Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп для Близнюків на січень і середину лютого, цілком ймовірно, буде найбільш конфліктним в 2020 році. Багато активності і готовності конфліктувати в січні, відстоювати свої права і бажання, особливо сильні конфлікти в кінці січня. Але буде і гарне. З січня розпочинається низка періодів, що впливають на кар’єру, репутацію і статус. Можливості для навчання і подорожей, розвитку світогляду, з несподіваними змінами та починання в цьому.

З 19 грудня по 9 лютого або середину березня обережніше з чужими коштами, боргами, виплатами, небезпека аварій і операцій, це не негативні дні, вони нейтральні, треба бути серйозніше. З 20 грудня по 13 січня харизматичність і товариськість. З 29 грудня по 16 січня інформація про гроші, борги, спадщині, виплати і збагаченні за рахунок інших.

З 1 по 4 січня дуже хороші дні для переговорів і новин про допомогу, спадщину, боргах. Укладайте угоди зі спонсорами, боржниками, кредиторами. Використовуйте знання і знайомства для збагачення.

З 3 січня по 16 лютого активний період у взаємодії з іншими людьми, відстоювання своїх прав, боротьби і реалізації бажань. Якщо у Вас є конфліктні відносини або конфлікти з кимось – цей період всі їхні посилить. Він взагалі підсилює будь-які конфлікти. Якщо Ви схильна до конфліктів людина то намагайтеся бути обережніше, остерігайтеся дратівливості і поспішності в вираженні своїх думок. Але він так само дає енергію для боротьби за себе і відстоювання. Найсильніше конфлікти будуть в останній тиждень січня. За цей місяць Ваші відносини з іншими людьми будуть оновлені, та й самі Ви зможете більше розібратися в собі і своїх бажаннях щодо відносин. Чи зможете почати реалізовувати свої бажання, домагатися бажаних людей, розривати зв’язки, розвивати відносини.

З 7 по 13 січня виступайте перед кредиторами, боржниками, спонсорами, покажіть свої плани та ідеї. Заробляйте своїми знаннями використовуючи чужі кошти. Тренд дасть енергійність і активність.

Пік 10 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це дні результатів і рішень, важливих новин. До 15 січня краще бути обережніше, хоча пік і завершується 13 січня, але до 15 можуть бути ще проблеми з фінансами. Пік проблемний для Близнюків, може легко руйнувати все слабке і навіть знищувати. Акцент на Вашому багатстві, джерелах доходів, витрат, допомоги від інших, боргів, спадщині, чужих коштах. Постарайтеся все глибоко і серйозно проаналізувати. Ви можете зміцнити слабке, все ж пік нейтральний, але необхідно багато сил.

З 13 січня по 7 лютого перший з періодів, які будуть в гороскопах для Близнюків до березня місяця, що впливає на сферу кар’єри і репутації. У ці дні, 13-7, Ваша кар’єра, шана, репутація, цілі, досягнення, професія будуть залежати від партнерів, інших людей. Партнерством і відносинами можете зробити собі їх, домогтися бажаних цілей, отримати репутацію, професійний і кар’єрний ріст. Приділіть увагу відносинам з керівництвом і тими, хто може допомогти Вам з цим, розвивайте стосунки і покращуйте. В цей час можете знайти компроміси, помиритися, налагоджувати відносини. Можуть бути любовні романи з впливовими людьми і навіть шлюб або відносини по вигоді. В останній тиждень січня остерігайтеся конфліктів.

З 16 січня по 3 лютого інтелектуальний тонус, час навчатися і розвивати свої знання, публічно виступати. Займіться дипломними роботами, публіцистикою, пропагандою, зв’язками з громадськістю. Час для інтелектуального розвитку, дізнавайтеся цікаву інформацію для Вас і вчіться новому, хоча б книги почитайте або корисні передачі подивіться. Можете відправлятися в поїздки. Можете виступати в судах або перед публікою, ділитися своїми знаннями та світоглядом, філософією та ідеологією, займіться викладанням.

З 21 по 25 січня бережіть свої таємниці і намагайтеся менше хвалитися своїми знаннями, буде бажання руйнувати і бунтувати. Можливо можуть бути проблеми з публічної активністю і навчанням.

Перший конфліктний тренд з 23 по 30 січня, найсильніше конфлікти в особистих і ділових відносинах, посилення сильне конфліктних відносин, конфлікти з керівництвом. Бійтеся витрат, любовних дурних романів, конфліктів, агресії в ці дні. Дуже конфліктний тренд для Близнюків в гороскопі на січень.

З 25 по 31 січня другий конфліктний тренд, він теж найсильніше буде у відносинах і кар’єрі. Бережіть репутацію, намагайтеся не прагнути до дурним бажанням, не конфліктувати через дурні ідеї і бажання. Можливі сексуальні неприємності або необдумані вчинки. Багато неуважності в ці дні і безвідповідальності, остерігайтеся травм. А у деяких Близнюків може бути занадто багато фанатизму.

Пік 25 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік дасть багато енергії, нове починання або завершення старого. Це будуть дні несподіваних змін і бажань. Для Близнюків він не буде настільки поганий як для інших знаків. Але все ж намагайтеся берегти свої таємниці і обережніше з початком нових секретів. Цей пік акцентує Ваше навчання, філософію, прагнення і ідеали, зарубіжжя. Можете відправитися або вирішити поїхати кудись далеко, отримати новини здалеку. Починайте нове навчання, довгострокове і важливе, але обдумане. А можете вирішити кинути своє навчання. І найважливіше – це можливість змінити своє ставлення до життя, світогляд, життєву філософію, ідеали, релігію.

З 26 по 29 січня обережніше з любовними романами, які впливають на Вашу кар’єру і репутацію. Але можете відпочивати в інших любовних відносинах, романтичні дні.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на січень 2020

З 3 січня по 16 лютого – активність у відносинах.

Пік 10 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на багатство.

З 13 січня по 7 лютого – відносини для статусу.

З 16 січня по 3 лютого – інтелектуальний тонус.

Пік 25 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на знання і світогляд.

Гороскоп опублікований 30 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,266