Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – жовтень 2014 від Марфи Бомбушкар


Депресивний місяць для Близнюків. Близнюки – легковажні, що біжать кудись туди, толі сюди, чи то звідти… Цього місяця, з 5 жовтня до 27, будуть досить змучені, втомлені, буде складно навіть рухатися, не те що бігати. Не варто починати нічого нового, Ви і так рідко доводите справу до кінця, не кажучи вже про цей період …

Але давайте продовжимо, не дивлячись на Вашу депресію, все ж в цьому місяці будуть важливі події і періоди. А ще буде 2 місячних затемнення. Перше місячне затемнення відбудеться 8 жовтня, так що, мінус 5 плюс 7 днів, з собою воно принесе Вам раптові зміни в дружбі і колективі. Ви можете втратити одного зі своїх друзів, хтось може зрадити Вас, якась дружба просто підійде до кінця. Близнюки не найемоційніші люди, але в ці дні Ви будете занадто емоційно ставитися до друзів і колективу. А може, Ви дізнаєтеся, що друг потрапив в біду і потрібно йому допомогти. Найімовірніше, що друг буде жіночої статі. Але щоб то там ні було, новини про дружбу будуть шоковими і несподіваними. Може Ви самі зважитеся зробити революцію в дружбі!

Не переживайте, місяць буде дуже хорошим і приємним, якби не Ваша хандра!

Другим важливим періодом буде кінець жовтня. 24 жовтня буде друге затемнення, мінус 5 плюс 7 днів, важливий період для Вашого здоров’я і роботи (обов’язків). Починаючи з 2012 року Близнюки могли почати відчувати проблеми зі здоров’ям, якщо у Вас є якесь хронічне захворювання (що почалося тоді) – зараз Ви маєте всі шанси вилікувати його або підлікувати. Як мінімум Ви відчуєте полегшення пов’язане з цим захворюванням. Але це ще не все! Теж відноситься і до обов’язків, які могли лягти на Ваші плечі 2 роки тому. Ще хочу додати, що цей період відкриє перед Вами двері, дасть шанс підправити своє здоров’я – запишіться в спортзал, приділіть увагу своєму здоров’ю. Близнюки дуже непостійні, але зараз у Вас вистачить сили змінити своє здоров’я.

Так само цей період, допоможе Вам взяти на себе нові обов’язки, почати нові проекти (але починати краще після 27 жовтня). Не відмовляйтеся від нових обов’язків і нової роботи! Вони допоможуть Вам отримати більше поваги, кар’єрного росту в лютому 2015! Постарайтеся виконати покладені на Вас труди!

Останнім часом, Ви багато відчували тиск з боку своїх партнерів, зросла кількість скандалів з ними. У чомусь винні Ви особисто, в чомусь вони, але можу сказати, що Ви більш впертіший і активніше в стосунках зараз. Цей період закінчується 26 жовтня. Починаючи з 26 жовтня – Ви більше енергії будете витрачати на борги, кредити, ймовірно зростуть витрати.

Найважливіші дати в гороскопі для Близнюків в жовтні 2014

Вдалі дні: 4-5, 10-11, 17-18, 22-23, 26-31.

5 жовтня по 27 – імовірна хандра, не варто починати, краще повернутися до старого.

8 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів – зміни в дружбі.

21 жовтня, плюс мінус 1 день – вдалий період, для подорожей, роботи, прохання про допомогу.

25 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів – принесе щось нове, пов’язане, з обов’язками і здоров’ям. Ймовірно, що здоров’я піде на поправку.

25 жовтня по 5 грудня – фокус і енергія будуть спрямовані до грошей.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 06.10.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,236