Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Напружений місяць, багато конфліктів, перепади в активності і бажаннях, бажань буде багато і змін в них. Найбільше подій в сімейній сфері, але в ній і найбільше напруження. Результати в питаннях кар’єри і сім’ї. З середини місяця стане легше, більше відпочинку або бажань розваг. Починаючи з середини місяця найкраще відпочивати і розважатися, але треба бути обережніше якщо у Вас є серйозні відносини.

З 18 вересня по 4 жовтня оновлення сімейної сфери, багато активності і енергії для сімейних питань і в вересні скандалів. З 21 серпня по 14 вересня паралельний тренд, але дає гармонію для сімейних відносин, поліпшення нерухомості. З 28 серпня по 14 вересня інформація про сім’ю, спілкування з рідними.

З 1 по 6 вересня поганий тренд для відносин сімейних, ділових, особистих, ворожих. Багато безвідповідальності, схильності все перебільшувати, намагайтеся багато не витрачати і відкладіть важливі договори.

З 2 по 6 вересня додатися енергії Близнюкам, багато новин про сім’ю і спілкування з рідними, можливість себе показати.

З 5 по 8 вересня зміцнюйте сімейну сферу, відносини з рідними, питання нерухомості, хороші дні просити про допомогу у рідних, вирішувати боргові питання.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня повторення тренда, він був з 1 червня по 3 (10) липня і з 2 по 26 січня. Впливає на статус, кар’єру, а так само важливі відносини. У відносинах (шлюб, ворожнеча, ділове співробітництво і важливі для Вас люди) потрібно бути обережніше, можуть бути розриви або обмани, період буде стимулювати до змін, незадоволеність. У кар’єрі, питаннях статусу, репутації і нагород теж потрібно бути обережніше, але цей період буде «перекритий» іншим сприятливим. Весь період у Близнюків буде розмите розуміння своїх бажань в цих сферах, схильність до ліні, обіцянкам, змін, обманів, незадоволеності, особливо в стосунках. Намагайтеся бути більш стриманими і прагматичними. Можуть бути інтриги, безвідповідальність.

З 5 по 8 вересня ще один тренд сприятливий для прохань про допомогу у рідних, змін у відносинах з рідними. Можливість змінити свої відносини ділові та особисті.

З 6 по 12 вересня беріться за складні цілі в сімейній сфері, зможете досягти бажаних результатів. Але не лінуйтеся, намагайтеся концентруватися і не розпорошуватися. Ваші досягнення в сімейних питаннях дадуть Вам репутацію, статус в очах інших.

З 6 по 12 вересня паралельний негативний тренд, схильність все перебільшувати в сімейній сфері, кар’єрі, меті, відносинах. Бійтеся втратити репутацію серед сім’ї, партнерів і керівництва. Намагайтеся менше обманювати і хвалитися.

З 8 по 17 вересня ще один негативний тренд, принесе конфлікти або більшу пасивність, неуважність в бажаннях і діях, можуть бути крайнощі від занадто великої ретельності до повного ескапізму. Тренд найсильніше впливатиме на сімейну сферу, кар’єру, статус, особисті і ділові відносини.

З 10 по 17 вересня час для творчості і спілкування.

З 11 по 22 вересня змінюйте свою сімейне сферу, сімейні питання, стосунки з рідними, нерухомість. Багато енергії для змін і позбавлення. Тренд сприятливий для роботи над своєю психологією і психікою, особистих трансформацій. Можна робити хірургічні операції.
Пік 14 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, новини, завершення, нова віха. Великий акцент на сім’ю і нерухомість, кар’єру і професію, Ваш статус і цілі. Можливість отримати результати, прийняти остаточні рішення. Дуже хороший пік для змін, перемін, позбавлення в цих сферах. Головне не конфліктуйте в ці дні.

З 14 вересня по 3 жовтня період для інтелектуальної творчості та інтелектуального розваги. Пишіть вірші, виступайте на публіці. Можете поцікавитися своїми хобі і розвагами, улюбленими і дітьми, дізнатися більше і більше спілкуватися.

З 14 вересня по 8 жовтня період розваг і любові, для Близнюків дасть харизми. Розважайтеся і відпочивайте, весь період буде хорошим, тільки в кінці вересня кілька негативних днів. Час закохуватися. Багато творчих сил.

З 24 по 27 вересня можуть бути розчарування в любові й творчості, відносинах, фінансах. Дні обмежень, треба бути серйозніше.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, нові можливості і події. Акцент на любов, можете закохатися або завести інтригу. Пік дасть енергії і вітальності, життєрадісності. Приділіть увагу своїй творчості, Вас може відвідати муза. Займіться своїми захопленнями і можете почати нове. Можете завагітніти в ці дні або почати щось важливе з дітьми.

З 29 вересня по 2 жовтня тренд втрат, ревнощів, ризику у відносинах, фінансах, любові. Треба бути обережніше.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – негатив від перебільшень і мрій в сферах відносин і статусу.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на сім’ю і статус.

З 14 вересня по 3 жовтня – інтелектуальна творчість.

З 14 вересня по 8 жовтня – любовний період.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на любов і творчість.

Гороскоп опублікований 04.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170