Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Непоганий місяць для Близнюків, не дуже важливий, але і негативні періоди не матимуть великого впливу на Вас. Спочатку місяці буде багато вітальності, а в кінці місяця мало. Енергії буде досить протягом місяця, але в кінці менше і більше бажання самотності. Місяць почне череду періодів які впливають, сильно, на сферу відносин. Повернеться любовно-романтичний період і переоцінка відносин, любові, питань багатства. Буде трохи часу щоб навчитися чомусь новому на роботі і завести знайомства, дізнатися про своє здоров’я.

Уже з закінчення серпня життя стало розвиватися швидше, після літнього переосмислення себе і повернення старого. Вересень був місяцем багатим на суєту і дрібні події для Близнюків, багато перепадів настрою і завзяттям, новин і спілкування. З 9 вересня по 31 жовтня налагоджувати відносини на роботі, з клієнтами і співробітниками, можуть бути романи, варто приділити увагу стану здоров’я і косметичних процедур, буде пару складних періодів в гороскопі на жовтень. З 11 вересня по 15 листопада прилив енергії, сил, активніше в навчанні, питань справедливості та ідеалів, просвітлення інших і себе, але знову ж таки, будуть і конфліктні дні. З 21 вересня по 10 жовтня дізнавайтеся про дітей, захоплення, любові. З 18 липня по 6 жовтня сприятливий період для змін і зміцнення (реформування і стабілізації), психології, таємниць, духовного світу, здоров’я, боргових питань та підтримки.

Переоцінка існуючого, повернення старого або до старого, затримки в розвитку нового і існуючого в стосунках і збагаченні – це загальні тренди для всього Зодіаку з 5 жовтня по 12 листопада, описані детально в загальному гороскопі. Не починайте нове, поверніться до старого, подумайте про минуле і існуюче. Відкладіть дорогі покупки і важливі зміни у відносинах і ворожнечі. Для Близнюків в гороскопі до 31 жовтня буде повернення в стосунках на роботі, а з 31 жовтня по 12 листопада в любовних відносинах, відносинах з дітьми, творчістю.

Ще одне повернення періоду з 8 по 13 жовтня, який був з 5 по 12 вересня, не надто помітного для Близнюків, але можуть повернутися скандали з учителями, коханими, дітьми, партнерами, посилення скандалів з ворогами і на роботі, розтрати грошей. Обережніше з романами і інтригами з наставниками і на роботі.

Перший пік 9 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік додасть Вам енергії, посилить тренди, пік усуває і трансформує, грубий і жорстокий, але все ж приносить нове і дає шанси на нове. Акцент на любов, захоплення, творчість, дітей. Можливість почати нове і втратити або позбутися від існуючого. Бережіть своє здоров’я в ці дні, інтриги на роботі.

Час працювати з 10 по 31 жовтня, багато новин про роботу і співробітників, відряджень, можливості завести нові знайомства і знайти нові навички або використовувати існуючі для роботи. Дізнавайтеся більше про своє здоров’я, лікуванні. Під час періоду буде пару конфліктних днів і багато інформації.

Перший конфліктний період для роботи, спілкування на роботі і з клієнтами з 17 по 21 жовтня, обережніше з ідеями і плітками, розмовами, угодами, знаннями. Можуть бути скандали через навчання, з наставниками і тими хто Вас навчає або кого навчаєте Ви.

24 жовтня другий пік, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік зменшить енергії для Вас, зробить скритними, але нервовими і багато хвилювання, суєти. Пік буде завершальним, що змінює, несподівані вчинки і рішення. Бережіть своє здоров’я в ці дні, таємниці, комплекси і недоліки. Краще перечекати його наодинці. На роботі постарайтеся завершити проекти і прийняти рішення.
Хороші дні для переговорів на роботі з 25 по 27 жовтня, використовуйте свою харизму для вирішення проблем. Варто подумати про життя і минуле.

Багато роботи і новин про роботу, прилив енергії для Вас, вдалі дні щоб вчитися і працювати з 27 по 31 жовтня.

Ще одне повторення, період з 27 жовтня по 4 листопада вже був з 9 по 15 вересня. Ймовірно повторення, несподівані вчинки у відносинах і любові, розтрати. Особливо в таємному і на роботі. Бережіть репутацію, обережніше з інтригами, косметичними процедурами.

З 31 жовтня починаються важливі періоди щодо відносин у Близнюків, важливих відносин з улюбленими, шлюбними партнерами, діловими партнерами, ворогами і конкурентами. Будете більше спілкуватися в ці дні, намагайтеся дізнатися про поважних людей як можна більше, вивчити їх. Приділіть увагу бюрократії в відносинах, вчіться новому для відносин. Час писати листи, проводити переговори, брати участь в судах, спілкуватися. Період завершиться 1 грудня і повториться з грудня по січень.

І останнє повторення буде з 31 жовтня по 2 грудня, це повторення хорошого періоду, який був з 7 серпня по 9 вересня. Любов, розваги, творчість, приріст харизми і бажання відпочинку. До 12 листопада повертайтеся до старого, переосмислюйте існуюче. Після 12 листопада починайте нове. Приділяйте увагу дітям, коханим, хобі. Більше бувайте на публіці.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Близнюків

З 5 жовтня по 12 листопада – регрес, переоцінка, затримки в стосунках і фінансах.

9 жовтня пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, грубе, акцент на творчість, дітей, любов.

З 10 по 31 жовтня – займіться здоров’ям і роботою.

24 жовтня пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, несподівані події, акцент на таємниці і здоров’я.

З 31 жовтня по 1 грудня – спілкуйтеся і дізнавайтеся про поважних людей.

З 31 жовтня по 2 грудня – любов, творчість, розваги, відносини з дітьми.

Гороскоп опублікований 30.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,163