Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць духовних і психологічних питань, внутрішнього світу, віри та релігії, психологічного стану і здоров’я, самокопання, роботи над недоліками і комплексами, сексуальністю, езотерики та містики. Крім психології і духовного, в цьому місяці буде можливість завершити сімейні та професійні питання, нерухомості і статусу, почати нове навчання і розширити свої знання, знайти ідеали та філософію. Багато професійної інформації і можливість використовувати інформацію для кар’єри. Поліпшення фінансових питань.

З 1 по 4 лютого гарний час для відпочинку, спілкування з партнерами і улюбленими, швидких романів.

З 4 лютого по 1 березня займайтеся своєю психологією і сексологією, сексуальністю, дні принесуть гармонію і заспокоєння, можливість розібратися легко з проблемами. На матеріальному рівні варто займатися своїми фінансами, боргами, підтримкою від інших людей. Поспілкуйтеся з інвесторами і кредиторами, поспілкуйтеся з боржниками, період хороший для поліпшення боргових питань, спадщини, різних виплат. Буде пару нейтральних трендів, сильних і короткострокових, що впливають на це.

Перший пік 4 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік дасть Вам енергії, нових бажань і можливостей, посилить тренди і періоди, пік сприятливий для початку нового. Акцент на навчання, зарубіжжя, суди, пошук істини, далекі поїздки. Можна зайнятися своєю ідеологією і філософією, змінити ставлення до життя і прагненням, ідеалам.

Нейтральний тренд, для світу конфліктний, для Близнюків залежить від особистих гороскопів з 10 по 16 лютого. Активність і енергійність в соціальній сфері, дружбі, громадської активності в ці дні для Близнюків. Можуть бути скандали, руйнування в дружбі і спільних проектах. А можете швидко розвинути любий спільний проект, активно брати участь в спільному дозвіллі і розвагах.

З 10 лютого по 17 квітня інформаційно-інтелектуальний період для кар’єри і статусу. Використовуйте інформацію і знання для своєї репутації і професії. Навчайтеся новому, проходьте курси, ділові відрядження і важливі переговори, дізнавайтеся про керівництво і професії. Приділіть увагу інформації про цілі, досягнення. Можна зайнятися документами, публіцистикою, переговорами в цей час. У лютому і квітні вдалий час для нового, в березні для старого.

З 14 лютого по 31 березня намагайтеся більше працювати на самоті, енергії на самоті буде для Вас більше, ніж в суспільстві або в співробітництві з іншими. У цей час Ви будете менш публічні. Гарний час для активних таємних дій. Може бути занепад фізичних сил протягом усього періоду. Варто зайнятися спортом, зміцнити своє здоров’я, особливо приділити увагу для хронічних хвороб. Займіться своєю психологією, попрацюйте над страхами і комплексами. Займіться своїми таємницями і секретами, тим що приховуєте від інших. Не бійтеся, весь період буде сприятливим.

Тренд залежить від особистих гороскопів, з 16 по 20 лютого, поганий або хороший. У фінансових питаннях, відносинах, сексуальності можуть бути розчарування і обмеження або можливість зміцнити і розібратися.

Вдалий час для отримання інформації, переговорів, спілкування, укладення угод, у сфері кар’єри і фінансів з 19 лютого по 2 березня. Обговорюйте боргові питання, оформляйте документи, шукайте компроміси в спілкуванні з керівництвом та інвесторами, боржниками. Гарний час для відносин особистих. Час для здійснення покупок в борг, під кредит.

Другий пік 19 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік буде гармонійним, посилить тренди і періоди, можливість прийняти рішення і завершити, новини і кульмінації. Акцент на сім’ю і нерухомість, кар’єру і репутацію. Найбільше акцент на сімейні питання, приймайте рішення з сім’єю, чекайте новин, завершуйте щось або продовжуйте. Будинок, нерухомість, рідні, місце проживання, переїзд.

Знову, тренд залежить від особистих гороскопів, з впливом на фінанси і відносини, сексуальність з 21 по 24 лютого, якщо все добре можна оновити і змінити, якщо погано – втратити або розчаруватися. Обережніше з ревнощами і грубістю.

З 22 лютого по 5 березня, можливо до 9, сприятливий час для активної роботи над кар’єрою, професією, досягненнями та нагородами, цілями, а так само над своєю психікою, таємницями, комплексами. Можна проводити активно таємні переговори або таємними шляхами досягати своїх цілей, таємний тиск на керівництво. Варто показати себе керівництву. Не явні дії, а приховані. Тренд повинен поліпшити Ваш фізичний стан і психологічний.

Негативний тренд для фінансів і відносин з 28 лютого по 3 березня, намагайтеся не поспішати з вчинками, не скандалити і не розривати. Не час для покупок, боргів, образ.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на лютий 2019

4 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на навчання, зарубіжжі, світогляд.

З 4 лютого по 1 березня – сприятливий період для фінансів і боргових питань.

З 10 лютого по 17 квітня – інформація і статус.

З 14 лютого по 31 березня – більше прихованої енергії і дій.

19 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на сімейну сферу і кар’єру.

Гороскоп опублікований 03.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,392