Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Перша половина місяця буде активною і соціальною, дружба, заходи, будьте на публіці. І в першій половині всі напружені тренди, особливо в першу декаду гороскопу і особливо для Близнюків. Друга половина буде більш інтимна, більше таємниць, можливості відпочити і самотності, ескапізму. Але вона, друга половина, більш гармонійна. У цьому місяці багато акценту на таємниці і роботі, здоров’я. Буде активний період розтрат і можливості заробити.

З 31 березня по 16 травня у Вас багато енергії і фізичних сил, зросла активність. З 17 квітня по 6 травня багато інформації про публіку, дружбу, спілкування. З 20 квітня по 15 травня період товариськості, харизми для публіки, можливості сподобатися іншим і поліпшити дружбу.

Напружені дні, конфліктні, багато поривів енергійних, бажань, але мало що будете доводити до кінця, легко перемикатися між бажаннями, але складно терпіти що-небудь. Бійтеся травм і конфліктів. Тренд з 3 по 8 травня.

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, нове, посилення трендів. Акцент на самотність, ізоляцію від інших, таємниці, здоров’я, духовний світ. У ці дні можуть бути віщі сни. Ці дні гарні щоб почати духовний розвиток. Бережіть здоров’я і приділіть йому увагу. Пік сприятливий, але все ж бережіть свої таємниці.

З 6 по 21 травня вивчайте таємниці, секрети, вивчайте свій внутрішній світ, комплекси, віру. Багато таємного спілкування і секретів, таємної інформації.

Обережніше з дружбою і витратами, любовними і діловими відносинами з 6 по 9 травня. Не кращі дні для укладення угод, особливо для кредитів, спадщини, різних виплат.

З 8 по 11 травня два тренди, хороший і поганий, обидва будуть впливати на фінанси і відносини. При хорошому – можливість поліпшити відносини, ділові та особисті, здійснювати покупки, публічно виступати і сприятливість в судах і конфліктах. При поганому – ревнощі, образи, готовність до кардинальних вчинків або кардинальні зміни у відносинах і фінансах, матеріальні втрати.

З 9 по 13 травня зміцнюйте свій духовний світ, психологічний стан, емоції. Приділіть увагу кризам. Скорочуйте витрати. Зміцнюйте свою репутацію. Сприятливі дні для таємних переговорів і угод, особливо щодо спадщини, виплат, боргів, пошуку підтримки.

З 12 по 16 травня змінюйте і оновлюйте свій духовний світ, психологічний стан, емоції. Позбавляйтеся від патернів, того що Вам шкодить, шкідливих звичок. Сприятливі дні для внутрішньої трансформації і змін, позбавлення. Багато сили волі. Хороші дні для операцій і лікування. Якщо хочете, можете скорочувати свої витрати, натиснути на боржників і кредиторів, розібратися з фінансовими проблемами.

З 15 травня по 9 червня відпочивайте, бувайте більше наодинці і більше задоволення будете отримувати від самоти. Займіться таємними зв’язками, відносинами діловими і любовними, поновіть їх і покращуйте. Від таємниць будете отримувати більше задоволення. Це хороший період для душевного відпочинку і фізичного.

З 15 травня по 19 липня (можливо 30) буде повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня. Сприятливий тренд, що сильно впливає на кар’єру, досягнення, шану, нагороди і статус, а так само впливає на фінанси (боргові питання, витрати, запозичення і виплати) буде з 8 січня по 4 березня, але може бути і до серпня місяця. Цей тренд буде сприятливим, але необхідно працювати (діяти), не лінуватися і брати в свої руки перераховані питання. Використовуйте свою інтуїцію і творчість для кар’єри і статусу, навчитеся відчувати бажання керівництва, використовуйте осяяння для проектів і досягнень, плануйте все і не пускайте на самоплив, будьте серйозніше до професії і статусу. У фінансах, теж використовуйте інтуїцію і планування, час скоротити витрати, зміцнити боргові питання. Можете зайнятися своєю психікою протягом усього періоду, сексологією, езотерикою, вивчати психологію. Можете повернутися до старого або старе повернеться саме, переоцінити ситуації, що склалася в цих сферах.

З 16 травня по 2 липня період розтрат і активності з накопиченнями, енергії для збагачення, напористості в заробітку грошей, конфліктів через гроші і багатство (будуть негативні тренди з кінця червня). Під час цього періоду намагайтеся багато не витрачати, хоча бажання витрачати гроші посилиться, особливо з середини червня або розчарування в своєму багатстві, втрати багатства. Намагайтеся більше заробляти за ці півтора місяці, зміцнити свої джерела доходів, відстояти свої права, реалізувати складні проекти.

Тренд з 17 по 20 може бути хорошим і поганим. Можуть бути несподівані таємні романи або світ дізнається про них. Можуть бути витрати або можливість таємно заробити. Намагайтеся не порушувати закони і берегти дорогі Вам відносини.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це дні кульмінацій, завершення, інформації та усвідомлення, рішень, пік посилить тренди. Найбільший акцент на роботу і здоров’я, щось можете завершити або отримати результати, на щось зважитися. Звільняйтеся, приступайте до проекту, завершуйте проект, наймайте або звільняйте працівників. Займіться здоров’ям і своїми звичками.

Приплив вітальності, енергійності з 20 по 23 травня, багато товариськості, можливості показати себе. Хороші дні для навчання і навчання інших, публіцистики, поїздок.

З 21 травня по 4 червня багато інтелектуальної енергії, інтелектуальний тонус. Оновлюйте знання і вивчайте нове. Можуть бути новини і відрядження. Буде бажання спілкування і можливість для нових знайомств, угод, переговорів.

Зміцнюйте свої фінанси з 30 травня по 2 червня, робіть дорогі покупки, обговорюйте угоди про кредити та допомоги, особливо хороший період для таємних угод і відносин.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці і усамітнення.

З 6 по 21 травня – багато таємної інформації.

З 15 травня по 9 червня – таємні відносини.

З 15 травня по 19 липня – зміцнення і поліпшення фінансів та репутації, кар’єри.

З 16 травня по 2 липня – активніше з багатством.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, завершення, акцент на роботу і здоров’я.

З 21 травня по 4 червня – інтелектуальний тонус і багато інформації.

Гороскоп опублікований 03.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,390