Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


Для Близнюків гороскоп на липень буде одним з кращих, в порівнянні з іншими знаками. Буде багато негативних трендів для питань фінансів, але вони будуть згладжені іншим сприятливим періодом. Намагайтеся обдумано вирішувати фінансові питання, знаходити компроміси, не витрачати багато. Перші півмісяця будуть повільними, але після 12 липня життя почне розвиватися швидше.

З 3 квітня важливий період для відносин і фінансів, перечитайте гороскоп для Близнюків на квітень, період до 7 серпня, в липні і серпні буде сприятливим, тільки 5 останніх днів липня треба бути обережніше. З 28 травня по 5 червня інформація для сфери багатства. З 18 червня по 12 липня уповільнення життя, переоцінка і повернення, не починайте ділові проекти. З 3 червня по 3 серпня великі зміни в фінансах, боргах, допомоги від інших, сексуальності, психології. З 27 червня по 7 січня розвиваючий і активний період для громадської активності, дружби, планів, з кінця липня по жовтень череда негативних трендів.

З 2 липня по 18 грудня повторення періоду, який був з грудня 2017 по березень 2020. Торкатися він буде боргових питань, спадщини, поділу майна і отримання підтримки від інших, як безоплатної підтримки, так і відсотків, аліментів або інших виплат. Крім матеріальної і фінансової підтримки ще вплине і на інші види допомоги Вам. Слабке буде зруйновано, так що заздалегідь готуйтеся до проблем зі «слабкими» боржниками або кредиторами, покровителями. З іншого боку життя, в цей час у Вас буде період більш тривалих психологічних криз, трансформацій, більш проблемно будуть відчуватися будь-які втрати (матеріальні, людські і тд.) Для Вас. Період може трохи розчарувати в сексі, якщо Ви були «волелюбні» і зробити серйозніше в цій сфері Вас і прагматично, цинічно, корисливо або дуже пасивними і холодними. Коротко кажучи чекайте, бережіть, розбирайтеся з сексом, кризами, фінансовими можливості. Буде складний час чи ні – залежить від особистих гороскопів, але краще підготуватися.

Пік 5 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, новини, результати та рішення. Акцент на доходи та витрати, борги, спадщини, допомога від інших, інвестицій. Приймайте рішення як бути зі своїми доходами і витратами, можете отримати результати.

З 6 по 10 липня і з 25 по 29 липня будете конфліктні, сильніше за все конфліктувати через фінансів.

З 10 липня по 23 серпня сприятливий тренд для кар’єри, репутації, фінансів. У цей час намагайтеся займатися благодійністю і допомагати іншим – це дозволить Вам поліпшити свою репутацію. У кар’єрі і цілях буде більше можливостей, особливо якщо це пов’язано з творчістю або благодійністю. Вам буде легше отримувати підтримку від інших, вдало брати в борг або вдало давати в борг і повертати борги. Цілком ймовірно, що тренд вплине на Вашу віру і релігію.

З 10 по 14 липня єдиний сприятливий тренд для збагачення. Покажіть свої таланти, допомагайте іншим.

З 10 по 15 липня сприятливий тренд для любовних відносин, дружніх, публічності, тренд дасть приплив сил.

З 12 по 16 липня намагайтеся багато не витрачати, не дуже роздувати свої проекти, не давати багато в борг.

З 13 по 17 липня можливі матеріальні втрати, психологічні фрустрації, сексуальна незадоволеність.

З 19 по 22 липня ще один тренд, коли треба бути обережніше з фінансами, намагайтеся бути стриманіш.

Пік 20 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, але воно буде стримуючим, що обмежує, розчаровує. Акцент на багатство, доходи, накопичення, цінності.

З 25 по 30 липня обережніше з відносинами, романами з керівництвом, таємними конфліктами, витратами.

З 31 липня по 8 серпня можуть бути травми, великі витрати або втрати фінансові, конфлікти через фінанси, особливо через дружбу і суспільства.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподіване нове, нові бажання і вчинки, події. Акцент на навчання, поїздки, спілкування. Можете щось вирішити кинути, від чогось звільнитися. Можуть бути нові починання таємниць. Бережіть свою репутацію.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на липень 2020

З 2 липня по 18 грудня – зміцнюйте фінанси, психологію, боргові питання.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на витрати і доходи.

З 10 липня по 23 серпня – розвивайте кар’єру і фінансову сферу, психологію.

Пік 20 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на багатство.

Гороскоп опублікований 9 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,422