Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий гороскоп для відносин, в листопаді Близнюкам варто займатися відносинами. Переоцінка себе, якийсь регрес в житті. В середині місяця почнеться період енергії для роботи і здоров’я. Можливості матеріальної та іншої підтримки від інших. Можливість розібратися з таємницями і роботою, здоров’ям. Але головне – це відносини, багато можливостей для відносин.

З 3 жовтня по 9 грудня багато роботи, проектів, переговорів, а ще питань здоров’я. З 31 жовтня по 20 листопада регрес в житті, переоцінка себе, затримки в русі до нового. З 4 жовтня по 19 листопада більше енергії, розваг, любові, ризику. З 14 жовтня по 30 листопада зміцнюйте свою кар’єру і розвивайте духовне.

Важливий період для відносин з 1 по 26 листопада. Він зачепить всі важливі для Вас відносини. Близнюки будуть більш орієнтовані на інших людей і відносини. Під час цього періоду варто постаратися поліпшити відносини, оновити їх, розвивати їх. Суди, договори, важливі переговори, розриви відносин і набуття нових відносин, конфлікти – це все буде більш гармонійним і сприятливим під час цього періоду. Знаходьте нові відносини і розривайте незадовільні. В кінці місяця дуже великі і сприятливі можливості для будь-яких видів відносин.

З 2 по 8 листопада не ризикуйте і не конфліктуйте в любові, розвагах, чужими грошима і боргами.

З 7 по 10 листопада покажіть себе на роботі, перед керівництвом і колегами, клієнтами. Використовувати вашу творчість, допомагайте іншим.

З 8 по 17 листопада багато вітальності, творчих сил, бажання розваг, активність у відносинах. Тренд хороший для досягнення бажань в стосунках ділових і любовних.

З 12 по 15 і з 26 по 30 листопада в роботі і кар’єрі використовуйте творчі ідеї та інтуїцію.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, завершення. Пік буде багатим на новини, дасть Вам більше можливості показати себе і переоцінити себе. Пік принесе важливі новини про таємниці, здоров’я, роботу, клієнтів, проектах. Можна отримати результати на роботі, влаштуватися на роботу або звільнитися, дізнатися щось важливе, дізнатися результати про роботу. Найкраще завершувати в ці дні. Можете дізнатися щось про своє здоров’я і прийняти рішення. Під час піку постарайтеся розібратися зі своїми таємницями і різними духовними питаннями.

З 13 по 16 листопада занадто багато романтизму, можете бути обдуреними в стосунках, остерігайтеся романів з керівництвом. Краще не робити покупок і договорів в ці дні.

З 19 листопада по 3 січня період енергії і активності для роботи і здоров’я. Займіться своїм здоров’ям, час для спорту, поновіть здоров’я, можуть бути операції. На роботі можливі конфлікти, якщо на Вас будуть тиснути або занадто багато вимагати. Але не бійтеся конфліктів і обов’язків. У Вас буде багато енергії для реалізації проектів будь-якої складності, зможете оновити і розвинути свою роботу і обов’язки, відстояти свої права перед клієнтами і співробітниками. Але все ж, намагайтеся менше конфліктувати і більше підлаштовуватися під обов’язки і проекти, поки є енергія можете взяти на себе нові обов’язки та проекти.

З 22 по 27 листопада остерігайтеся конфліктів і бережіть своє здоров’я, особливо таємних конфліктів і свої таємниці.

З 22 по 25 листопада дуже щасливий, сприятливий, масштабний тренд для відносин. Займіться судами, укладайте важливі договори, покращуйте особисті відносини. Можете сміливо здійснювати великі покупки.

З 26 листопада по 20 грудня період щоб розібратися зі своїми боргами, отримувати підтримку від інших, приділити увагу спадку, укладати договори про борги і кредити. Цей період повинен бути сприятливим, але може зруйнувати слабке або зміцнити. Спробуйте взяти в борг або поліпшити свої боргові зобов’язання. Ви зможете вдало виплатити борги, домовитися з боржниками про повернення боргів. Оновлення відносини зі спонсорами та інвесторами, тими хто допомагає Вам.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, можливості і бажання, вчинки. Акцент на відносини. Пік відповідний для початку нових відносин або зміни в існуючих відносинах. Вступайте в шлюб, підписуйте шлюбний договір, признавайтесь в любові. Знаходьте ділових партнерів, починайте спільний проект, просіть про допомогу. Починайте нові конфлікти, суди, важливі переговори.

З 21 червня Ви могли відчувати затримки і регрес у питаннях кар’єри, досягнень, репутації – це завершиться 27 листопада.

З 27 по 30 листопада можливості для несподіваного в таємних романах, підтримки від інших, виплати. Зможете швидко заробити або розібратися з боргами, але таємно.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – відносини.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, здоров’я, робота, таємниці, духовне.

З 19 листопада по 3 січня – енергія для роботи і здоров’я.

З 26 листопада по 20 грудня – підтримка від інших.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

Гороскоп опублікований 02.11.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,432