Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар


Вже з самого початку місяця Ви відчуєте, що він дуже сильно відрізняється від інших, перших, місяців цього року. Вам ніколи буде думати про себе в квітні, спочатку місяця всі Ваші думки будуть зайняті друзями, а в середині коханою людиною і дітьми (а якщо у Вас немає ні того ні іншого – творчістю), а в кінці місяця Ви вже знайдете час для себе і розкриєте таємницю, а може побудете на самоті (головне не захворіти).

Початок місяця буде дуже веселим, Близнюкам варто очікувати багато колективних подій – весіль, дружніх посиденьок, нарад. Події ці будуть дуже хаотичні і непередбачувані – зайва обережність не завадить, так що не базікайте зайвого.

16 квітня (плюс мінус 3 дні) – виникне непередбачена і не приємна ситуація пов’язана з любов’ю, дитиною або творчістю. Якщо Ви з кимось давно зустрічаєтеся – Вам належить, раптово, відповісти на питання «А що далі?», Як Вам розвивати відносини, на поверхню спливуть проблеми, Вам потрібно буде вирішувати – розвивати або кидати. Теж ставитися і до дитини і до творчості. Зміни періоду 16 числа покажуть Вам реальність і підведуть до фінішної прямої, коли потрібно буде прийняти рішення і зробити вчинок.

Чекайте хороших новин про кар’єру 18 квітня. Ви зможете «підлизатися» до важливого людині, якщо Вам потрібно.

А ось 24 числа (ймовірно мінус 1 день) – інтенсивність розпочатого 16 квітня – зросте у багато разів, а так само до цього додадуться і проблеми з друзями та в колективі. Ви отримаєте важливу інформацію, яку не можна буде ігнорувати. Але хочу зауважити, що це стосується дружби і любові, а не тривалих відносин (цивільного шлюбу, звичайного шлюбу).

Альтернативний варіант – проблеми з дитиною, Вам потрібно буде раптово вирішити, вжити заходів з чимось пов’язаним з Вашою дитиною. Увага Близнюки, це не найкращий період для зачаття, а так само якщо ви в положенні – будьте гранично обережні.

Для творчих особистостей в цей період настане емоційний \ творчий фініш.

І зворотного шляху не буде, ні в одній зі сфер.

А в кінці місяця, 30 квітня (плюс мінус 3 дні) – Зірки зіштовхнуть Вас з самотою. Ви можете дізнатися, що Ви чимось хворі і Вам потрібно до медичного закладу. Або хтось з Вашого кола потрапить до лікарні. Ну й найгірший варіант – це в’язниця. А найкращий – Ви просто втомитеся від навколишнього світу і захочете побути наодинці. Так само це період, коли слід шукати відповіді на секрети, точніше кажучи, шукати секрети приховані від Вас – відповіді прийдуть самі. Ну або ж комусь стане відомий Ваш секрет.

А ще б я хотіла додати, що 30 квітня у Вас є всі шанси домовитися про потрібний, будь то кредит або загальна угоду, пов’язане з фінансами або листуванням.

Найважливіші дати в гороскопі для Близнюків в квітні 2014

Хороші дати в квітні: 30

6 квітня – 3 травня – шармом і вмінням «підлизуватися» Ви можете досягти в кар’єрі дуже багато чого.

16 квітня – в цей період – 3 дня плюс – мінус – будьте обережні, якщо Ви в положенні.

18 квітня – удача в кар’єрі чекає на Вас.

23 – 24 квітня – не розмовляйте про важливе, не приймайте важливих рішень – пов’язаних з коханим і другом. Всі будуть дуже «розпаленілі» в цей період і імпульсивні.

30 квітня – плюс мінус 4 дні – щось приховане від Вас або Вами – вилізе на поверхню. Самота – Ваш найкращий друг.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 4.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,322