сприятливий тренд для укріплень на роботі, зміцнення здоров’я та сімейної сфери. Займіться серйозними питаннями.

З 16 вересня по 3 листопада повторення сприятливого тренду, це останнє сприятлива важлива вказівка для сфери кар’єри і репутації до весни 2021 року. Тренд сприятливий для кар’єри, репутації, фінансів. У цей час намагайтеся займатися благодійністю і допомагати іншим – це дозволить Вам поліпшити свою репутацію. У кар’єрі і цілях буде більше можливостей, особливо якщо це пов’язано з творчістю або благодійністю. Вам буде легше отримувати підтримку від інших, вдало брати в борг або вдало давати в борг і повертати борги. Цілком ймовірно, що тренд вплине на Вашу віру і релігію. Він був в лютому-березні і липні-серпні.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – сприятливий пік для нового. Акцент на сімейну сферу і нерухомість. Можна просто планувати, а можна починати щось робити, переїзди, ремонти, відносини з рідними, питання нерухомості.

З 19 вересня по 6 жовтня постарайтеся не конфліктувати з друзями і суспільством, не конфліктувати через чужі гроші, борги, допомогу. Не занадто помітний тренд для Близнюків, але все ж.

З 27 вересня по 28 жовтня період новин, інформації, спілкування в сферах роботи і здоров’я. Додасться роботи, відряджень, курсів, нових клієнтів і з середини жовтня повернення старих клієнтів, переговорів. До середини жовтня багато нового, потім повторення старого, з середини більше затримок і зменшиться активність. Розвивайтеся інтелектуально для роботи, цікавтеся новим в роботі, вчіться новому і розвивайте старі знання. Для здоров’я теж саме, буде багато нової інформації до середини жовтня, а після буде переоцінка здоров’я і можуть нагадати про себе старі хвороби.

З 27 по 30 вересня дуже хороший тренд для публічності та спілкування.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – сприятливий пік для нового, тільки не для скандалів. Результати, рішення, важливі новини під час піку. Близнюкам акцент на дружбу, любов, суспільство, спільні плани, особисті плани на майбутнє, творчість, дітей та відносини з ними.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати, новини, рішення, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 5 по 27 вересня – творчий період і інтелектуальний.

З 6 вересня по 2 жовтня – спілкування, угоди.

З 10 вересня по 14 листопада – обережніше з конфліктами новими і старими.

З 16 вересня по 3 листопада – розвивайте кар’єру і цілі, збагачуйтесь за рахунок інших.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус в суспільстві.

З 27 вересня по 28 жовтня – робота і здоров’я принесуть багато інформації.

Гороскоп опублікований 7 вересня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,178