Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


З приходом січня Близнюкам доведеться більше уваги приділяти фінансовим питанням. Гарний час повернути борги, поки Вам не почали нараховувати пеню. На початку місяця Ви будете дуже сильно мотивовані з розрахунком за боргами, або ж підете в пошуки нових кредиторів. Бажано вирішити всі фінансові питання в першій половині місяця, тому що друга буде присвячена заробітку грошей (якщо в першій половині січня Близнюки будуть стурбовані «чужими» грошима, то в другій «своїми»).

Гарний час перевірити свої податки, рахунки за послуги, банківські кредити, і всі де Вас можуть оштрафувати.

У цьому місяці Ви можете отримати не поганий прибуток, якщо постараєтеся. Вже 15 січня ви отримаєте гарну грошову винагороду, так що якщо спочатку місяця з грошима було туго – під кінець стане набагато краще.

Ще раджу Близнюкам звернути увагу на своє здоров’я. Намагайтеся одягатися по погоді, а не за красою. Одягайте взуття, в якому не зможете послизнутися. У Близнюків в січні висока ймовірність травм, переломів, проблем із зубами, обмороженням, і дивіться, щоб діти не потрапили сніжком Вам в око. Хороший місяць, щоб відвідати зубного лікаря, дерматолога і окуліста.

А ось кінець місяця буде для Близнюків досить хорошим! Ви зможете нарешті відпочити, захочете приділити увагу своїй творчості, дітям, станете більш азартними. До того ж слід очікувати подорож в кінці місяця!

Романтика, місяць не найромантичніший для всіх знаків Зодіаку, крім деяких. Ви будете довго роздумувати про те, з ким Ви зустрічаєтеся, або можете захотіти зробити перерву у стосунках, можете відчути, що відносини розвиваються занадто швидко. Це гарний час, для переосмислення відносин. Не слід йти на поводу у інших людей, якщо хтось змушує Вас вступати в шлюб або натякає на якусь персону. Не час для початку заводження нової любові або серйозних стосунків.

Найважливіші дати в гороскопі для Близнюків в січні 2014

Хороші дати в січні: 11-12, 16-17, 25-26, 29-30.

1 січня – фінанси – кредити – будуть у центрі Вашого уваги на початку місяця.

15 січня – може принести Вам спосіб заробітку або грошову нагороду за праці.

11-12 січня – хороші дні для відпочинку.

16 січня – чекайте новин.

24 січня – Вам захочеться любові, або подорожі.

29 січня – хороші новини про гроші.

30 січня – варто очікувати далеку подорож або новина за кордону, в перебігу 10 днів. Так само в поточному періоді удача буде супроводжувати тим, хто хоче здобути вищу освіту, юристам, лікарям, вчителям або тим хто з цим пов’язаний.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 114 T. 0,262