Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп буде хорошим, таким як люблять Близнюки, багато суєти, спілкування, новин і навчання. Перша половина місяця не надто важлива для Вашого знака. А з другої половини місяця багато важливих періодів які впливають на сімейну сферу, відносин з рідними, нерухомість, можливість поліпшити своє житло, навіть можна планувати переїзд або покупку нерухомості. Дуже багато хороших трендів для відносин.

З 2 липня по 18 серпня активний період для спілкування та навчання. З 19 липня по 11 серпня інформація про гроші і багатство. З 28 липня по 21 серпня харизма і товариськість.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час для нового, пік посилить тренди і принесе несподівані зміни, події і бажання. Несподівані новини, поїздки, угоди, знайомств. Не такий страшний для Близнюків, як для інших знаків, але обережніше з інформацією і плітками, необдуманими угодами і непідготовленими поїздками, ненадійними знайомими. Можете раптово кинути навчання або щось почати вивчати.

З 5 по 9 серпня хороший тренд для відносин, розвитку і розширення будь-яких видів відносин, важливих переговорів, навчання і наставництва. Хороші дні для судів. Багато оптимізму в ці дні.

З 7 по 21 серпня ще один хороший тренд для відносин, особливо романтичних і любовних. Укладайте угоди, покращуйте свої знайомства, будьте на публіці. Хороші дні для торгівлі та навчання, публіцистики.

З 7 по 10 серпня ще один хороший тренд для відносин, любовних і ділових, конфліктів (особливо судових). Теж можна розвивати відносини, покращувати. Можна здійснювати дорогі покупки собі або іншим.

З 10 квітня Ви могли відчувати затримки в розвитку важливих відносин і повернення старого. Після 11 серпня цей фоновий період завершиться, відносини швидше будуть розвиватися, буде більше нового у стосунках.

Ще один період для навчання, нових знайомств, більше спілкування та інформації з 11 по 28 серпня. Розширюйте свої знання, займайтеся публіцистикою. Дізнавайтеся про далеких родичів і сусідів нове. Можуть бути поїздки, відрядження або хтось приїде до Вас в гості.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – дасть енергію і вітальність, багато новин, результатів, рішень. Дуже хороший для прийняття рішень щодо відносин, любові, навчання, зарубіжжя, судів, різних конфліктів, ділових угод. Можуть бути гарні результати або події, та й самі можете прийняти правильні і остаточні рішення.

З 18 серпня по 4 жовтня активний період для домашньої сфери, багато енергії і сил для вирішення сімейних питань, і питань нерухомості. Перша половина періоду буде сприятливою, а в вересні можливі скандали. Оновлюйте будинок і відносини з рідними, відстоюйте свої права і захищайте рідних, робіть ремонт. Але намагайтеся не конфліктувати у вересні.

З 21 серпня по 14 вересня хороший період для налагодження відносин з рідними, оновити їх, помиритися, провести важливі переговори. Можете прикрашати свій будинок, змінити декор, прикупити щось для дому та рідних.

Романтичний тренд для всіх з 21 по 27 серпня, ще ці дні хороші для здійснення покупок і важливих переговорів, для активності в важливих відносинах. Для Близнюків вони найкраще для активності в домашній сфері, від ремонту будинку до відносин з рідними, а можна й укладати угоди з нерухомості.

З 25 по 28 серпня хороші дні для сімейних і таємних відносин, можуть бути несподівані відносини або угоди.

З 25 по 31 серпня хороші дні для допомоги рідним, найкраще таємницею, захисту сім’ї і нерухомості.

З 27 серпня по 8 вересня багато енергії для домашньої сфери, від відносин з рідними до ремонту. Варто показати себе, проявити активність, головне не конфліктувати.

У період з 28 серпня по 14 вересня більше спілкування з рідними, інформації про сім’ю і нерухомості.

Ще один хороший тренд для допомоги рідним з 28 по 31 серпня, цей тренд хороший ще для душевного розвитку.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, важливі зміни, несподівані. Великий акцент на будинок і сім’ю. Можете придбати або продати нерухомість, почати переїзд або ремонт. Варто приділити увагу рідним. Головне в ці дні не конфліктувати.

З 31 серпня по 3 вересня хороший тренд для зміцнення ділових і особистих відносин, відносин з рідними. Можна здійснювати важливі покупки, просити про допомогу, укладати договори.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на інформацію.

З 11 по 28 серпня – багато спілкування і навчання.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на навчання і інформацію, знайомства.

З 18 серпня по 4 жовтня – активність в сімейній сфері.

З 21 серпня по 14 вересня – харизма в сімейній сфері.

З 28 серпня по 14 вересня – новини про сімейній сфері.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, важливі події в сімейній сфері.

Гороскоп опублікований 02.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169