Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий гороскоп для Близнюків на травень, все періоди будуть важливі, деякі почалися ще з гороскопу на квітень місяць. Період для реалізації планів, досягнень, репутації і кар’єри. Період інформації. Пік для початку нового життя або повторного починання. Період для нових знань для багатства.

З 30 березня реалізація ідей і прилив енергії по 13 травня. З 3 квітня важливий період для відносин і фінансів, перечитайте гороскоп для Близнюків на минулий місяць, період до 7 серпня. З 27 квітня по 11 травня дізнавайтеся таємниці і спілкуйтеся таємно. З 29 квітня по 29 травня обережніше з відносинами і фінансами.

З 3 по 6 прилив енергії і духовних сил.

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, усвідомити і розібратися, вирішити. Акцент на роботу і здоров’я, таємниці, усамітнення. Завершення проектів, звільнення з роботи або звільнення співробітників, отримання результатів від співбесіди і будь-які рішення по роботі. Дізнайтеся про здоров’я та лікуванні, завершуйте лікування. Дізнайтеся таємниці чужі або отримаєте результати таємниць. Починайте планувати відпустку або просто відпочиньте в ці дні, можливо зможете кудись уїхати.

З 11 по 28 травня дуже багато поїздок, важливих і не дуже новин, переговорів, інтелектуальний тонус, навчання, знайомств. Угоди і договори з 13 травня по 12 липня краще не укладати, але переговори проводити до 18 червня можна.

З 13 по 17 травня Змінюйтеся духовно і психологічно, позбавляйтеся в житті, будь-які позбавлення будуть сприятливі. Цей тренд сприятливий для вирішення фінансових питань, боргів, виплат, скоротити витрати і позбутися від боргів.

З 13 травня по 25 червня буде затримка в усіх відношеннях і фінансових питаннях, збагаченні, договорах. У відносинах, будь то дружба, ворожнеча, партнерство, любов краще не починати нові етапи або будь-які нові починання. У фінансах, так само в дорогих покупках, інвестиціях, способах заробити і витратити гроші теж будуть затримки. Дорогі покупки, будь-які дорогі витрати не принесуть задоволення. Проблеми можуть бути з заручинами, конфліктами і будь-якими договорами. Близнюкам дуже висока ймовірність повернення старих відносин, партнерів, ворогів, любові, друзів.

З 13 травня по 26 червня буде енергія для досягнення цілей, розвитку кар’єри і проектів, боротьби за репутацію. Покажіть свою владу і гідності, розвивайте складні проекти, відстоюйте, захищайте, реалізуйте бажання по кар’єрі і статусу. В кінці травня і по першу половину червня будуть негативні тренди, конфліктні. Але в травні намагайтеся добитися бажаного і розвинути кар’єру і репутацію.

З 15 по 19 травня вдалий тренд для пошуків душевної гармонії. Вдалими будуть фінансові таємні питання, борги, отримання допомоги від інших.

Пік 22 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це найважливіший пік для Близнюків у 2020 році, особливо для тих, хто народився під час піку. Це пік нового, він буде сприятливим, почати щось нове серйозне або повторно щось почати, але може щось і так почнеться. Пік дозволяє зміцнити свої ідеї, життя, життєву філософію і прагнення, зміцнити себе. Але краще, звичайно, не тільки зміцнювати, а й починати щось нове важливе в житті. Нове життя або спробувати повторно почати нове життя. А для тих, хто всім задоволений і не хоче, хоча б зовнішність змінити.

З 28 травня по 5 серпня довгий період інформації про гроші і багатство. Дізнайтеся нові способи заробітку, проходьте курси, вивчайте нові можливості для збагачення. Приділіть увагу новинам, спілкуванню і переговорам, інформації різної про те, на чому можна заробити. Можете торгувати під час цього періоду, дізнаватися про своїх колекціях і накопичення, купувати і продавати. Розберіться зі своїм багатством, документами фінансовими, колекціями. Розвивайте знайомства, відрядження, навчання і знання для збагачення.

З 31 травня по 13 червня дуже конфліктний тренд для Близнюків. Бійтеся травм.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на роботу, здоров’я, таємниці.

З 11 по 28 травня – інтелектуальний тонус, товариськість.

З 13 травня по 25 червня – уповільнення, переоцінка, повернення в стосунках і фінансах.

З 13 травня по 26 червня – енергія для статусу і кар’єри.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, сприятливий пік для важливого нового.

З 28 травня по 5 серпня – інформація про багатство.

Гороскоп опублікований 4 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,487