Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – вересень 2014 від Марфи Бомбушкар


Вересень для Близнюків буде сімейним і кар’єрним місяцем. Весь місяць родина буде в полі уваги Близнюків, після 8 вересня – на себе трішки уваги зверне й кар’єра. Спокійні місяці пройшли, варто очікувати проблем вдома час-від-часу.

У перший тиждень вересня, постарайтеся збалансувати своє життя, не варто стрибати від одного інтересу до іншого, не варто намагатися брати участь у багатьох колективних заходах – вони можуть бути на шкоду Вашим іншим сферам життя.

8 вересня, плюс мінус 4 дня, принесе Близнюкам нове в кар’єрі і повазі, потрібно приділити увагу своїй репутації, чого б Вам це не коштувало. У ці дні так само слід бути обережними, щоб не бути обдуреними порожніми обіцянками.

Починаючи з 15 вересня Близнюки стануть більш активними в сфері відносин. Ви більше енергії будете витрачати на своїх партнерів, як улюблених, так і по бізнесу. Вірогідні і скандали з цими людьми. Близнюки можуть почати відчувати тиск на себе від партнерів. Це час підвищеної активності в сфері відносин, яка триватиме до 26 жовтня.

24 вересня, плюс мінус 4 дня, відбудуться зміни пов’язані з творчістю та дітьми. Може Ви знайдете нове хобі, або ж Ваші діти зажадають більше уваги. Це хороші дні, щоб спробувати зачати дитину. До того ж, щось нове може бути пов’язано не тільки з творчістю та дітьми, а й любов’ю. У ці дні Ви будете хотіти любові, романтики – гри, так що можете просто закохатися!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.09.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,475