Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Багато питань езотерики, життя і смерті, психологічних, криз, трансформацій в цьому місяці. На матеріальному рівні багато питань боргів, спадщини, ділових переговорів щодо фінансів і матеріального. Місяць весь сприятливий, лише в середині буде парочку напружених днів, коли слід не надто поспішати. В кінці січня у Близнюків настане активний період у відносинах.

З 11 січня по 1 лютого час працювати над інформацією, проводити переговори, вивчати свої статті доходів і витрат, обговорити свої борги, погашення боргів або нові зобов’язання. Вдалий час для вивчення психології, езотеричних питань, таємниць буття, сексології. Більш глибоке мислення, особливо з 24 по 27 число. Багато новин про перераховане, нових знань і глибин.

Як вже було написано на початку гороскопу, в середині січня з 12 по 17 будуть напружені періоди, для всього Зодіаку вони вказують на несподівані зміни у відносинах і фінансах, а для Близнюків особливо в фінансах. У цей час можуть бути непередбачені розтрати або витрати, втрати, будьте обережніше зі своїми боргами і платежами, взяттям нових кредитів або обговорення боргових зобов’язань. Краще просто відкласти. У відносинах буде велика поспішність і вимогливість, може бути несподівана інтрижка. З 12 по 15 січня може бути великий занепад сил і песимізм, варто берегти репутацію.

16 січня буде другий пік, плюс-мінус 3 дні пік, 10 днів спад, період несподіваних подій пов’язаних з езотерикою, смертю, сексом, трансформаціями себе, втратами або позбавлення від чогось. В цей час можете зважитися на важливі вчинки, швидке позбавлення від чогось в характері або життя, а можуть бути і зовнішні обставини. На матеріальному рівні цей період принесе нове в матеріальних питаннях, фінансових, підтримки від інших людей. Можуть бути новини від кредиторів або боржників, несподівані. Можете зважитися взяти новий борг або зажадати повернення. Період змін і нового. Бійтеся травм і втрат.

Трішки більше харизми у Близнюків, успіху в суспільстві з 18 січня по 11 лютого. Час для публічних виступів і спілкування з друзями.

З 27 січня розпочнеться період активності, напористості, нетерпимості, вимогливості і бажаності у відносинах. Період до 18 березня. У цей час Ви будете активніше з улюбленими людьми і діловими партнерами, конкурентами і ворогами. Зростуть скандали, вимоги від Вас і до Вас. Зросте бажання відстоювати свої права і завойовувати свою любов або відносини, бажання керувати в стосунках. Менше терпіння і більше поспіху. В цілому період гарний, варто тільки побоюватися скандалів, але зате з ворогами в цей час можна розібратися. Можете побудувати відносини, оновити, позбутися від них, поліпшити, перебудувати під себе, будь-які важливі відносини.

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Близнюків

16 січня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – нові події в фінансах і стані.

З 27 січня по 18 березня – час активності у відносинах.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,412