Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже активний і дуже соціальний місяць, багато енергії, вітальності, спілкування, навчання, спільного проведення часу. У першій половині місяця ще будуть активні періоди, що впливають на кар’єру і статус. З самого початку гороскопу активується соціальна сфера і з другої половини місяця періоди для суспільної сфери. У цьому місяці багато негативних трендів для роботи і здоров’я, вони так само будуть негативно впливати на дружбу і плани, але в меншій мірі. Намагайтеся заводити нових друзів і розвивати дружбу, громадську активність. В кінці місяця можливість вирішити любовні питання і громадські.

З 10 лютого по 17 квітня йде період інформації, можливості дізнатися нове (навчитися і новини) та використовувати інформацію для кар’єри та професії, статусу і досягнень, спілкуйтеся з керівництвом і покажіть свої знання, в березні могли бути повернення та переоцінки. З 26 березня по 20 квітня гармонійний період, один лише негативний тренд, для ділових відносин, налагодити зв’язки, оновити і знайти нові впливають на Вашу кар’єру і статус. Багато енергії, готовності діяти, прагнень, можливості реалізувати свої бажання з 31 березня по 16 травня, остерігайтеся неуважності і мінливості в бажаннях, можливих конфліктів.

Пік 5 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, час для нового під час піку, посилить тренди, дасть готовність до дій. Займіться публічними заходами, виступайте на публіці, відвідуйте концерти і вечірки, мітинги. Займіться своїми друзями, допоможіть їм або хоча б поспілкуйтеся з ними. Знаходьте нових друзів або побратимів, вступайте в співтовариства. І наостанок, піковий період, хороший для початку реалізації ідей і довгострокових планів або нового планування.

З 8 по 12 квітня негативний тренд, перший, для здоров’я і роботи, обов’язків, в значно меншій мірі для дружби і громадської активності. Намагайтеся менше хвалитися собою, серйозніше ставитися до обов’язків, не боятися відповідальності. Для важливого дні не підходять, буде багато перешкод і розчарувань.

З 8 по 11 квітня тренд залежить від особистих гороскопів, хороший чи поганий. Обережніше з романами з керівництвом, витратами і дорогими покупками, діловими і особистими відносинами. У ці дні може бути багато ліні, але може бути і багато творчості і привабливості. Може бути багато фантазій і потурання бажанням, але може бути і багато інтуїції і можливості відчути інших.

З 11 по 15 квітня ще один негативний тренд, другий, для здоров’я і роботи, обов’язків, менше негативу для громадської активності та дружби. Ризик втрат, готовність занадто ризикувати, розривати, грубити і конфліктувати в цих питаннях – це все може призвести до негативних втрат, хоча якщо хочете позбавлення, то час настав. Небезпека невдалих операцій.

Приплив енергії, хороші дні для дружби (послаблять негативний тренд, описаний вище) і відносин, тренд з 12 по 16 квітня. Найкраще розвивати особисті та ділові відносини (не дружбу), один-на-один, повторно провести переговори, судовий виступ, довести свою правоту, спробувати повторно розвинути відносини і поліпшити.

З 14 по 17 квітня намагайтеся бути знову обережніше з діловими відносинами, вчиненням дорогих покупок, судами, конфліктами і своїми бажаннями. Знову схильність потурати бажанням і обманювати або бути обдуреними.

Спілкуйтеся, дізнавайтеся більше про друзів і планах, виступайте на публіці, плануйте довгострокові плани і проводьте переговори з 17 квітня по 6 травня, насичений період на інформацію.

Пік 19 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік буде подібний до того що був 21 березня, знову дасть енергії, можливості прийняти рішення або новин, завершення. Акцент на любові і творчості, захоплення, дітей. Можете дізнатися, що вагітні або щось про дітей, приділіть їм свою увагу. Займіться творчістю і хобі, можете кинути або переосмислити, отримати результати своїх дій. І не забувайте про любов, любовні стосунки, розберіться з ними. На другому місці, знову, дружба і соціальна активність, розберіться з цим і приймайте участь. Відмінність від піку 21 березня в тому, що зараз події будуть більш несподіваними і переломними, ще більше буде енергії.

Обережніше з таємним, тим що приховуєте від інших, але можете раптово і чужі таємниці дізнатися чи свої з 20 по 25 квітня, тренд залежить від особистих гороскопів. У кращому випадку більш швидкий розвиток і зміни на краще. У гіршому розвиток і зміни можуть бути негативними.

З 20 квітня по 15 травня ще один період для громадської активності та дружби. Тренд додасть Вам харизми, гармонії, більше задоволення від спілкування з друзями і спільних розваг. Знову, хороші дні для публічних виступів. Покращуйте дружбу і відносини з колективом.

З 24 по 30 квітня можете бути дуже конфліктні через ідеї, бажання, свій світогляд і віру, з усіма людьми, але особливо з вищестоящими. А можете навпаки бути вкрай пасивні і ліниві, багато обіцяти і розпорошуватися на багато, безрезультатні дії. Обережніше з таємними конфліктами, обманами, своїми бажаннями.

З 29 квітня по 3 травня прилив сил і енергійності, гарний час для спілкування з друзями, відстоювання своїх ідей, навчання та публічних виступів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на квітень 2019

Пік 5 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, дружба, громадська активність.

З 17 квітня по 6 травня – спілкуйтеся і друзями.

Пік 19 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, дружба і любов, приймайте рішення.

З 20 квітня по 15 травня – покращуйте дружбу.

Гороскоп опублікований 02.04.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,429