Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


Багатий на події місяць, багато новин, бажання розважатися і спілкуватися. Потрібно намагатися не обманювати себе і не обманювати інших, боятися великих ілюзій і фантазій, обманів від інших і розчарувань в інших. Місяць хороший для відпочинку, а якщо потрібно працювати або займатися чимось серйозним, то потрібно намагатися більше концентруватися на чомусь одному. Багато різних бажань і швидкі їх зміни, швидкі зміни настрою і активності. Багато харизми і чарівності, можливості сподобатися іншим і знайти багато серйозних і несерйозних відносин. Важливі відносини слід берегти, як і репутацію.

З 15 травня йде період таємних відносин, гарний час відпочивати, особливо душею, внутрішня гармонія, період завершиться 9 червня. З 15 травня зміцнюйте і розширюйте свою психіку, сексуальність, кар’єру, цілі на майбутнє і репутацію, тренд завершиться 19 (30) липня. З 16 травня по 2 липня зросли витрати (в середині червня є ризик втрат) і доходи, активніше з фінансами і накопиченнями, інвестиціями. З 21 травня по 4 червня більше спілкування та інформації, новин.

Пік 3 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, найважливіший пік для Близнюків в цьому році, для початку чогось важливого і нового. Головне все планувати і розраховувати, а не тільки мріяти і сподіватися. Найзначніший вплив на тих, хто народився в ці дні. Нові бажання, важливі починання. Як мінімум буде емоційний сплеск.

Вчіться заробляти гроші і інвестувати, дізнавайтеся про свої інвестиції і джерела доходів, використовуйте існуючі знання для заробітків з 4 по 27 червня. Гарний час для публіцистів, торговців (можна дізнаватися про товари), викладачів, всім хто заробляє на інформації.

Перший тренд ліні і мрій з 7 по 11 червня. Ви можете бути дуже оманливі в ці дні, обманів керівництва, самообманом і великих обіцянок з надіями. Намагайтеся планувати свої завдання, дотримуватися графіка, бути уважніше. Краще відпочивати, складно буде концентруватися. Обережніше з релігією.

Харизма і чарівність, більше гармонії, більше можливостей сподобатися іншим людям і до відносин підвищена увага у Вас з 9 червня по 3 липня, можете завести багато нових відносин, більше спілкуватися. Період хороший, тільки з 22 по 26 проблемний тренд. Під час періоду у Вас буде можливість заробити, налагодити ділові зв’язки та особисті, знайти нові. Для жінок Близнюків – це час впевненості в своїй жіночності і можливості вдало змінити або поліпшити зовнішність, більше привабливості.

Другий тренд ліні і мрій з 9 по 12 червня, в ці дні буде схильність все перебільшувати і хотіти більшого, але теж буде мрійливість. На цей раз потрібно бути обережніше з важливими відносинами, ідеями та проектами.

Гарний час активно інвестувати, заробляти гроші своєю репутацією або інвестувати в репутацію і кар’єру, для важливих проектів (особливо творчих, благодійності, духовних і езотерічним) з 11 по 17 червня. Працюйте над своїм статусом і багатством.

З 12 по 17 червня намагайтеся не конфліктувати з інвесторами, не ризикувати чужими грошима. Можуть бути втрати і витрати в ці дні. Під час цього тренда більшість знаків Зодіаку будуть конфліктні, готові порушувати правила, скандалити з керівництвом. Можуть бути травми.

Багато енергії у Вас, особливо для вирішення і вивчення фінансових питань, інвестування, заробітків, важливих переговорів. У переговорах можуть бути конфлікти і впертість, бажання стояти на своєму. Краще вивчати в цей час, ніж скандалити. Тренд з 15 по 22 червня.

Пік 17 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, кульмінації і результати, знову посилення емоцій і бажань, тільки тепер додасться агресивності. Великий акцент на відносинах і фінансових питаннях. Час отримувати результати своїх дій, приймати рішення, завершувати або продовжувати. Приділіть увагу важливим відносинам, шлюбу, ворожнечі, партнерству, розберіться в цих людях, постарайтеся їх зрозуміти, не обманювати і не обманювати себе, не скандалити.

Ще один конфліктний тренд і небезпечний матеріальними і фінансовими втратами з 17 по 23 червня. Можуть бути травми.

Затримка в кар’єрному зростанні, переоцінка професійних якостей і професії, можливе повернення до старого з 21 червня по 27 листопада. Період фоновий, але все ж краще займатися старим, а не новим. Можуть бути затримки і регрес в проектах і цілях.

Тренд обману у відносинах, змін у відносинах, бажання більшого і нового у стосунках з 22 по 26 червня. В існуючих відносинах може бути незадоволеність, швидкі зміни, обмани, ілюзії. Обережніше з шлюбом, ворогами, відносинами з керівництвом, тренд може сильно зіпсувати Ваш статус. Намагайтеся в ці дні багато не витрачати, що не потурати своїм бажанням. Можуть бути романи і інтриги, з ними теж треба бути обережніше.

Ще один період для навчання, нових знайомств, більше спілкування та інформації з 27 червня по 29 липня. Розширюйте свої знання, займайтеся публіцистикою. Дізнавайтеся про далеких родичів і сусідів нове. Можуть бути поїздки, відрядження або хтось приїде до Вас в гості.

Гороскоп для Близнюків на липень торкнеться гороскоп на червень. Перший пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, нове і новини. Приділіть увагу своїм інвестиціям, накопиченням, багатству, джерелами доходів. Починайте нові проекти для збагачення, інвестування, важливі покупки. Оцініть свою систему цінностей, починайте щось колекціонувати. Можливості для нових заробітків, нової роботи або підробітку.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на червень 2019

З 1 червня по 3 (10) липня – розмитість і багато бажань в стосунках, репутації, досягнення і цілі, кар’єрі та професії.

Пік 3 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, нове важливе в житті або нові починання.

З 4 по 27 червня – інформація і знання для грошей і багатства.

З 9 червня по 3 липня – харизма і чарівність, увага до відносин.

Пік 17 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на відносини і Ваше життя.

З 27 червня по 29 липня – вчіться, більше спілкування і новин.

Гороскоп опублікований 3.06.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,165