Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже активний на фінансові питання гороскоп, доходів і витрат, боргів та інвестицій, відносин фінансових і матеріальних, в цьому починання і завершення. Багато спілкування і енергії для навчання. Можливість переоцінити себе і повернутися до старого, цей місяць для Вас буде дуже довгим.

З 15 травня зміцнюйте і розширюйте свою психіку, сексуальність, кар’єру, цілі на майбутнє і репутацію, тренд завершиться 19 (30) липня. З 16 травня по 2 липня зросли витрати (в середині червня є ризик втрат) і доходи, активніше з фінансами і накопиченнями, інвестиціями. З 1 червня по 3 (10) липня стримуйте себе у відносинах і кар’єрі, не перестарайтеся в бажаннях і діях. З 9 червня по 3 липня харизма, відносини, збагачення. З 27 червня по 19 липня навчання і новини.

Перший пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, нове і новини. Приділіть увагу своїм інвестиціям, накопичень, багатству, джерелами доходів. Починайте нові проекти для збагачення, інвестування, купуйте важливе. Оцініть свою систему цінностей, починайте щось колекціонувати. Можливості для нових заробітків, нової роботи або підробітку.

З 2 липня по 18 серпня будете активніше спілкуватися, більше доводити і показувати себе і свої знання, більше тиск на оточуючих. Оновлення кола знайомств, від кого-то позбудетеся, з кимось більше будете взаємодіяти. Період не дуже важливий, але для Близнюків приємний. Обережніше зі скандалами.

З 3 по 28 липня оновлення фінансів, багатства, заробітків, ділових зв’язків і відносин. Більше будете заробляти і більше купувати, можуть бути дурні розтрати. Багато негативних трендів, коли можуть бути дурні розтрати і інвестиції, покупки непотрібного. Але все ж намагайтеся за цей час заробити, це останній сильний фінансовий період для Вас в цьому році! Спробуйте почати збирати кошти, в наступному році вони Вам знадобляться.

З 4 по 11 липня нестримність, імпульсивність і бунтарство. Посилення егоїзму, схильностей до пліток і таємних переговорів. Але з цим усім треба бути обережніше. Направте свій інтелект на творчість, письменство дуже добре в ці дні. Для справ важливих дні невідповідні.

З 7 по 11 липня стримування і обмеження в фінансах і боргах, відкладіть важливі переговори і угоди, покупки. У фінансових і матеріальних справах намагайтеся бути серйозніше і відповідальніше.

З 8 по 14 липня конфліктні дні, стережіться таємного, пліток, можуть бути травми і різні ізоляції (вигнання, в’язниця, лікарня). Обережніше з спілкуванням і поїздками.

З 8 липня по 1 серпня переоціните себе, повернетеся до старого, час сильно сповільнитися – крок вперед і два назад. Повернення старих знайомих і друзів, далеких родичів, сімейних питань. Нові проекти і навчання не починайте, бережіть інформацію і документи. З 8 по 19 переучуватися і відновлюйте знайомства. З 19 липня по 1 серпня аналізуйте свої фінанси, доходи, переробляйте джерела доходів.

З 9 по 13 липня покажіть себе керівництву, допомога іншим буде впливати на Вашу репутацію, гарний час для інвестицій в кар’єру і отримання прибутків від кар’єри.

З 12 по 16 липня можуть бути втрати джерел доходів, фінансів, спадкових питань, негативні виплати. Відкладіть ризиковані справи.

З 15 по 18 липня обмеження і засмучення у фінансах, витрати, доходи, боргових питаннях і спадкових, підтримки від інших людей. Намагайтеся бути відповідальніше з відносинами і фінансами, матеріальним.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік це час рішень і новин, ймовірно він буде негативним і руйнівним, усунення. Можете втратити матеріальне або фінанси, намагайтеся не ризикувати в ці дні. Приймайте рішення про доходи та витрати, роботі, підтримці інших, депозитах і кредитах. Можуть бути важливі звістки від боржників, кредиторів, щодо спадщини та інших виплат.

З 17 по 20 липня ще один тренд для інвестицій в кар’єру і репутацію, отримання доходів від кар’єри і репутації. У ці дні слід займатися благодійністю, бути готовим йти на поступки, допомагати іншим.

З 19 липня по 11 серпня повторно вчіться заробляти гроші і інвестувати, дізнавайтеся про свої інвестиції і джерела доходів, використовуйте існуючі знання для заробітків. До 1 серпня поверніться до старого і завершите або переробіть, після 1 серпня починайте нове.

З 19 по 22 липня можуть бути втрати фінансові та матеріальні, намагайтеся не ризикувати грошима. У відносинах багато ревнощів, бажання маніпулювати і споживацьке ставлення до коханих і діловим партнерам.

З 20 по 22 липня прилив енергії, вітальності. Покажіть себе перед інвесторами, Ваші знання можуть допомогти Вам заробити.

З 22 по 28 липня хороші дні для судів, битви за істину. Крім того, дні хороші для активних дій у відносинах, домагатися бажаного, завойовувати інших і воювати з іншими. Хороші дні для важливих проектів, особливо для навчання, торгівлі, публіцистики.

З 24 по 25 липня час повторно укладати угоди, проводити переговори, здійснювати покупки.

З 27 липня по 1 серпня бережіть таємниці і здоров’я, може бути несподівана ізоляція від суспільства, схильність до ексцентричним вчинків і бажань.

З 28 липня по 21 серпня період спілкування, налагоджувати відносини з близькими і далекими родичами, сусідами, тими з ким часто спілкуєтеся. Не особливо важливий для Близнюків період, але приємний. Можуть бути романи з сусідами і недалекими людьми. Період дуже хороший для спілкування і знайомств.

З 31 липня по 3 серпня посилення спроможності таємних романів, несподіваних розривів відносин або інтриг. Можуть бути несподівані витрати в ці дні, намагайтеся не витрачати по-дурному гроші.

Гороскоп на липень для Близнюків, знову, буде пов’язаний з гороскопом на серпень. Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це час для нового, пік посилить тренди і принесе несподівані зміни, події і бажання. Несподівані новини, поїздки, угоди, знайомств. Не такий страшний для Близнюків, як для інших знаків, але обережніше з інформацією і плітками, необдуманими угодами і непідготовленими поїздками, ненадійними знайомими. Можете раптово кинути навчання або щось почати вивчати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на збагачення і багатство.

З 2 липня за 18 серпня – активніше спілкування.

З 3 по 28 липня – оновлення питань збагачення, багатства, інвестицій.

З 8 липня по 1 серпня – переоцінка і повернення, затримки.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і важливі новини, кульмінації, акцент на доходи і витрати.

З 19 липня по 11 серпня – інформація про багатство.

З 28 липня по 21 серпня – більше спілкування хорошого.

Гороскоп опублікований 04.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,172