Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки, народжені з 11-20 червня, третя декада – Ґасбрук


Близнюки третьої декади – це народжені з 11 червня по 20 червня

Цієї особистості властиві рішучість, відвага, виразність і творча сила. Прагнення схопити щось ще більшу конфліктує із завершенням початої справи.

Позитивний стан. У цьому характері є сталість і сила. Десятки Близнюків надійні і чесні. Наділені вродженим почуттям власної гідності, любов’ю до краси, пристрастю удосконалювати і закінчувати все, за що не візьмуться. Наділені вродженої потребою мати забезпечене і упевнене положення, бажають його домогтися. Дуже наполегливі та витривалі. У стані витримати величезний тиск з боку і не поступитися. Самовпевнені, несуть в собі всю тяжкість відповідальності перед сім’єю і колективом. Дуже сумлінні, уважні до свого зовнішнього вигляду. Дотримуються загальноприйнятих норм, але без забобонів, а тому й толерантні. Найяскравіші індивідуалісти, інакше не може бути, тому що в їх структурі частота Сонця.

Негативний стан. Незмірно уперті і рішучі в проведенні своєї волі, незважаючи ні на кого і ні на що. Не бажають пристосовуватися до нових умов і сигнали небезпеки залишають без жодної уваги. Відважність перетворюється в дурість, перевага – в зарозумілість і пихатість, а потреба бути впевненим у своєму становищі перетвориться в страх, який роз’їдає силу власного характеру. І тут, як частий випадок, частота Сонця в негативному стані проявляє жорстокість. Але зазвичай Десятки Близнюків жорстокі самі до себе, а не до інших. У негативному стані в цій особистості зустрічається схильність до мазохізму. Вважаємо, що Десятки Близнюків люблять заподіювати собі біль і тим губити щастя своїх близьких.
Рівновагу. Цьому енергійному характеру необхідні постійна активність, багато відповідальності, а щоб утримати рівновагу в позитивному стані – бути ввічливим, привітним і поблажливим. Крім того, не випинати власну «важливість», уникати надмірної серйозності, приймати і дотримуватися більш світлих сторін життя. Потрібно використовувати для веселощів і задоволень природну привабливість Сонячної частоти. Десятки Близнюків більш за все повинні розвивати в собі пристосовність, що пом’якшить і зробить добрішим тверду рішучість їхньої волі, якщо їх прагнення і виразність творчі, – це все цілком досяжно.

Коментарі. Після вивчення і аналізу символічного значення належить етоой декади зображення на карті та її назви стало ясно, що ця декада найбільшою мощі, що дарує світові сильних і позитивних людей, серед яких багато привабливих і щасливих. Чому ж тоді назву Таро-карти «Загибель», чому ж фігура, зображена на карті, лежить вниз обличчям пробита десятьма мечами?

Ймовірно, художник хотів висловити таким чином неймовірні властивості цієї особистості, її життєстійкість, витривалість, нескорену навіть тоді, коли вона переможена. Десятки Близнюків наділені незмірну витривалістю і опірністю. Наділені дуже позитивними властивостями, вони знають як досягти бажаного. Поразок не визнають. Вони добрі друзі, але й люті, ніколи не відступаючі вороги.

Серед персон цієї декади попадаються найсильніші особистості. Наприклад Нерон, який грав на скрипці поки горів Рим, герцогиня Віндзорська, через яку відрікся від престолу англійський король, актор Базіл Ретбон, блискуче втілив образ Шерлока Холмса, Еррол Флінн, своєю грою і трактуванням зробив свої персонажі набагато значніше, ніж вони були в житті, (М. Т. Семенова, своїм радісним мистецтвом відкрила нові шляхи в традиційній хореографії, композитор Ігор Стравінський, художник М. В. Греков, поет Михайло Свєтлов – прим. пер.). У списку легендарний Поль Гоген, його життя, повне романтики і пригод, була набагато більш захоплююче всіх знятих про нього фільмів. З філософів тут Аліса Бейлі і Блез Паскаль, який назвав людину «думаючим очеретом», таким тендітним в порівнянні з навколишньою природою.

Мислення – ось справжня і якісна величина людини, народженої в цій декаді, що допомагає дізнатися, зрозуміти обставини і можливості, в яких він живе.

Вивчення людей, народжених в цій декаді, відкрило нам, що їм властива привабливість – домінуюча характеристика, що дається Сонячної частотою. Вони народжуються з «бацилою» матеріального успіху. Частота Сонця (в будь декаді) несе в собі «дар чесно і заслужено заробленого багатства», і цілком природно, амбіція Десяток Близнюків такому «дару» сприяє. У прекрасній ситуації для себе вони люблять мати тверду опору під ногами. Найнебезпечніші риси для Десятки Близнюків – завищення власного призначення, егоїзм, нахабство, хизування, самовдоволення, зарозумілість, «презирство і зухвалість» – як читаємо в запису Таро. Для будь-якої частоти Сонця шлях в рівновагу лежить через привітність, для потенціалу Десятки – через пристосовність, а для знака Повітря – через чутливість. І як нам показав досвід, Десятці Близнюків вдається все значно легше, якщо вона може дотримуватися цих трьох начал.

А якби їм вдалося звільнити себе від напруженості і прийняти життя таким, яким воно є, то вони будуть щасливі і мати успіх.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,397