Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюків на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


Робіть гроші! Адже вони Вам так потрібні. Близнюки будуть дуже мотивовані в серпні для пошуків нових фінансових джерел і отримання прибутку. Всі Ваші думки будуть тільки про гроші. І у Вас це виходитиме!

Хоча, в серпні і можуть виникнути деякі проблеми на Вашому шляху.

Постарайтеся не робити великих витрат 7го серпня. Навіть якщо до цього дня або після Ви повинні отримати багато грошей, все одно не витрачайте їх. Подивіться на свої джерела доходів, спробуйте переоцінити їх. Чи все так добре з Вашими активами? Чи не варто їх трохи поліпшити \ змінити? У правильному напрямку зростає Ваш бізнес? Чи витримає Ваш корабель бурю? А заодно і придивіться до своїх клієнтів і покровителям. Можливо, варто їх змінити? Або обговорити з ними нові правила?

У серпні Близнюків чекає багато поїздок. На самому початку місяця, після 6го вересня, Вас очікує раптова поїздка. Ймовірно, запрошення від когось. Після буде невелика перерва. І в середині 20 серпня, і наприкінці місяця дорога, знову, буде кликати Вас. Копіть гроші, вони стануть в нагоді Вам у ваших поїздках. Особливо в кінці місяця. Хоча, може бути, це будуть і не поїздки, а вивчення чогось нового.

Покупки краще здійснювати спочатку місяця, особливо якщо це покупки для дому – меблі, будівельні матеріали, різна апаратура і речі декору.

З 17 серпня у Близнюків розпочнеться романтичний період, який триватиме до 10 вересня.

26 серпня у Вас може виникнути бажання піти «наліво» , або взагалі змінити партнера. Цілком вірогідний скандал. Теж може статися і з діловими партнерами.

Якщо ви творча людина, тоді поспішіть, тому що серпень – це останній місяць для Ваших творчий ідей. Потім, з фантазією у Вас буде трохи напряжно.

29 серпня хороший день для співбесід. Так само це хороший день для пошуку нових наставників. І ймовірно, що в цей день Ви отримаєте важливу звістку.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,333