Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки, народжені з 01-10 червня, друга декада – Ґасбрук


Близнюки другої декади – це народжені з 01 червня по 10 червня

Цю особистість характеризують сила, енергія, незалежність і привітність. Напружений бажання досягти практичного успіху бореться з емоційним прагненням до особистого щастя.

Позитивний стан виражається товариськістю, гостинністю і благородством, готовністю поділитися з іншими тим, що вони самі мають. Дев’ятки Близнюків наділені здібностями вміти, здійснювати і значною особистою силою. Люблять діяти, їх енергія заразлива і стимулює інших. Дуже інтуїтивні, чутливі і швидко реагують на все. Емоційні, дуже віддані, особисті зв’язки вітальної важливості. Глибоко співчувають чужому стражданню, бажають допомогти, якщо потрібно, готові пожертвувати власним благом.

Негативний стан виражається в невдоволенні, неспокої; без цілей. Дев’ятки Близнюків настільки захоплені процесом змін і дій, що вже не міркують ні про наміри ні про сенс. Прагнучи до емоційного щастя втрачають здатність міркувати, вибирати друзів і вирішувати практичні справи. Природно темпераментні, вони перетворюються в роздратованих, знервованих, нерозумних і впертих людей. Природно пристосовувані, вони дуже легко попадають під чужий вплив, а швидкі реакції не дозволяють їм продумати можливі наслідки. Якщо не врівноважені, то обов’язково переходять в крайнощі – то чарівний партнер, то грубий і настирливий, – але завжди впевнений у своїй правоті, а всі інші на їх думку завжди помиляються.

Рівновагу. Частота Марса завжди вимагає дисципліни, в даному випадку вимоги до дисципліни зростають багаторазово через буйних і нестійких відчуттів, які стоять за потенціалом Дев’ятки і основного знака Повітря, що символізує змінність. Необхідно прийняти загальноприйнятий спосіб життя, виховувати в собі самоповагу і самосвідомість, самовладання і дисципліну. Терпіння і логічні роздуми зможуть отримати з цього характеру самі найкращі властивості для власного порятунку. Жива інтуїція дев’яток Близнюків, якщо вона не пов’язана з розумом, може повести їх дивним шляхом, навіть … бог знає куди! ..

Коментарі. На перший погляд символи, назва карти і опис вчинків людей цієї декади досить суперечливі і трохи бентежать. Але після уважного вивчення виявили, що Дев’ятки Близнюків навіть набагато щасливіше, ніж нам здається. Сама ж карта і символи служать дев’ятку Близнюків попередженням. Їм необхідно побороти особливості свого буйного характеру, щоб справа дійшла до виявлення їх найкращих властивостей і якостей. І якщо Дев’ятки Близнюків цього досягнуть, то будуть мати успіх і будуть щасливі, а якщо їм цього не вдасться, карта їх попереджає – буде більш ніж кепсько!

У зв’язку з вивченням доль багатьох людей, народжених в цій декаді, і змістом карти Таро, наочно зображає найжорстокіше відчай, нам відкрилося щось дивовижне. У Дев’ятки Близнюків, інакше кажучи, має місце постійне бажання пом’якшувати людські страждання, вельми часто це бажання супроводжується їх природним даром цілительства. Список найвідоміших людей, народжених в цій декаді, гранично стислий, причина, очевидно, в тому, що Дев’ятки Близнюків обожнюють працювати тихо. Бути корисними, надавати допомогу іншим людям, не ганяючись за популярністю і не піклуючись про особисту вигоду, для них настільки ж важливо, як і вибір діяльності – незвичайної, нетрадиційної, невибагливою, в якій ймовірність прославитися – мізерно мала.

Для народжених в цій декаді найважливішими вважаються дисципліна і самовладання.

Схильність до логіки і справедливості, так ясно виражена в минулій декаді, – тут просто відсутня. У символічному частотному спектрі частота Марса має найдовшу хвилю (червону) і, можливо, саму неприборкану і саму примітивну серед інших частотних. Люди, народжені з частотою Марса, не важливо в якій декаді, можуть зруйнувати власне щастя і стривожити чуже – якщо не доб’ються рівноваги. І, якщо всі напрямні цієї особистості будуть врівноважені і збалансовані, згодом частота Марса дасть їм чарівність, яке приверне справжніх друзів. Багато, що належать цій частоті, врятували свій будинок від руйнування і сім’ю від розпаду, приборкував свої емоції і утихомирюючи свої пориви. Помітне ж поліпшення стану здоров’я і настрою є між тим самим кращим і значним наслідком приборкання свого характеру.

Творчі тенденції цієї декади наочно показує приклад найбільшого архітектора Франка Ллойда Райта. Вчений Еммануїл Веліковський реконструював історію Землі з усіма її катаклізмами, змінами і катастрофами. У різні роки, в різних народів, в цій декаді народилися літературні гіганти: в Росії – Олександр Пушкін, у Німеччині – Томас Манн. Але в більшості своїй люди, народжені на початку червня, слідують призначених своєї долі за сценою невідомі нікому, в піснях ніким не оспівані. Однак, якщо вони позитивні і вірні собі, то вже, своїм існуванням збагачують світ.

Після тривалого і уважного вивчення загадкових і суперечливих символів портрета цієї особистості, напросився сам собою висновок про перейменування даної декади в «люб’язність» або просто «симпатія».

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,390