Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Відносно сприятливий місяць для Близнюків, всі самі негативні періоди не матимуть такого негативного впливу, як для інших знаків. Але під час піків, все ж, слід бути обережніше. Багато спілкування та інформації протягом місяця. В кінці місяця найкраще йти у відпустку і відпочивати до середини або кінця серпня. Багато сприятливих трендів для фінансової сфери і середньостроковий сприятливий період для домашньої. Упродовж липня буде багато енергії у Вас.

З 9 березня у Вас був період затримки, повернення і переоцінки в питаннях роботи, кар’єри, здоров’я, відносин, період завершиться 10 липня. З 16 травня по 13 серпня у Вас приріст енергії. З 14 червня по 6 вересня багато спілкування і новин, гарний час для навчання і перенавчання.

Спочатку липня буде чреда сприятливих періодів для матеріальних питань і покупок, а так само чреда несприятливих періодів для спілкування і навчання. З 3 по 7 липня сприятливі дні для здійснення покупок, поліпшення матеріального становища. І в цей же час з 4 по 6 погані дні для боргових питань. З 6 по 10 липня ще один сприятливий період для здійснення покупок і інвестування в кар’єру, статус. Але в ці ж дні з 7 по 11 погані дні для великих проектів, намагайтеся не надто багато брати відповідальності на роботі.

З 10 липня по 7 серпня сприятливий період для сімейної сфери, відносин з рідними, поліпшення будинку. З 10 по 13 липня можете несподівано допомогти рідним або отримати допомогу, зробити вдалі покупки або продажу, хороші дні для відносин з близькими і здійснення покупок. З 12 по 15 сприятливі дні для здійснення капітальних покупок, взяття кредитів для нерухомості, зміцнення відносин з рідними і діловими партнерами. Небезпечний, єдиний, період для сімейної сфери буде з 23 по 26 липня, небезпека полягає в обмані і інтригах, обережніше будьте з рідними і керівниками, краще не витрачати гроші і серйозніше ставитися до важливих відносин. З 26 по 30 липня сприятливі дні для трансформації, усунення та поновлення фінансової і сімейної сфер, відносин.

Перший пік 13 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік період грубий, посилення жорстокості і готовності до кардинальних змін, пік посилить тренди, дасть нове. Для Близнюків акцент на фінансах, доходи, інвестиції, заощадження. Час починати щось нове, оновлювати, усувати. Бійтеся втрат в ці дні, особливо до 15 липня. Нове в Вашій системі цінностей.

Загалом гороскопі і для більшості інших знаків Зодіаку з 23 липня по 10 серпня буде чреда конфліктних днів, перший період з 23 по 27, другий з 25 по 28, третій з 26 липня по 10 серпня. Для Близнюків ці періоди особливого впливу не матимуть. Але вони дадуть Вам масу енергії, прагнень, багато новин і розмов, змін планів і прагнень. Про всяк випадок, намагайтеся побоюватися травм і порушення законів після 26 липня по 10 серпня.

З 26 липня по 19 серпня буде затримка в розвитку і русі вперед в житті. Період переоцінки себе і регресу в житті. Несприятливі дні для бюрократичних питань, варто берегти техніку та інформацію, не купувати нову і не починати нове навчання. Час переучуватися, відновлювати старі знайомства. А найголовніше – розібратися в собі і вивчити себе.

Пік 27 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік дасть багато енергії Вам, період несподіваних кульмінацій і завершень, рішень і результатів. Акцент на навчання, судові питання, далекі поїздки, наставництво, філософії.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Близнюків

З 10 липня по 7 серпня – покращуйте будинок і відносини з рідними.

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на збагачення.

З 23 липня по 10 серпня – конфліктні дні для Зодіаку, але для Близнюків не особливо помітні, зате багато енергії і прискорення.

З 26 липня по 19 серпня – регрес і переоцінка себе, обережніше з документами і технікою, покупками.

Пік 27 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, акцент на навчання і філософію.

Гороскоп опублікований 02.07.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,161