Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Займайтеся своєю психологією і таємним (містикою, езотерикою, плітками і подібним) протягом місяця, багато енергії для цього і пара хороших трендів, так само приділіть увагу здоров’ю. У Вас буде більше харизми і спілкування, можливості навчати інших, знайти справедливість і ідеали. Ближче до кінця місяця сприятливий період для відносин, що впливають на кар’єру і статус. В кінці місяця великий приплив енергії, який дозволить оновити життя і добитися бажаного.

З 10 лютого по 17 квітня період багатий на новини, спілкування, навчання, переговори і різну інформацію щодо професії, досягнень, нагород, кар’єри і Вашій репутації, в березні буде багато повторення і переоцінки, використовуйте знання для статусу. З 14 лютого по 31 березня бережіть здоров’я і займіться здоров’ям, хронічними хворобами і зміцнюйте себе, може бути занепад сил, намагайтеся не гнатися за іншими, а більше працювати наодинці, гарний час оновити свій духовний світ, таємниці і секрети.

З 1 по 26 березня приріст харизми, гарний час для публічності, вчити інших, спілкуватися з наставниками, студентами, публічних виступів. Варто налагодити відносини з тими, від кого залежить Ваше навчання, закордонні справи, суди, захист Ваш. Час домагатися справедливості, переоцінювати свої ідеали і бажання. Ще більше спілкування.

З 5 по 28 березня уповільнення життя, крок вперед і два назад, не рвіться швидко починати щось нове, все це може принести зовсім не ті результати, які Вам потрібні, а може бути і безглуздим. Краще переоцінити себе і своє життя, завершувати старе, повертатися до старого. Особливо в питаннях професії, професійного навчання, знайомств з керівництвом і тими від кого залежить Ваша кар’єра. Поверніться до переговорів з керівництвом, клієнтами та іншими людьми, які раніше не вийшли. Перевчити професійну інформацію. Ймовірно, повернення старих знайомих і новин. Переосмислюйте себе.

З 5 по 8 березня нейтральний тренд. Можуть бути обмани, бережіть репутацію, не беріться за складне і не обіцяйте. Може бути багато інтуїції, допомога іншим людям сприятливо впливатиме на Вашу репутацію.

Пік 6 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, посилення всіх трендів, можливості нового або бажання нового, але багато мрійливості і ліні. Постарайтеся все ж почати щось нове в ці дні, дуже гарний час для нової професії, кар’єрного шляху, нових цілей і досягнень. Займіться репутацією. Тільки намагайтеся менше обманювати і фантазувати, тверезо оцінюйте свої можливості і все у Вас вийде.

З 11 по 17 березня займіться здоров’ям і складними проектами на роботі, зміцнюйте обидві сфери. Багато енергії і завзяття, сили волі, для вирішення складних завдань, сприятливий час відстоювати свої права і закріпити їх.

З 12 по 16 березня перший негативний тренд, занадто перебільшувати будете все в стосунках і кар’єрі, давати великі обіцянки, тікати від обіцянок, хотіти і вимагати багато чого від інших. Намагайтеся бути стриманіше, не порушуйте правила і етику, обережніше з маніпулюванням і романами з керівництвом і діловими партнерами. Погані дні для судів і важливих переговорів.

З 17 по 23 березня працюйте над здоров’ям, психікою, особливо приділіть увагу до хронічних захворювань, час для операцій, очищення організму, психологічних трансформацій. В цей час буде багато сили волі і терпіння, готовність змінювати і позбавлятися. Дні гарні для роботи, праці, беріться за складні завдання, змініть свої трудові обов’язки. Хороші час натиснути на клієнтів і співробітників, при необхідності позбутися від них.

З 17 по 24 березня другий напружений тренд в гороскопі для Близнюків, в березні це будуть самі конфліктні дні. Дні погані для суду, переговорів про зарубіжжі і з іноземцями, конфлікт ідеології. Можуть бути таємні романи в ці дні, але краще їх уникати. Бережіть репутацію.

Пік 21 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, під час піку посилення трендів, приріст енергії для Близнюків, впевненості. Вирішуйте питання дружби і любові, творчості, планів на майбутнє, романтичних відносин, членства в спільнотах під час піку, вирішуйте чи потрібно Вам це все. Можуть бути результати, вступ в клуб, закохаєтесь в когось, почнете щось творити. Пік сприятливий. Вагітність теж може принести результати або можливість завагітніти.

Нейтральний тренд, при позитиві дасть чутливість (можливість відчувати, розуміти відчуттями) і інтуїцію, творчість, а при негативі обмани, фантазії і лінь. Тренд з 21 березня по 6 квітня, впливати буде на Вас у цілому і на кар’єру, професію і репутацію. Про всяк випадок, не плануйте складного на ці дні, в навчанні і переговорах особливо!

З 26 березня по 20 квітня сприятливий період для налагодження відносин з людьми, які впливають на Ваш статус і кар’єру. Оновлення відношення з керівництвом, легко буде йому сподобатися, можуть бути і романи (але будьте обережніше). Використовуйте харизму для кар’єри. Час офіційно оформляти відносини, змінити статус особистих відносин або ділових.

Величезний приплив енергії, фізичних сил, за останні 2 з гаком роки з 31 березня по 16 травня, на жаль в цьому році цей період може принести проблеми. Багато енергії і бажання показати себе, свавілля, схильності тиснути на інших, але скандалити якщо натиснуть на Вас, схильності порушувати правила і руйнувати порядок. Звичайно, не впродовж усього періоду, але буде кілька короткострокових негативних трендів. Але все ж, цей період дасть Вам енергію, для життя, реалізації бажань, посилить сексуальність, метушливість, інтелект. Оновлюйте себе і розвивайте. Варто братися за масу дрібних завдань, все зможете зробити, легко будете перемикатися. Але не беріться за щось одне і складне.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Близнюків на березень 2019

З 1 по 26 березня – харизма, пишіть листи, навчайте інших, виступайте.

З 5 по 28 березня – затримка, переоцінка, повернення до старого.

Пік 6 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на статус і кар’єру.

Пік 21 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – завершення і рішення, акцент на любов і творчість, дружбу, плани.

З 26 березня по 20 квітня – приділіть увагу важливим людям.

З 31 березня по 16 травня – маса енергії.

Гороскоп опублікований 05.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171