Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


Місяць, буде насиченим на різні питання. Початок березня буде повільним, але після 10 числа життя почне розвиватися на багато швидше. Багато фінансових трендів, конфліктів, витрат, можливості заробити і втратити. Березень дуже підходящий місяць для відпочинку. Таємні відносини і домовленості. Багато інформації і навчання, можливості використовувати знання для кар’єри і репутації. В кінці місяця додасться життєвої стабільності, стабільності в прагненнях і ідеалах. І в кінці місяця буде приріст енергійності і фізичних сил.

З 16 лютого зросли витрати, активність з грошима, період до 30 березня і в березні багато важливих трендів. З 17 лютого сповільнилося життя і переоцінка життя по 10 березня, затримки з проектами.

З 4 по 16 березня інтелектуальний тонус, час навчатися і розвивати свої знання, публічно виступати. Займіться дипломними роботами, публіцистикою, пропагандою, зв’язками з громадськістю. Час для інтелектуального розвитку, дізнавайтеся цікаву інформацію для Вас і вчіться новому, хоча б книги почитайте або корисні передачі подивіться. Можете відправлятися в поїздки. Можете виступати в судах або перед публікою, ділитися своїми знаннями та світоглядом, філософією та ідеологією, займіться викладанням.

З 5 березня по 3 лютого, якщо є можливість, то постарайтеся відпочивати душею і тілом, усамітнення для Вас буде дуже корисним під час цього періоду. Цей період дасть можливості для таємних відносин і таємних угод, переговорів. Обережніше треба бути спочатку, а удача і сприятливі зміни будуть в кінці місяця.

З 7 по 10 березня обережніше з інтригами і обманами, необдуманими вчинками в стосунках і справах.

Пік 9 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – остерігайтеся обманів в ці дні, буде більша схильність все перебільшувати, лінуватися, обманювати інших і себе. Пік дасть результати і рішення в питаннях сім’ї, рідних, нерухомості, кар’єри, репутації, цілей. Намагайтеся старанніше працювати і бути чесніше, тоді результати будуть краще і реалістичніше.

З 16 березня по 11 квітня знання, знайомства, інтелект, спілкування впливатимуть на Вашу кар’єру і статус, досягнення і цілі. Використовуйте свій інтелект, комунікабельність і знайомства для просування по кар’єрних сходах і репутації. Дізнавайтеся про цілі, посадах, нагороди, як цього досягти.

З 16 по 24 березня тренд може дати великі доходи і можливість домогтися істинні, домогтися бажаного в боргах і виплати, підтримки від інших. А може навпаки – великі скандали через борги, виплати, конфлікти з боржниками і спонсорами. Все залежить від особистих гороскопів.

З 19 березня по 7 травня масштабні зміни в психології, психологічному стані, можливі масштабні кризи. Багато що залежить від особистих гороскопів, сприятливо або негативно впливатиме цей тренд. Він так само торкнеться Ваші борги, підтримку від інших людей, виплати, спадок, відносини з боржниками і спонсорами. Бійтеся травм, аварій – це буде дуже великим, небезпека незапланованих операцій, але можна робити планові.

З 20 по 25 березня остерігайтеся травм, конфліктів через гроші, матеріальних втрат.

З 22 березня по 2 липня, а після з грудня по 2023 рік у Близнюків буде можливість зміцнити себе, свої ідеї, прагнення, ідеали, життєву філософію. Період дозволить зміцнити Вашу сферу навчання, тому якщо Ви планували здобути вищу освіту або інші важливі знання, то настав Ваш час. Близнюки – це люди 1000 ідей і прагнень, але в ці роки Ви станете серйозніше до ідей і прагненням ставитися, як і до іншого перерахованого раніше. Зміцнюйте свої погляди на життя, отримуйте фундаментальні знання. Під час цього періоду може бути тимчасовий переїзд в іншу країну.

Пік 24 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік дасть нове. Акцент на суспільство, дружбу, колективи. Займіться політикою, плануйте публічні виступи, вступайте в клуби. Починайте нові проекти з друзями, знаходьте нових друзів і однодумців.

З 25 по 30 березня сприятливий тренд для таємних переговорів, таємних проектів, таємних ділових і особистих відносин. Можуть бути любовні романи на роботі.

З 27 по 31 березня можливість позбутися або відродити таємні відносини, таємні відносини на роботі. Хороші дні для операцій хірургічних.

З 28 березня по 3 квітня конфліктні дні і можливість травм.

З 30 березня по 13 травня додатися фізичних сил і активності. Найбільше енергії і активності буде в навчанні, відстоюванні своїх ідей і битви за ідеали. Можете приступити до вивчення чогось важливого або захищати свої знання про щось важливе. Будете проповідувати свої ідеали і життєву філософію, повчати інших.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на березень

З 4 по 16 березня – інтелектуальний тонус.

З 5 березня по 3 квітня – відпочивайте, таємні відносини.

Пік 9 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації, сім’я і кар’єра.

З 16 березня по 11 квітня – знання для кар’єри і репутації.

З 19 березня по 7 травня – зміни фінансові та психологічні.

З 22 березня по 2 липня – зміцнюйте себе.

Пік 24 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, дружба, товариство, плани.

З 30 березня по 13 травня – енергія і фізичні сили.

Гороскоп опублікований 4 березня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169