Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Ваше життя прискориться в багато разів, після застою в серпні, приріст енергії і вітальності, впевненості в собі і наполегливості. Можливі конфлікти, таємні і явні, з клієнтами і колегами, вчителями та учнями, покровителями. Багато інформації про сім’ю та дітей, творчості, сприятливий інтелектуальний період. Буде можливість налагодити відносини на роботі, а може і завести інтригу. Варто зайнятися косметичними процедурами, поліпшити свою зовнішність.

Фоновий період, що дозволяє переоцінити фінансову сферу, борги, спадок, сексуальність, який повертає до старого і затримує розвиток нового з 18 квітня по 6 вересня. З 18 липня по 6 жовтня сприятливий період для змін і зміцнення (реформування і стабілізації), психології, таємниць, духовного світу, здоров’я, боргових питань та підтримки. З 29 червня по 6 вересня період щоб вчитися, писати, подорожувати і заводити знайомства. З 7 серпня по 9 вересня більше любові і розваг, харизми. З 13 серпня по 10 вересня більше активності фінансової, питань боргів, спадщини. З 30 серпня по 23 вересня сприятливі дні для усунень і оновлень в фінансовій сфері, роботі, здоров’я, психології.

З 5 по 12 намагайтеся не витрачати багато, обережніше з романами і інтригами з колегами і клієнтами, будьте стримані в переговорах на роботі і плітках, не беріть в борг і не давайте. Можуть бути конфлікти через фінанси, борги, обов’язки. Для Зодіаку це конфліктні дні в стосунках і фінансах.

Дізнавайтеся більше про сім’ю, спілкуйтеся з рідними, дізнавайтеся про нерухомість і укладайте угоди щодо нерухомості і сім’ї з 6 по 21 вересня, багато інформації і новин.

Бережіть репутацію, намагайтеся не обманювати і самі не обманюйте себе в професійній сфері з 6 по 9 вересня.

Вдалий час для психологічних криз, вивчення психології, операцій, роботи над сімейної сферою, прилив сили волі з 9 по 13 вересня, час очищення і видалення.

З 9 вересня по 31 жовтня займіться косметичними процедурами, зовнішнім станом свого тіла, красою і комплексами. Є можливість налагодити відносини з клієнтами і колегами, важливі договори.

З 9 по 15 вересня період змін у відносинах і фінансах, нові раптові відносини і романи, розрив існуючих, несподівані покупки або витрати. Для Близнюків в ці дні можуть бути несподівані таємні романи, інтриги, романи з колегами і клієнтами. Намагайтеся обдумано витрачати гроші в ці дні на свої бажання, своє здоров’я, обережніше з косметичними процедурами.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Цей пік буде мати важливий і сприятливий вплив на Вашу сімейну сферу, нерухомість, дні сприятливі для нових починань. Думайте про ремонт, переїзд, покупці або продажу нерухомості, допомоги рідним і відносин з рідними, реалізовуйте свої бажання. Бажань буде багато, як і можливостей або подій в різних сферах життя, дуже насичений пік. Обережніше зі скандалами і витратами.

З 11 вересня по 15 листопада приріст сил і енергії, можна направити їх на навчання та відстоювання своїх знань. Будете бажати повчати інших, навіть скандали можуть бути з вчителями і наставниками. Період вже був з 16 травня по 13 серпня.

З 11 по 24 вересня (27 максимум) конфліктний період, можливі травми, госпіталізації, бійки. У соціумі ці дні будуть дуже напруженими, для Близнюків менше. У Вас буде величезний приріст сил, поспішності. Намагайтеся не наговорити зайвого в ці дні, остерігайтеся розбовтати свої таємниці, конфлікти з наставниками.

Приріст вітальності й енергійності, впевненості в собі, сприятливі дні для творчості з 19 по 23 вересня.

З 21 вересня по 10 жовтня дізнавайтеся більше про улюблених і дітей, творчості, навчайте дітей. Хороші дні для Вашого інтелекту, особливо з 19 вересня по 1 листопада, приріст творчої енергії.

Пік 23 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, допоможе розібратися в дружбі і любові, творчості, захопленнях, планах на майбутнє, колективах. Найбільший акцент на дружбу і колективи. Період може трохи засмутити, так що багато чого не вимагайте і не чекайте, намагайтеся в ці дні не змішувати дружбу і любов з роботою. Приймайте рішення.

Бережіть здоров’я, вагітність особливо, з 24 по 27 вересня. Бережіть репутацію на роботі.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Близнюків

З 5 по 24 (27) – низка конфліктних періодів.

З 6 по 21 вересня дізнавайтеся більше про сім’ю та будинку.

З 9 вересня по 31 жовтня – зовнішність і відносини на роботі.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю і нерухомість.

З 11 вересня по 15 листопада – прилив енергії, особливо для навчання.

З 21 вересня по 10 жовтня – інтелектуальний тонус, хороший період для інтелектуальної творчості.

Пік 23 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – усвідомлення і завершення, акцент на дружбу і плани на майбутнє.

Гороскоп опублікований 4.09.2018 року. М. Бомбушкар.

  1. Один комментар до “Гороскоп Близнюки – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар”

  2. Світлана в 20.08.2019 | Відповісти

    Сподобався гороскоп,реально без бла бла схоже на те що слова прфесіонала присутні

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,410