Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


Для Близнюків в гороскопі на грудень почнеться важливий період, що впливає на збагачення за рахунок інших, психіку і психологію, кризи, сексуальність, трансформації. Але і крім цього періоду буде маса інших періодів і трендів, які будуть піднімати ці питання і сфери. Протягом місяця багато енергії для роботи і оздоровлення, змін в цьому. У першій половині місяця багато спілкування і новин про партнерах, можливості розібратися в собі і відносинах. В кінці місяця сприятливо впливаючий період на Вашу харизму і публічну активність.

З 3 жовтня по 9 грудня багато роботи, проектів, переговорів, а ще питань здоров’я. З 19 листопада по 3 січня багато енергії для реалізації бажаного і розвитку роботи і здоров’я. З 26 листопада по 20 грудня працюйте над чужими грошима, підтримкою від інших, відносинами з кредиторами і боржниками.

З 2 грудня 2019 року по 19 грудня 2020 буде період змін в психіці, більше будете цікавитися психологією (саме час почати її вивчати), психологічних криз (зможете змінити себе і вийти з них), сексуальності (сильний розвиток її), трансформації особистості Вашої ( особливо глибин), а так же період принесе Вам багатство за рахунок інших. Багатство за рахунок інших – це можливість використовувати чужі ресурси, оперувати чужими грошима, збагачуватися за рахунок інших, можете отримати спадок або інші виплати, допомога від інших людей матеріальну і фінансову. Під час цього періоду зможете збагачуватися за рахунок інших. Період весь сприятливий, тільки з літа будуть час-від-часу негативні тренди, конфліктні і вказують на витрати.

З 6 по 10 грудня остерігайтеся романів і інтриг з керівництвом або іншими важливими людьми, обманів партнерів.

З 8 по 23 грудня розвивайтеся духовно, розвивайте свої таємниці і секрети. Ще цей тренд прискорить розвиток отримання допомоги від інших людей, кредитів, боргових питань.

З 9 по 29 грудня період спілкування і новин, виступів. Багато інформації про важливі для Вас відносинах, партнерах, ворогів, коханих. Можете виступати на публіці, дізнаватися щось важливе, вести переговори.

Нейтральний тренд з 9 по 13 грудня, що впливає на фінанси, борги, чужі кошти, допомогу Вам, Ваш психологічний стан, кризи, відносини. Якщо все добре – він зміцнить і стабілізує, можете розібратися в цьому тверезо, укласти важливі угоди. Якщо погано – зруйнує, особливо те що слабо і принесе розчарування з обмеженнями.

З 10 по 16 грудня багато енергії для кар’єри, роботи, здоров’я, досягнення цілей. Використовувати вашу творчість, допомагайте іншим, просіть про допомогу.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення, усвідомлення, багато енергії та емоцій, багато бажань, дуже сприятливий пік. Особливо він сприятливий для духовного і психологічного розвитку. Так само він хороший для вирішення фінансових питань. Але акцентує найсильніше Вас, Ваше життя і бажання і Ваші стосунки. Приймайте рішення про своє життя і відносинах, можуть бути зовнішні події з партнерами або ворогами, Вашим життям і бажаннями.

З 12 по 15 грудня нейтральний тренд, який знову буде впливати на фінанси, борги, чужі кошти, допомогу Вам, Ваш психологічний стан, кризи, відносини. Але в цей раз, якщо добре – він змінить і відродить, відновить, дозволить глибше зрозуміти, дасть силу волі для впливу. Якщо погано – зруйнує, усуне, багато образ, ревнощів, грубості, ймовірності втрат.

І ще один, найсильніший і найвпливовіший тренд, який теж буде нейтральним з 19 грудня по 9 лютого або весь лютий. Він так само буде впливати на фінанси, борги, виплати, чужі кошти, допомогу Вам, Ваш психологічний стан, кризи, сексуальність, але без відносин. Хоча може торкнутися Ваших кредиторів або боржників. Він це змінить, слабке зруйнує, сильне зміцнить, може щось відродити. Але краще самим Близнюка брати під контроль ці питання, змінювати їх або позбавлятися від них. Розривайте договори з боржниками або кредиторами, змінюйте свої витрати і доходи. Дуже впливовий тренд для психологічних змін.

З 20 грудня по 13 січня період товариськості, харизми, хороший для виступів перед іншими. Він дасть Вам можливість вести за собою інших, доводити іншим свою правоту, ділитися з іншими своїми ідеями. Хороший період для викладачів, рекламників, публіцистів. Він хороший для судів. Захисту дипломних робіт або інших публічних виступів, відносин з наставниками. Можете просити про підтримку інших людей, яка не матеріальна, а іншого виду – покровительства.

З 21 по 24 грудня обережніше з таємними романами і відносинами, є ризик матеріальних втрат і репутації.

З 23 по 26 грудня прилив духовних і психологічних сил. У фінансових питаннях буде швидкий розвиток, особливо якщо вони таємні.

З 25 по 30 грудня успішний період для вирішення фінансових питань, масштабних кредитів, боргів, прохань про допомогу, судів з фінансових питань. Дуже сприятливий для психологічного відновлення, відродження душевного, зміни свого внутрішнього світу.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий і хороший для початку чогось нового масштабного, посилить всі тренди. Можете змінювати свій світогляд, психологічний стан. Можете починати вивчати психологію і подібні дисципліни. Брати гроші в борг або давати кому-то, знаходити інвесторів для свого бізнесу і проектів, починати якийсь бізнес. Ви можете отримати підтримку від інших людей, спадок, виплати в ці дні. Починайте виходити з кризи, будь-якого.

З 29 грудня по 16 січня буде ще один період для фінансів, боргів, підтримки, психології. Але цей період дасть інформацію, новини, спілкування на ці питання. Дізнавайтеся про борги і виплати, кредити, проводьте переговори про це, вчіться новому. Навчайтеся психології, хоча б тієї яка потрібна Вам для зміни себе. Дізнаєтеся корисну інформацію про чужих грошах, спадщині, можливості збагатитися за рахунок інших.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на грудень 2019

С2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – розвиток психології, боргів, заробітків за рахунок інших, сексуальності.

З 9 по 29 грудня – спілкування і важлива інформація.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на Вас і важливі відносини.

З 19 грудня по лютий – зміни в фінансах, боргах, психіці, кризах, підтримки від інших людей.

З 20 грудня по 13 січня – харизма і товариськість.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на фінансах, боргах, психіці, кризах, підтримки від інших людей.

З 29 грудня по 16 січня – новини та інформація про фінанси, борги, психіці, кризах, підтримки від інших людей.

Гороскоп опублікований 04.12.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170