Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Все найважливіше і найскладніше почнеться у другій половині лютого. В кінці місяця важливий період, ймовірно завершальний, для сімейної сфери і статусу. Перша половина лютого буде ледачою, підсилює схильність звалювати все на інших і обманів. Друга половина місяця буде скандальною, особливо в стосунках і соціальному стані (статусі, варто берегти свою репутацію). З лютого розпочнеться багато періодів, подій, в кар’єрі, статусі, досягнень і пошані, час приділити цьому увагу і постаратися бути обережніше, в лютому багато напруги.

З 31 грудня по 10 (15) лютого гарний час зайнятися своїм здоров’ям і звичками, робочими питаннями і проектами, час змінювати, оновлювати і позбавлятися. З 18 січня по 11 лютого Ви стали дружелюбні, в цьому місяці навіть можуть бути любовні романи з друзями. З 27 січня по 18 березня зросла активність у відносинах, наполегливість, тиск, а в лютому ще й скандальності буде багато.

Перший пік 1 лютого, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – пік принесе завершення і багато новин. Пік і його спад не надто вже й важливі для Близнюків, хоча під час піку будуть посилені і, ймовірно, кульмінація інших трендів в гороскопі. Час новин, рішень, пов’язаних з навчанням, одержання результатів, варто розібратися в знаннях і інформацією (будь-який, плітками, знайомствами і подібне).

Багато розмов з друзями та планування майбутнього, різних ідей з 1 по 18 лютого, хороший інтелектуальний період, підходить для навчання або читання.

Постарайтеся не надто багато витрачати грошей з 3 по 6 лютого, не надто розчаровуватися в наставниках і колегах, клієнтах і поглядах на життя, планах на майбутнє, менше вимагати від цього всього. Можуть бути романи з клієнтами або іноземцями, до чого вони призведуть сказати не можу, поганий період для скандалів і небезпечний для репутації. З 9 по 13 буде подібний період, теж намагайтеся стримувати свої бажання більшого в навчанні і повчанні, ідеях, роботі і здоров’я, буде схильність до пафосу і хвастощів, роздування будь-яких проблем і обіцянок.

З 11 лютого по 7 березня період багатий на відносини і спілкування з керівництвом, важливими персонами, бажання мати статус. Можуть бути відносини по вигоді, заради статусу. На жаль, в середині цього періоду з 14 лютого по 1 березня будуть пару проблемних періодів. З 14 по 21 лютого можливі скандали між Вашим керівництвом (батьками) і діловими партнерами (улюбленими), конфлікти інтересів і сильний тиск на Вас як на третю сторону, до того ж в цей період може бути багато ліні або дурних бажань у Вас до партнерів (улюбленим) і керівництву (батькам). Є ймовірність роману з керівництвом з 14 лютого по 1 березня. З 20 по 24 лютого період романтичний, але обережніше з інтригами. З 22 лютого по 1 березня особливо конфліктний період, багато бажань, знову конфлікти будуть стосуватися Вас з керівництвом і партнерами, можуть бути необдумані романи, складно буде стримувати сексуальність і агресивність, є ризик фінансових і матеріальних втрат або витрат по дурості. У Вас дуже велика ймовірність завести інтригу з керівництвом і партнерами або розірвати \ поскандалити з ними в цьому місяці.

15 лютого пік, плюс-мінус 4 дня підсилить всі тренди і принесе нове, додасть Вам сил, можливості показати себе, багато інформації в ці дні. Вдалий час почати вивчати щось нове, розширити свої знання про цей світ. Вступити до університету, знайти собі наставника або самим почати навчати когось.

З 18 лютого по 6 березня багато новин про кар’єру, керівництво, важливі проекти, досягнення. Багато ділових переговорів, документів, поїздок і нових знайомств. Небезпечними для ділових переговорів і оформленні документів будуть періоди з 24 по 27 (небезпека обману або неуважності) і з 23 лютого по 3 березня (конфлікти).

Для здійснення дорогих покупок підходить період з 28 лютого по 3 березня, налагодження відносин з керівництвом і рідними (хоча і можуть бути конфлікти), для відносин близьких, для скандалів і судів, для продуктивної роботи (особливо з клієнтами, час заробити) і здоров’я.

2 березня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад, пік принесе завершення, кульмінації, новини і посилення трендів. Цей пік торкнеться останні дні гороскопу на лютий, дасть можливість завершити сімейні та професійні питання. Під час піку намагайтеся менше скандалити і втрачати, втрати можуть бути остаточними. Приділіть увагу рідним і статусу, прийміть остаточне рішення про нову посаду і нерухомості, а можете і просто отримати результат.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Близнюків

1 лютого, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – завершення і новини. Поїздки, знайомства, угоди, навчання.

З 1 по 18 лютого – намагайтеся більше вивчати.

З 3 по 13 лютого – намагайтеся не надто все роздувати в роботі, обіцянках, відносинах, навчанні.

З 11 лютого по 7 березня – акцент на відносини з керівництвом і важливими людьми.

З 14 по 21 лютого – багато ліні і схильності до скандалів.

15 лютого, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – початок і новини. Навчання, зарубіжжі.

З 18 лютого по 6 березня – ділові новини та спілкування.

З 22 лютого по 1 березня – романи, скандали, бажання.

2 березня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – кульмінації і новини. Сім’я і статус.

Гороскоп опублікований 03.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,166