Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць повернення і переоцінки себе, дуже багато повернень минулого в Ваше життя, багато повторення періодів. Місяць непоганий для Вас, багато енергії (особливо внутрішньої) і новин, поїздок, знайомств – це все Ви любите. Настане хороший любовно-творчий період. Багато сприятливих періодів для роботи і кар’єри, здоров’я і комплексів, філософії та психології. Тільки короткострокових парочку негативних періодів і один негативний, який почався ще в липні. Акценти будуть на новинах і навчанні, а в кінці місяця на статус і кар’єрі.

З 16 травня по 13 серпня у Вас приріст енергії, активніше стали вчитися і навчати інших, з 27 червня по 13 серпня гарний час переучуватися і можуть повернутися старі скандали. З 29 червня по 6 вересня, ще один період щоб вчитися, писати, подорожувати і заводити знайомства. З 26 липня по 19 серпня період переоцінки себе, повернення до минулого або повернення минулого, можуть повернутися старі знайомі і партнери, сімейні справи, інформація. З 9 липня по 7 серпня сприятливий період для сімейних відносин, прикраси будинку. З 18 липня по 6 жовтня сприятливий період для змін і зміцнення (реформування і стабілізації), психології, таємниць, духовного світу, здоров’я, боргових питань та підтримки. З 26 липня по 10 або 13 серпня триває напружений період, можуть бути травми і скандали, для Близнюків він не сильний, але все ж обережніше з травмами і порушенням законів.

З 1 серпня по 1 вересня сприятливий період для кар’єри і роботи, здоров’я, духовного зростання, навчання новому. Це дуже хороші дні для розширення граней, набуття нових навичок, пошуку нових шляхів, поліпшення сфери роботи і кар’єри. Використовуйте інтуїцію і творчість для професійного зростання, отримуйте нові знання і навички, це допоможе Вам зробити ім’я. Період зробить особисті відносини більш романтичними. Він уже був з 23.11.17 по 14.12.17 і з 11.05.18 по 13.06.18.

Обережніше з розмовами, інформацією, роботою з 4 по 9 серпня. Не наговоріть зайвого і не наобіцяйте.

Дуже романтичні дні з 6 по 9 серпня, хороші для творчості і розваг. Постарайтеся тільки багато не витрачати.

Період любові, творчості, розваг з 7 серпня по 9 вересня, більше харизми у Вас. Ви будете хотіти любові і романів в ці дні, розваг. Оновіть любов і творчість. Займайтеся творчими проектами, поновіть свої захоплення. Час підходить щоб забути стару любов або знайти нову. Налагоджувати відносини з дітьми та коханими.

Більше вітальності, можливості показати себе, прилив енергії і впевненості в собі з 8 по 10 серпня. Сприятливі дні для спілкування, а ось угоди поки краще не укладати.

Намагайтеся менше витрачати і не робити дурних покупок з 8 по 11 серпня. Ці дні несприятливі для нових кредитів і не давайте в борг. До ділових питань треба підходити серйозніше. Може бути розчарування у відносинах і бажання порушити правила, обережніше з інтригами.

З 9 по 13 і 26 по 30 будуть повторювані періоди. У ці дні у Вас буде більше оптимізму і експансії, особливо в роботі, здоров’я, навчанні, поїздках, знайомствах. Але намагайтеся не роздувати все, буде багато ліні і помилкових обіцянок. Серйозніше ставтеся до обов’язків і здоров’я, не перебільшуйте. Обережніше з документами та інформацією, небезпека обману. Обережніше з поїздками.

11 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік посилить всі періоди і тренди, додасть енергії, можливість почати нове і відродити старе. Акцент на знайомствах, навчанні, поїздках. Час вчитися практичним навичкам, проходити курси, починати читати книги, заводити нові знайомства і дізнаватися потрібну інформацію, здійснювати покупки і продажу. Можна починати з нуля або повторний старт.

З 13 серпня по 10 вересня додасться сил для роботи, лікувального спорту та інших занять, виконання різних обов’язків, період вже був з 18 березня по 16 травня. До 28 серпня нові проекти на роботі або зі здоров’ям і обов’язками краще не починати, поверніться до старого. До 28 можуть повернутися старі конфлікти і проблеми.

З 23 по 27 серпня, може бути на пару днів довше, максимум до 30, маса хороших періодів. Вони будуть посилені піком. Принесуть результати і розуміння, можливість реформувати і перебудувати, прискорять, зміцнять, допоможуть усвідомити і розібратися, реалізувати бажання і можливість в сімейній сфері, кар’єрі і репутації, боргових питаннях і підтримки (допомоги), виплати, нерухомості, психології (психологічному стані, комплексах) , таємниці і секретних питаннях. Приділіть увагу цьому, розберіться з цим всім.

Період ревнощів, бажання більшого, підозрілості у відносинах з 24 по 29 серпня, багато уразливості. Можете бути готові до розриву любовних відносин, кинути свою творчість, розриву з дітьми, а може змінити це все. Обережніше з борговими питаннями, матеріальних і фінансових, в ці дні краще не ризикувати.

26 серпня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік посилить тренди і періоди, час розуміти, завершувати і переходити на новий рівень. Пік буде сприятливим. Найбільший акцент на кар’єру, сім’ю, професію, репутацію, нерухомість. Займіться цими питаннями, отримаєте результати, прийміть рішення. До того ж пік посилить сприятливий період з 23 по 27 серпня, так що приділяйте більше уваги матеріальним питанням і приймайте рішення.

З 30 серпня по 23 вересня, повторення ще одного сприятливого періоду (був з 31.12.17 по 10.02.18 та 21.03.18 по 02.05.18), він дасть можливість поліпшити і розширити, змінити і позбутися в сферах роботи, здоров’я, боргів, підтримки, доходів за рахунок інших людей, психології, езотерики. Працюйте над своєю роботою і обов’язками, приділіть увагу витратам і спонсорам, займіться психологією і езотерикою, розвивайте світогляд. Можна з легкістю буде розлучитися і позбутися в цих сферах. Це все буде масштабно і кардинально. Можуть бути зміни в стосунках.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Близнюків

З 1 серпня по 1 вересня – розвивайте свою професію і статус, покращуйте роботу і здоров’я.

З 7 серпня по 9 вересня – любов і романтика.

11 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, поїздки, навчання, час для нового.

З 13 серпня по 10 вересня – енергія для роботи і здоров’я.

26 серпня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, професія, сім’я, статус, отримуйте результати і вирішуйте.

З 30 серпня по 23 вересня – розвивайте і змінюйте роботу і фінансові питання, боргові, займіться психологією і езотерикою.

Гороскоп опублікований 5.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,163