Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


Найважливішим і найскладнішим для Близнюків буде початок червня. Після в гороскопі не буде настільки серйозних вказівок і гороскоп на червень і наступні місяці стане краще. З нового Вас чекає повторне зміна у фінансовій сфері і психології. З середини місяця уповільнення життя, зможете відпочити і розібратися в собі, після такого активного початку у гороскопу. В кінці місяця активний період для дружби і товариства.

З 3 квітня важливий період для відносин і фінансів, перечитайте гороскоп для Близнюків на квітень, період до 7 серпня, за час періоду багато важливих трендів, буде повернення старого з 13 травня по 25 червня та переоцінка існуючого. З 13 травня по 27 червня енергія для кар’єри і репутації. З 28 травня по 5 червня інформація для сфери багатства.

З 3 червня по 3 серпня масштабні зміни в психології, психологічному стані, можливі масштабні кризи. Багато що залежить від особистих гороскопів, сприятливо чи негативно впливатиме цей тренд. Він так само торкнеться Ваші борги, підтримку від інших людей, виплати, спадок, відносини з боржниками і спонсорами. Бійтеся травм, аварій – це буде дуже великим, небезпека незапланованих операцій, але можна робити планові. Цього разу може повторитися те, що було навесні з 19 березня по 7 травня. А восени цей тренд повторитися ще раз і принесе більше нового.

Пік 5 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – новини, усвідомлення, результати, кульмінації. Найважливіший пік для Близнюків, якщо Ви хотіли розібратися в своїх відносинах і ворожнечі, а ще можна розібратися в собі. Дуже багато емоцій в ці дні і бажань. На жаль, в цьому році цей пік буде конфліктний. Розставання і розриви можуть статися через конфлікти і образи, обмани. Конфлікти з ворогами можуть дійти до максимуму. Бійтеся конфліктів з керівництвом і тими, від кого залежить Ваша кар’єра, а так само конфліктів з дорогими для Вас людьми.

З 9 по 13 червня бережіть свою репутацію і кар’єру, через обмани і лінь вона може постраждати. Спробуйте відпочивати в ці дні.

З 10 по 16 червня нейтральний тренд. Багато енергії і творчих сил, духовне піднесення. А може бути лінь і духовний занепад. Намагайтеся концентруватися на своїх цілях і бажаннях, особливо якщо це стосується Вашої кар’єри і репутації.

З 18 червня по 12 липня уповільнення життя, можете відпочивати після такого активного початку місяця. Багато що в житті може повернутися або самі повернетеся до старого. Буде сильна переоцінка фінансів, повернення старої інформації про Ваше багатство, старих угод і переговорів і це вдалий час завершувати старі фінансові проекти і оцінити своє багатство. Нові проекти не починайте, а так само не починайте нове, будь-яке, навчання, відрядження, знайомства, переговори і угоди. Не купуйте техніку і бережіть свою техніку. Бережіть свої документи і обережніше з документами і будь-якою інформацією.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, нові бажання. Акцент на багатстві, проектах які дають дохід і джерела доходів, роботі, колекціях і накопиченнях. На жаль, особливо в цьому році в цій сфері нового краще не починати, через період з 18 червня по 12 липня і періоду з 13 травня по 25 червня. Але можете починати планувати і переоцінювати, повторно перезапускати старе і переробляти те, що може дати Вам дохід. Переоцінити свої цінності. Дорогі інвестиції і покупки краще не робити.

З 23 червня по 29 листопада уповільнення в кар’єрі і досягненні цілей, професійного зростання, репутації. Період фоновий, багато це навіть не помітять. Але якщо у Вас це пов’язано з доброчинністю, духовним, творчим, допомогою іншим, морем, то це буде більш помітно.

З 27 червня по 7 січня 2021 року – активні станете на публіці, з друзями, в спільнотах і колективах. Період дасть енергію для публічних дій. З серпня період принесе Вам конфлікти з друзями і суспільством, але для Близнюків негативні тренди будуть не настільки сильні. Хоча, все ж, з серпня по січень намагайтеся не втратити дорогих друзів і суспільну любов. Півроку розвитку дружби, суспільного становища і дій в колективах, розвитку планів.

Пік 5 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, новини, результати та рішення. Акцент на доходи та витрати, борги, спадщину, допомогу від інших, інвестицій. Приймайте рішення як бути зі своїми доходами і витратами, можете отримати результати. Пік нейтральний.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на червень 2020

З 3 червня по 3 серпня – зміни психології, боргів, отримання допомоги від інших.

Пік 5 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і кульмінації, Ваше життя і відносини.

З 18 червня по 12 липня – уповільнення життя, переоцінка. Завершуйте старі проекти.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, багатство.

З 27 червня по 7 січня 2021 року – розвиток дружби і суспільного становища.

Гороскоп опублікований 4 червня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,166