Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий і досить сприятливий місяць для Вашої кар’єри, репутації, досягнень і статусу. Багато харизми і публічності, акцент на відносинах з друзями. Зростуть Ваші витрати, активність з боржниками і кредиторами. Зростуть шанси на травми і аварії, але це скоріш за в гороскопі на березень. Повернеться старе в житті і переоціните це.

З 3 січня більше енергії для відносин по 16 лютого. З 13 січня кар’єра, статус і ділові відносини по 7 лютого.

З 3 січня по 4 березня знання, знайомства, інтелект, спілкування впливатимуть на Вашу кар’єру і статус, досягнення і цілі. Дізнавайтеся про це більше, буде більше важливих новин і переоцінка інформації після 17 лютого. Використовуйте свій інтелект, комунікабельність і знайомства для просування по кар’єрних сходах і репутації. Дізнавайтеся про цілі, посадах, нагороди, як цього досягти.

З 7 лютого по 5 березня займайтеся дружбою з друзями і суспільством, покращуйте свої соціальні відносини. Період оновить дружні відносини і з друзями навіть можуть бути романи. Будьте більш публічними, Ви зможете сподобатися публіці, хороший період для політиків і ораторів, любителів масовки. Погані тренди почнуться після 20-го.

З 8 лютого по 9 березня або до кінця березня сприятливий тренд для кар’єри, репутації, фінансів. У цей час намагайтеся займатися благодійністю і допомагати іншим – це дозволить Вам поліпшити свою репутацію. У кар’єрі і цілях буде більше можливостей, особливо якщо це пов’язано з творчістю або благодійністю. Вам буде легше отримувати підтримку від інших, вдало брати в борг або вдало давати в борг і повертати борги. Цілком ймовірно, що тренд вплине на Вашу віру і релігію.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, завершення. Акцент найбільше на навчання, приймає рішення про своє навчання, захищайте дипломні роботи або подібне. Крім того, цей пік принесе Вам масу новин, спілкування, знайомств. Можливо отримаєте результати судів (любі істини) або зарубіжних питань.

З 16 лютого по 30 березня зростуть шанси на травми і аварії, особливо в березні місяці, намагайтеся бути обережніше. У цей період зросте Ваша фінансова активність, активніше будете витрачати накопичене, брати в борг, вимагати повернення боргів, просити про допомогу інших людей. У лютому більш сприятливі вказівки для всього цього, ніж в березні (особливо наприкінці березня).

З 17 лютого по 10 березня у Вас період переоцінки свого життя, сімейної сфери, кар’єри, репутації і досягнень, Ви можете повернутися до старого. Нове в цей час починати не варто, в перерахованому, а так само в навчанні, переговорах, документах, відрядженнях, купівлі техніки. Бережіть свою техніку.

З 18 по 24 лютого багато енергії для таємниць і психологічних змін, містичного. Працюйте над своїми і чужими таємницями. Під час цього тренда Ви зможете активно працювати з фінансами, борговими питаннями, спадщиною, підтримкою від інших.

З 18 лютого по 2 березня сприятливий тренд показати себе керівництву і спонсорам, свої достоїнства. Багато енергії для кар’єри і досягнень, багато енергії для збагачення. Беріться за складні цілі в боргових питаннях і кар’єрі.

З 21 по 25 лютого обережніше з любовними дружніми романами, дурних вчинків на публіці, остерігайтеся великих витрат і боргів.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – сприятливий пік. Проблеми можуть бути з витратами і дружбою. Пік дасть нове, для Близнюків акцент на кар’єрі, професії, статус, репутації, нагороди і досягнення. Починайте щось нове для цього.

З 27 лютого по 1 березня знову будьте обережніше з витратами і дружбою, дружніми романами, суспільством.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на лютий 2020

З 3 лютого по 4 березня – інформація для статусу.

З 7 лютого по 5 березня – дружні відносини і публічність.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, акцент на навчання і знання.

З 16 лютого по 30 березня – активність в фінансах.

З 17 лютого по 10 березня – регрес і переоцінка.

З 18 лютого по 2 березня – тренд для кар’єри і збагачення.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус.

Гороскоп опублікований 5 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,389