Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Постарайтеся бути обережніше протягом місяця, будуть які періоди вказують на травми, аварії, втрати, варто берегти здоров’я. На початку і наприкінці місяця серйозніше поставтеся до секретів, чужих грошей, підтримки від інших людей, напружені тренди для цього, а в середині місяця хороший період для прохань про допомогу і заробітку грошей. У цьому місяці варто берегти таємниці і здоров’я, фінанси. Найкраще відпочивати до кінця квітня або хоча б до 3й декади, якщо є можливість. В кінці місяця вирішуйте або вирішаться питання роботи і здоров’я.

Переоцінка себе, своїх планів і ідей на майбутнє, повернення до старого, повернення старих друзів або новини про стару дружбу з 23 березня по 15 квітня. А з 6 березня по 13 травня багато спілкування і публічності. З 18 березня по 16 травня зросте Ваша сексуальність, зацікавленість в сексі, схильність до витрат і взяття грошей у борг, витребування боргів і спадщини, шанси на травми. З 31 березня по 24 квітня краще відпочивати, берегти свою репутацію, можуть бути таємні романи і переговори, більше задоволення будете отримувати від самотності. З 21 березня по 2 травня сприятливі дні для поновлення, поліпшення, «очищення» в сферах роботи, здоров’я, сексу, психології, боргів.

Перший тиждень квітня буде для Вас складний, занепад сил і скандальність, швидка запальність, може бути назовні і не буде вихлюпуватися, але всередині буде бушувати. Намагайтеся берегти себе, здоров’я, ставтеся серйозніше до роботи і будь-якої інформації і документації по 7 число. Можуть бути скандали з друзями, скандали через гроші, боргів, спадщини, допомоги матеріальної і підтримки, з кредиторами і спонсорами.

З 6 по 9 зміцнюйте свої фінансові боргові питання, нові угоди не укладайте, але обговоріть існуючі.

Сприятливий період для відносин, ділових і близьких, особливо таємних з 8 по 19 квітня. Для бізнесу ці дні хороші для заробітку грошей, прохань про боргові виплати, переговорів про підтримку, тільки з 16 по 19 не вимагайте занадто вже багато чого і не робіть дорогих покупок. Період з 8 по 14 хороший для інтимних відносин, багато романтики і сексуальності. Піковим буде період з 11 по 14 число, коли варто приділити увагу статусу, відносин і грошей, а в інтимних відносинах додасться романтики.

З 9 по 13 квітня остерігайтеся травм, втрат, можуть бути психологічні фрустрації, скандали з друзями.

Піковий період 16 квітня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів по тому, акцент на дружбу і плани на майбутнє, можете знайти нових друзів або нові ідеї для майбутнього, несподівані для Вас. Хороший період, багато несподіваних подій і змін в дружбі і ідеях. Можете вступити в клуб, співтовариство, самі про це не думав. Пік буде енергійним для Близнюків, сприятливим. Можете розірвати відносини з друзями або колективом, плани, які Вас обмежували.

У суспільстві буде багато бунтарства і поспішності з 17 по 21 квітня, а у Близнюків несподіваних знайомств, подій з друзями і ймовірно безсоння. Бувайте більше на публіці, спілкуйтеся більше з друзями. Можете завести незвичайні знайомства, незвичайних друзів.

Фоновий період з 18 квітня по 6 вересня, сповільнить і поверне питання, пов’язані з боргами, допомогою від інших людей, спадщиною і різними виплатами. Не раджу в ці дні брати масштабні і погано обдумані боргові зобов’язання на себе або давати в борг.

Ще один небезпечний період, який може призвести до травмами і проблемам фінансовими з 23 квітня по 1 травня. Період хороший витребувати борги, правда постарайтеся не перегнути палицю, а ось просити в борг або давати не раджу. Раджу розібратися зі своїми боргами в ці дні, обговорити їх, відстояти свої права на спадщину або різні виплати. До 28 числа період буде більш сприятливий. Хороші дні для лікування та операцій. Здайтеся берегти своє здоров’я до 28 квітня, знову занепад сил. Сексуальний період, зацікавленість в сексі.

Сприятливий і гармонійний період для Вас, можливість знайти заспокоєння, відпочити, посилиться схильність до ліні. Великий акцент на відносинах, оновлення відносин, набуття нових та можливість забути старі. Багато харизми і привабливості, чарівності, гарний час проводити переговори, укладати угоди. Вдалі дні для здійснення покупки і оновлення свого іміджу. Період з 24 квітня по 19 травня. Час заводити знайомства і спілкуватися. Хороший період для бізнесу і заробітків, нових ділових партнерств.

30 квітня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – приділіть увазі здоров’ю і роботі, завершіть важливі справи і прийміть рішення. Піковий період буде багатий на новини, дозволить розібратися в питаннях роботи і здоров’я, сприятливі дні для зміцнення, вирішення складних питань.

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Близнюків

До 7 квітня будьте стриманішими і обережніше.

З 8 по 19 квітня – таємні переговори, заробіток, борги, любов. Хороший період.

16 квітня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – несподіване і нове. Дружба і плани.

З 23 квітня по 1 травня – будьте стриманішими і обережніше.

З 24 квітня по 19 травня – відносини, фінанси, спілкування.

30 квітня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – кульмінації і завершення, можливість зміцнити. Робота і здоров’я.

Гороскоп опублікований 03.04.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,169