Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


Найважливіше буде в кінці листопада та протягом усього грудня буде важливий для Близнюків. З кінця листопада і в грудні – фокус на відносини і Ваше життя. А до тих пір, місяць не надто вже важливий. Проблемні вказівки в листопаді Близнюкам будуть слабкіше, але все ж обережніше з романами, розвагами та азартом, витратами. З середини місяця почнуться важливі вказівки для роботи і здоров’я. У порівнянні з жовтнем – цей гороскоп буде швидким.

З 27 червня по 7 січня розвиває і активний період для громадської активності, дружби, планів, в жовтні багато поганих вказівок, на скандали і руйнування, ризик, але, можливо, Близнюкам вони будуть слабкіше. З 10 вересня до 14 листопада повернення старої активності в дружбі і суспільстві, уповільнення розвитку своїх бажань в цих сферах. З 27 жовтня по 21 листопада бажання розваг, любовні романи, харизма, відносини з дітьми та творча енергія – це може трохи проблемним після 8 листопада. З 28 жовтня по 10 листопада інтелектуальний тонус, багато новин про кохання, дітей, творчості, ймовірно поганих. З 29 жовтня по 3 грудня змінюйтеся психологічно, змінюйте свої борги, витрати, використання чужих коштів і допомоги.

З 8 по 11 листопада можуть бути проблеми в любовних відносинах, особливо з друзями або на публіці. Обережніше з романами.

З 8 по 12 листопада покажіть себе на роботі, свої таланти керівництву або клієнтам. Допомагайте керівництву і клієнтам – це дасть репутацію і статус.

З 11 листопада по 1 грудня жовтня період новин, інформації, спілкування в сферах роботи і здоров’я. Додасться роботи, відряджень, курсів, нових клієнтів, переговорів. Цікавтеся новим в роботі, вчіться, дізнавайтеся про нові проекти та обов’язки, посадах. Для здоров’я теж саме, буде багато нової інформації про стан здоров’я, можете дізнатися про лікування, вивчайте дієти і хронічні захворювання.

З 14 по 20 листопада можуть бути проблеми в любовних відносинах, розвагах, творчості та захопленнях, в стосунках з дітьми, але на це слабкі вказівки для Близнюків. Скоріш за все витрати, проблеми з боргами, спадщиною, податками, отриманням допомоги від інших – цим не ризикуйте, не витрачайте багато. Постарайтеся на розваги нічого не витрачати.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, починання, пік сприятливий, реалізуйте свої ідеї, проводьте зміни, можна робити масштабне. Акцент на роботу і здоров’я. Початок проектів, про які давно думали, зміна на роботі, звільнення або набуття нової роботи. Починайте лікувати хвороби, гарний час для операцій в ці дні.

З 21 листопада по 15 грудня відносини на роботі, хороший період. До того ж варто зайнятися своїм здоров’ям, час для косметологічних процедур, дієт, зміни зовнішності. Здоров’я піде на поправку, особливо психологічний стан і Ваше ставлення до здоров’я (навіть якщо великі проблеми з ним). На роботі поліпшення відносин з клієнтами і співробітниками. Час звільняти або наймати співробітників. Договори з клієнтами дадуть хороший дохід. Вирішуйте конфліктні ситуації на роботі

З 26 по 29 листопада обережніше з таємними романами, особливо на роботі. Є вказівки на розриви відносин, непередбачені витрати.

З 29 листопада Ваша кар’єрний шлях і досягнення цілей буде швидше. Період уповільнення, переоцінки і повернення був з 23 червня.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – цей пік буде багатим на новини та емоції, пік для розумінь, результатів, кульмінацій, рішень про завершення або продовження. Важливі події у Вашому житті і Ваші рішення про себе, свої бажання. Важливі події в стосунках, Ваші рішення про партнерство і шлюб, ворожнечі. Пік сприятливий.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – інформація в сферах здоров’я та роботи.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, початок, нове, акцент на роботу і здоров’я.

З 21 листопада по 15 грудня – відносини на роботі і ставлення до здоров’я.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення, результати, усвідомлення, новини, акцент на Ваших відносинах і Вас самих.

Гороскоп опублікований 5 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,395