Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на січень задасть Вам річні тренди для сфери кар’єри, питань статусу, нагород, досягнень і поваги, відносин. Один тренд може принести незадоволення і проблеми, до того ж він торкнеться питань відносин і в стосунках в 2019 році у Близнюків будуть зміни. Інший тренд дасть можливість зміцнити кар’єру і статус, а так же зміцнити свої фінанси і психологічний стан. Взагалі, рік буде як самі Близнюки – лукавий. Крім цього, Ви активніше будете в дружбі, поновіть відносини або знайдете нові, сприятливий час для інформації про фінанси і психологію. Акценти на фінанси і знання, спілкування і навчання.

З 1 січня по 14 лютого період активності в дружбі, соціальної активності, енергія для реалізації спільних планів, проектів, проведення часу. Займайтеся складними планами і проектами, політикою, займіть активну соціальну позицію. Але і чекайте скандалів з друзями та іншими людьми, з ким Ви перебуваєте в клубах, спільнотах і подібному. Намагайтеся не брати і не давати в борг друзям (найбільше скандалів через фінанси), обережніше з сексом по дружбі і подібним. Період активний, але будуть негативні тренди, з середини місяця і до кінця періоду.

З 2 по 26 січня, перший із трендів які впливають на статус, кар’єру, а так само важливі відносини, може бути він буде по 1 лютого або довше, протягом 2019 року в гороскопі для Близнюків 3 рази буде повторюватися. У відносинах (шлюб, ворожнеча, ділове співробітництво і важливі для Вас люди) потрібно бути обережніше, можуть бути розриви або обмани, період буде стимулювати до змін, незадоволеність. У кар’єрі, питаннях статусу, репутації і нагород теж потрібно бути обережніше, але цей період буде «перекритий» іншим сприятливим. Весь період 2-26 у Близнюків буде розмите розуміння своїх бажань в цих сферах, схильність до ліні, обіцянкам, змін, обманів, незадоволеності, особливо в стосунках. Намагайтеся бути більш стриманими і прагматичними. Можуть бути інтриги, безвідповідальність.

З 5 по 24 січня дізнайтеся більше, про свої борги і кредити, боржниках і кредиторів, виплати. Можна вивчати психологію і сексологію, езотерику. Можуть бути новини про все це або важлива інформація

З 7 січня по 3 лютого час оновити відносини, налагодити відносини або знайти нові. Відносини з важливими людьми, ворогами. Скоріш за все буде можливість знайти нові відносини, як любовні, так і ділові або ворожі. Але на час. Може бути розчарування в існуючих відносинах і бажання нових, інтриг. Більше уваги будете приділяти іншим людям. Більше харизми у Вас і привабливості.

Пік 6 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди і принесе нове. Приділіть увагу боргам, фінансам, витратам, кредитам, боржникам і кредиторам. Можна почати щось нове в питаннях боргів і фінансів, але обережно і стримано. Можна приділити увагу своїй психіці, питань сексу, оновити себе і змінити на глибинних рівнях. Зайнятися езотерикою і містикою.

Другий тренд \ період, про який було написано на початку гороскопу, що сильно впливає на кар’єру, досягнення, шану, нагороди і статус, а так само впливає на фінанси (боргові питання, витрати, запозичення і виплати) буде з 8 січня по 4 березня, але може бути і до серпня місяця. Цей тренд буде сприятливим, але необхідно працювати (діяти), не лінуватися і брати в свої руки перераховані питання. Використовуйте свою інтуїцію і творчість для кар’єри і статусу, навчитеся відчувати бажання керівництва, використовуйте осяяння для проектів і досягнень, плануйте все і не пускайте на самоплив, будьте серйозніше до професії і статусу. У фінансах, теж використовуйте інтуїцію і планування, час скоротити витрати, зміцнити боргові питання. Можете зайнятися своєю психікою протягом усього періоду, сексологією, езотерикою, вивчати психологію.

Сприятливий період для операцій, психологічних змін, сексуальності з 9 по 13 січня. Розберіться, поновіть, усуньте і змініть. Приділіть увагу боргам, чужим грошам, позиками, боржникам і кредиторам – це все теж можна змінити. Період дасть силу волі і рішучість.

Продовження гороскопу після 5 січня.

Гороскоп опублікований 02.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,180