Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць почнеться з конфліктів, намагайтеся бути уважніше і побоюватися обманів до 11 грудня. Місяць буде багатим на відносини і спілкування на роботі, та й роботи буде багато. Час робити собі ім’я, відстоювати свою честь, прагнути до почестей, кар’єри, досягненням, багато енергії для статусу. Перший пік грудня буде мати сильний вплив на відносини, а другий на фінанси.

З 16 листопада до 1 січня енергія для кар’єри, досягнень, пошани, працюйте над професійним шляхом, захищайте своє ім’я, домагайтеся нових вершин, енергії досить для цього, але на початку цього періоду до 11 грудня можуть бути скандали, лінь, схильність все звалювати на інших. З 17 листопада по 7 грудня період переоцінки себе, сім’ї, роботи, знань, навчання, здоров’я, повернення до старого і в цей період краще не починати нове, розберіться з тим що є.

З 1 до 13 грудня багато завдань на роботі, інформації, можливо відряджень і необхідності навчатися новому, до 7 грудня ймовірно повторення старого, а після вже нове. Приділіть увагу своєму здоров’ю, дізнайтеся нове і розберіться з існуючими проблемами.

З 2 грудня по 7 січня час налагоджувати відносини з клієнтами і співробітниками, поновіть відносин, знайдіть компроміси. Вдалий період для важливих переговорів, укладення угод. Гарний час для косметичних процедур, догляду за своєю зовнішністю.

Небезпека обманів від партнерів і ворогів, та й самі можете обдурити інших з 4 по 7 грудня. Намагайтеся бути відповідальніше.

З 4 по 10 грудня, максимум по 11, намагайтеся бути відповідальніше в активності, цілеспрямованої, менше звалюйте все на інших, але і занадто багато на себе не варто. Може бути дуже конфліктний і оманливий період, розмитий в діях і бажаннях, можуть бути романи.

7 грудня пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Пік посилить всі тренди, принесе нове, нові бажання або можливості, нові починання, пік буде агресивним і розмитим. Акцент на відносинах, партнерах, ворогів і конкурентів, шлюбі. Час починати щось нове, головне остерігайтеся конфліктів і обманів.

Багато новин про партнерів і ворогів, шлюбі з 13 грудня по 5 січня. Багато спілкування, добрі дні дізнаватися більше.

Час для активних дій в дружбі і відносинах, для публічності, швидких змін з 19 по 22 грудня. Можливість показати себе, вірте в свою інтуїцію, думайте про своє майбутнє.

Час романтики з 19 по 23 листопада. А для Близнюків в ці дні буде можливість налагодити відносини з керівництвом, колегами, клієнтами, поліпшити відносини, провести важливі переговори, схилити на свою сторону, показати себе керівництву.

Приріст впевненості в собі, енергії, товариськості і вдалі дні для справ і угод з 20 по 23 грудня.

22 грудня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік буде періодом результатів, завершень, розуміння. Акцент на Вашому багатстві, джерелах доходів, заробітку. Завершуйте проекти, отримуйте результати. Подумайте про роботу і джерела доходів, підробках і приймайте рішення, дізнавайтеся корисне.

Намагайтеся серйозно поставитися до боргових питань, спадку, виплат, чужих грошей і допомоги від інших людей з 31 грудня по 4 січня. Можуть бути розчарування. А можуть бути можливості зміцнитися в цих питаннях. Все залежить від особистого гороскопа.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Близнюків

З 1 по 13 грудня – працюйте, вчіться новому на роботі. Приділіть увагу здоров’ю.

З 2 грудня за 7 січня – налагоджувати робочі відносини.

7 грудня пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносинах.

З 13 грудня по 5 січня – спілкування, новини про партнерів.

22 грудня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінація, акцент на достатку.

Гороскоп опублікований 29.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,168