Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Цей місяць буде важливим для Близнюків, починаючи з гороскопу на квітень будуть періоди, які сильно впливатимуть на життя Близнюків. Перший з цих періодів буде з 3 квітня по 7 серпня, з впливом на Ваше багатство, відносини, цінності, бізнес, любов. Цей квітень буде дуже швидким і енергійним для Близнюків і багатим на інформацію.

З 16 березня по 11 квітня інформація для кар’єри і статусу. З 19 березня по 7 травня зміни в психології, боргах, підтримки від інших. З 30 березня по 13 травня багато енергії.

З 3 по 7 квітня у Близнюків буде півроку, майже, важливих для відносин, багатства, цінностей, бізнесу і любові – це те, про що було написано на початку гороскопу. Ці півроку будуть дуже сприятливими в квітні, досить негативними в травні. Вони повернуть старе в травні і червні, а в квітні, липні та серпні дадуть нове. Ви зможете переоцінити ці сфери з травня по червень, а розвинути в інші місяці. Особливо це буде розвиватися активно в квітні. За цей час знайдете нові відносини або забудете старі. Нову любов і любовний роман, відродите стару в травні-червні. Нове ділове співробітництво, дуже сприятливий період для бізнесу, переговорів, угод, збагачення, крім травня місяця. Цінності – це можуть бути матеріальні і духовні, що можна купити і чим дорожити, почати щось колекціонувати і збирати за півроку. Дуже важливих півроку для відносин. Все нове плануйте починати або розвивати зараз – в квітні, а потім у липні-серпні. Але в травні-червні нове не починайте, але про це в гороскопі на травень, ці місяці принесуть регрес і переоцінку для цих сфер.

З 7 по 28 квітня як раз той самий тренд, що дає енергію для розвитку в любові, відносинах, збагаченні і бізнесі, цінностях. У Вас завжди багато ідей і планів, готовність до спілкування і навчання, навіть навчання інших. Це той час, коли треба реалізовувати свої ідеї, просувати їх. Домогтися любові і показати свою любов. Домогтися бажаного в бізнесі. Вдалий тренд для судів і конфліктів. Дуже романтичний і любовний. Багато ідей для творчості.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – більше енергії, активності, новин, усвідомлення і рішень. Пік для Близнюків сприятливий. Акцент на творчість, захоплення, любов, дітей, друзів, суспільство, публічність. Вдалий пік для спроби завагітніти або інших рішень про діток і важливих вчинків з дітьми. Усвідомлюєте свою любов або її завершення. Розберіться з творчими проектами, хобі та захопленнями, розвагами.

З 11 по 27 квітня публічні виступи, спілкування, новини від друзів, інформація про суспільство, багато планів і ідей.

З 12 по 17 квітня проблемні дні для роботи, здоров’я, громадської активності та дружби.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – цей пік в міру негативний для Близнюків, в порівнянні з іншими знаками Зодіаку. Негативним є він своєю стрімкістю і необдуманими вчинками, руйнуваннями. Нові події під час піку, новини, починання. Починати самим треба обережніше. Акцент піку на здоров’я, ізоляції, таємниці, духовному. Будьте обережніше з таємними романами і різними обманами, підозрами, інтригами. Можете дізнатися щось таємне, почати вивчати містичне і духовне. Бережіть здоров’я. Бійтеся бути вигнаними або ізоляції.

З 27 квітня по 11 травня вивчайте таємне, чужі таємниці, містику і езотерику, свій духовний світ, свою психіку і свої таємниці. Період пліток і таємного спілкування, але досить сприятливий період для цього, крім квітня.

З 29 квітня по 25 травня цей тренд буде мати сильний вплив на Близнюків, сильніше ніж на інших знаків Зодіаку. Обмани, юління, фантазія, ідеалізація, демонізація, розчарування, необдумані вчинки, фанатичність в стосунках, фінансах, справах. У любовні відносини можуть бути обмани або розчарування, але може і занадто велика ідеалізація партнерів – цей тренд може принести зради або дурну відданість. У ділових відносинах, теж, є можливість обману або стати жертвою шахраїв. Намагайтеся бути обачнішими зі своїми фінансами, жертвами і пожертвами, та й самі Близнюки можуть обманювати інших і занадто багато просити про допомогу. Це поганий тренд для відносин, буде велике бажання інтриг. Найнебезпечніше відносини з керівництвом, покровителями, тими від кого залежить Ваша репутація, кар’єра, проекти і досягнення, цілі. Намагайтеся не витрачати багато на свою кар’єру, ефемерні цілі і бажання.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – відносини, багатство, цінності.

З 7 по 28 квітня – вдалий тренд для відносин і багатства, публічності.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на дітей, творчість, суспільство, друзів і любов.

З 11 по 27 квітня – інформація про суспільство і друзях.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, таємниці, здоров’я, духовне.

З 27 квітня по 11 травня – вивчайте таємниці.

З 29 квітня по 25 травня – поганий тренд для відносин, багатства, репутації і статусу.

Гороскоп опублікований 8 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,167